Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT ACCESS 2010 MICROSOFT ACCESS 2010
Microsoft Access 2010 Lejupielādēt Microsoft Access 2010 (datubāzes pārvaldības sistēma) Microsoft Access 2010 ir visaptveroša datubāzes programma, kas ļauj ievadīt datus, pārvaldīt tos un pēc tam publicēt bezsaistē vai tiešsaistē. Ar...
€17,90 *
MICROSOFT ACCESS 2013 MICROSOFT ACCESS 2013
MS Access 2013 kā atsevišķa programma Microsoft Access 2013 ir vēl viena jaudīgās Microsoft datubāzu pārvaldības sistēmas versija, kas ļauj strukturētā veidā apkopot datus un padarīt tos pieejamus dažāda veida tālākai izmantošanai....
€21,90 *
MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
MS Access 2021 atsevišķa programma Microsoft Access 2021 ir jaudīga datubāzu pārvaldības sistēma, ar kuru var izveidot un pārvaldīt sarežģītas datubāzes atbilstoši individuālām prasībām. Kā datu avotus var izmantot ne tikai Excel, XML un...
€85,90 *
MICROSOFT ACCESS 2016 MICROSOFT ACCESS 2016
MS Access 2016 kā atsevišķa programma pirkuma versijā Microsoft Access 2016 ir jaunāka Microsoft jaudīgās datubāzu pārvaldības sistēmas versija, ko var izmantot, lai individuāli izveidotu un izmantotu datubāzes atbilstoši konkrētām...
€42,90 *
MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
MS Access 2019 atsevišķa programma Microsoft Access 2019 ir jaudīga datubāzu pārvaldības sistēma, ko var izmantot, lai izveidotu un pārvaldītu sarežģītas datubāzes atbilstoši individuālām prasībām. Par datu avotu var kalpot ne tikai...
€51,90 *

Microsoft Access: datubāzes pārvaldība efektīviem darba procesiem

Uzziniet, kā Microsoft Access palīdz jums izveidot un pārvaldīt datubāzes un ģenerēt jēgpilnus pārskatus. Šajā rakstā sniegts pārskats par jaunākajām Microsoft Access funkcijām un iespējām, lai efektīvi organizētu un analizētu datus.

Lietotāja saskarne un datubāzes dizains

Microsoft Access lietotāja saskarne ir lietotājam draudzīga un nodrošina vieglu piekļuvi svarīgākajām funkcijām. Uzziniet, kā projektēt datubāzes, izveidot tabulas un izveidot sakarības starp dažādām datu kopām īsā laikā.

Veidlapas un atskaites

Microsoft Access ļauj intuitīvi ievadīt un rediģēt datus, izmantojot veidlapas. Izveidojiet pievilcīgus pārskatus, lai vizualizētu savus datus. Lietotājam draudzīgā saskarne ļauj viegli izveidot veidlapas un pārskatus pat iesācējiem.

Pieprasījumi un datu analīze

Uzziniet, kā Microsoft Access var izmantot vaicājumus, lai meklētu konkrētus datus un veiktu sarežģītu analīzi. Izmantojiet jaudīgās vaicājumu funkcijas, lai no datubāzēm iegūtu būtisku informāciju.

Ārējo datu avotu integrācija

Microsoft Access ļauj integrēt ārējos datu avotus, lai jūs varētu apvienot informāciju no dažādiem avotiem centrālajā datubāzē. Šī funkcija paver jaunas iespējas visaptverošai analīzei un pārskatu sagatavošanai.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Optimizējiet datubāzu sadarbību, izmantojot netraucētu integrāciju ar Microsoft 365 mākoņdatošanu. Kopīgojiet datubāzes ar kolēģiem un nodrošiniet kopīgu rediģēšanu reāllaikā. Mākoņa sinhronizācija nodrošina, ka vienmēr strādājat ar jaunākajiem datiem.

Drošība un datu aizsardzība

Microsoft Access piešķir lielu nozīmi drošībai un datu aizsardzībai. Aizsargājiet savus datus, izmantojot dažādus drošības mehānismus, tostarp autorizācijas un šifrēšanas iespējas, lai nodrošinātu informācijas konfidencialitāti.

Atjauninājumi un atbalsts

Regulāri atjauniniet Microsoft Access, izmantojot atjauninājumus. Nepārtraukti uzlabojumi nodrošina ne tikai jaunas funkcijas, bet arī drošības atjauninājumus. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir pieejams, lai ātri un efektīvi jums palīdzētu.

Kopumā Microsoft Access piedāvā visaptverošu datu bāzu pārvaldības risinājumu. Ar lietotājam draudzīgu saskarni, jaudīgām funkcijām un nevainojamu integrāciju tā ir ideāla lietojumprogramma datu organizēšanai, analīzei un efektīvai izmantošanai.

Kategorijas