Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10543
  • VS7-EPL-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 603,90 * €2 891,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 7 Enterprise Plus: nākamais virtualizācijas līmenis

Palieliniet savas IT infrastruktūras veiktspēju, efektivitāti un drošību ar VMware vSphere 7 Enterprise Plus. Šī vadošā virtualizācijas tehnoloģija ļauj jūsu uzņēmumam risināt mūsdienu uzņēmējdarbības vides izaicinājumus, vienlaikus nodrošinot elastību un mērogojamību, kas nepieciešama turpmākai izaugsmei un inovācijām.

Augstākā veiktspēja un uzticamība

VMware vSphere 7 Enterprise Plus ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu visaugstāko veiktspēju un uzticamību. Tā atbalsta līdz 768 vCPU un 24 TB vRAM virtuālajai mašīnai, tāpēc pat visprasīgākās slodzes var tikt apstrādātas bez grūtībām. Turklāt vSphere Distributed Resource Scheduler (DRS) tehnoloģija nodrošina dinamisku resursu piešķiršanu un balansēšanu, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju pat visprasīgākajās vidēs.

Revolucionāras drošības funkcijas

VMware vSphere 7 Enterprise Plus piedāvā spēcīgu drošības funkciju kopumu, lai aizsargātu jūsu organizācijas datus un lietojumprogrammas. VSphere Trust Authority nodrošina, ka jūsu vidē darbojas tikai uzticami saimniekdatori, savukārt vSphere Identity Federation nodrošina uzlabotu piekļuves kontroli un drošību.

VMware vSphere 7 Enterprise Plus: optimizējiet savu IT stratēģiju

VMware vSphere 7 Enterprise Plus nav tikai tehnoloģija, tas ir rīks, kas palīdz optimizēt IT stratēģiju un virzīt uz priekšu uzņēmumu. Ar virkni uzlabotu funkciju un integrāciju tas ļauj modernizēt IT infrastruktūru un veidot nākotnes risinājumus.

Viengabalaina hibrīda mākoņa integrācija

VMware vSphere 7 Enterprise Plus atbalsta netraucētu hibrīdmākoņa integrāciju un piedāvā pilnīgu savietojamību ar vadošajiem mākoņpakalpojumiem, piemēram, VMware Cloud on AWS, Azure VMware Solution un Google Cloud VMware Engine. Izmantojot vSphere 7 Enterprise Plus, jūs varat bez piepūles pārvietot darba slodzes starp lokālo un mākoņvidi, ļaujot izmantot mākoņpakalpojumu elastības un mērogojamības priekšrocības, nezaudējot lokālās infrastruktūras kontroli un drošību.

Mūsdienīgu darba slodžu atbalsts

VMware vSphere 7 Enterprise Plus ir gatavs mūsdienīgām darba slodzēm un izmantošanas gadījumiem. Pateicoties Kubernetes un konteineru darba slodžu atbalstam, jūs varat izvietot un pārvaldīt modernas, mākoņrades lietojumprogrammas tikpat vienkārši kā tradicionālās, uz VM balstītas lietojumprogrammas.

Kopumā VMware vSphere 7 Enterprise Plus ir jaudīgs, elastīgs un drošs virtualizācijas risinājums, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam risināt pašreizējās problēmas un sagatavoties nākotnes iespējām. Izmantojiet vSphere 7 Enterprise Plus, lai palielinātu IT infrastruktūras efektivitāti un veiktspēju un sasniegtu savus biznesa mērķus.

Inovatīvas funkcijas optimizētiem procesiem

Izmantojot vSphere 7 Enterprise Plus, varat izmantot inovatīvas funkcijas, kas palīdz optimizēt procesus un maksimāli izmantot IT infrastruktūru.

vSphere Lifecycle Manager

VSphere Lifecycle Manager ir centrālā funkcija, kas nodrošina, ka jūsu vide vienmēr ir atjaunināta. Izmantojot šo rīku, varat centralizēti pārvaldīt un automatizēt atjauninājumus, labojumus un konfigurācijas izmaiņas visā vSphere vidē. Tas samazina manuālo darbu, mazina risku un nodrošina, ka vide vienmēr ir optimāli konfigurēta.

Integrēta drošība un atbilstība

Pasaulē, kurā kiberdrošība un datu aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga, vSphere 7 Enterprise Plus piedāvā iebūvētas drošības pārvaldības funkcijas. Tās ietver VM šifrēšanu, lai šifrētu datus gan miera režīmā, gan tranzītā, un Secure Boot, lai nodrošinātu, ka jūsu hostos darbojas tikai autorizēts un parakstīts kods. Turklāt vSphere 7 Enterprise Plus atbalsta atbilstības uzraudzību un ziņošanu, lai izpildītu tādu standartu prasības kā GDPR, HIPAA un PCI DSS.

Secinājums: VMware vSphere 7 Enterprise Plus - jūsu risinājums stabilai IT infrastruktūrai

Visbeidzot, VMware vSphere 7 Enterprise Plus piedāvā daudz vairāk nekā tikai virtualizāciju. Tā ir visaptveroša platforma, kas palīdz optimizēt IT infrastruktūru, apmierināt drošības vajadzības un nodrošināt pamatu turpmākai izaugsmei un inovācijām.

Mērogojamie un elastīgie risinājumi

Ar VMware vSphere 7 Enterprise Plus jūs iegūstat elastīgu un mērogojamu risinājumu, kas ļauj pielāgot IT infrastruktūru tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām. Nav svarīgi, vai pārvaldāt nelielu IT nodaļu vai lielu datu centru, vSphere 7 Enterprise Plus paplašinās līdz ar jūsu vajadzībām.

Ieguldiet nākotnē

Ieguldot VMware vSphere 7 Enterprise Plus, jūs investējat ne tikai programmatūrā, bet arī sava uzņēmuma dzīvotspējā nākotnē. Ar atbalstu modernām darba slodzēm, stabilām drošības funkcijām un vieglu integrāciju ar mākoni vSphere 7 Enterprise Plus nodrošina, ka esat gatavs nākotnes IT izaicinājumiem.

Nobeigumā var secināt, ka VMware vSphere 7 Enterprise Plus no jauna definē virtualizāciju un ļauj organizācijām modernizēt savu IT infrastruktūru un efektīvāk sasniegt biznesa mērķus. Atklājiet VMware vSphere 7 Enterprise Plus daudzās priekšrocības savam uzņēmumam jau šodien.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 7 ENTERPRISE PLUS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas