Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10131
 • 077-07233
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€51,90 * €56,90 * (8,79% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Access 2019 ir jaudīga datubāzu pārvaldības sistēma, ko var izmantot, lai izveidotu un pārvaldītu sarežģītas datubāzes atbilstoši individuālām prasībām. Kā datu avotus var izmantot ne tikai , XML un dBASE failus, bet arī PDF dokumentu un e-pasta vēstuļu saturu. Tos importē, izmantojot atbilstošas veidlapas, un pēc tam novērtē ar uzdevumiem, kas definēti, izmantojot makrosistēmas un filtrus. MS var apstrādāt arī lielas skaitļu virknes, kas ir bieži sastopamas profesionālos aprēķinos. Turklāt 2019 ar individuāli konfigurējamiem pārskatiem informē lietotāju par visām svarīgākajām detaļām, tādējādi nodrošinot pastāvīgu informētību gan biznesa, gan privātām vajadzībām. Excel Access Access

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT ACCESS 2019"

MS Access 2019 atsevišķa programma

Microsoft Access 2019 ir jaudīga datubāzu pārvaldības sistēma, ko var izmantot, lai izveidotu un pārvaldītu sarežģītas datubāzes atbilstoši individuālām prasībām. Par datu avotu var kalpot ne tikai Excel, XML un dBASE faili, bet arī PDF dokumentu un e-pasta vēstuļu saturs. Tos importē, izmantojot atbilstošas veidlapas, un pēc tam novērtē ar uzdevumiem, kas definēti, izmantojot makrosistēmas un filtrus. MS Access var apstrādāt arī lielas skaitļu virknes, jo tās ir bieži sastopamas profesionālu aprēķinu kontekstā. Access 2019 arī informē lietotāju par visiem svarīgākajiem datiem, izmantojot individuāli konfigurējamus pārskatus, tādējādi pastāvīgi nodrošinot lietotāja informētību gan biznesa, gan privātām vajadzībām.

Kopīgam darbam ar datubāzi Access 2019 piedāvā arī visaptverošu individuālo piekļuves tiesību pārvaldību gan skatīšanai, gan attiecīgai lietošanai. Tādējādi tas ļāva veikt efektīvu darbu pie projekta. Papildus vietējai datu glabāšanai pēc izvēles ir arī iespēja tos centralizēti un vienlaikus droši glabāt mākonī, lai nodrošinātu piekļuvi, izmantojot tīmekli.

Programma Microsoft Access 2019 parasti ir neatņemama Office paketes sastāvdaļa un tāpēc parasti nav pieejama atsevišķi, taču Wiresoft to var iegādāties kā atsevišķu programmu, turklāt par īpaši zemu cenu.

Jaunas funkcijas programmā Access 2019

Iegādājoties Access 2019, jūs saņemsiet šīs visaptverošās Office programmas jaunāko versiju, kurā papildus ierastajām funkcijām ir daudz uzlabojumu detaļu ziņā, kā arī pilnīgi jaunas funkcijas.

Access datu vizualizēšana ar jauniem diagrammu veidiem

Programmā Access 2019 ir pieejami 11 jauni diagrammu veidi, kas ļauj skaidri vizualizēt datus veidlapās un pārskatos. Atsevišķus laukus var arī viegli pielāgot diagrammas izmēriem, un izmaiņas var nekavējoties parādīt priekšskatījumā. Ir iespējams izveidot arī interaktīvas diagrammas, piemēram, izvēloties dažādas kategorijas lauku veidlapas vai pārskata filtrā. Programmā Access 2019 ir pieejami šādi diagrammu veidi:

 • Lineārā diagramma: šis veids attēlo visas kategorijas, kas vienmērīgi sadalītas gar horizontālo x asi, un visas vērtības, kas vienmērīgi sadalītas gar vertikālo y asi.
 • Kolonnu diagramma: tā attēlo kategorijas gar horizontālo asi (x ass vai īpašību ass) un vērtības gar vertikālo asi (y ass vai īpašību vērtības).
 • Svītru diagramma: šeit kategorijas ir izvietotas gar y asi vai vērtības gar x asi, bet dimensiju "Axis" un "Values" pozīcijas ir apgrieztas.
 • Pīrāgveidadiagramma: Šajā diagrammas tipā kategorijas tiek attēlotas kā atsevišķi apļa segmenti, un datu vērtības tiek attēlotas kā procentuālā daļa no kopējās vērtības (pilns aplis).
 • Saliktā diagramma: tā apvieno divus vai vairākus diagrammu veidus, lai vizualizētu sakarības starp dažādiem datiem, piemēram, kā stabiņu diagrammu un līnijdiagrammu.

Datu tipa "Big Number" (BIGINT) atbalsts

Ar datu tipu BIGINT - "Lielais skaitlis" - tagad var aprēķināt arī lielus skaitļus, tādējādi saglabājot nemonetāru skaitlisko vērtību, kas tiek pievienota Access tabulā kā lauks vai arī importēta, izmantojot sasaisti ar atbilstoša tipa datu bāzi (piemēram, SQL serveri).Datu tips "Lielais skaitlis" ar astoņiem baitiem piedāvā daudz lielāku diapazonu (-2^63 līdz 2^63-1) aprēķiniem nekā datu tips "Skaitlis" ar četriem baitiem (-2^31 līdz 2^31-1). Jāatzīmē, ka datu tipa BIGINT ieslēgšana padara Access datubāzi nesaderīgu ar Access iepriekšējām versijām.

Vienkārša īpašumu lapu šķirošana

Agrāk bieži vien bija grūti atrast konkrētu īpašību starp daudzām citām īpašībām logā Īpašības, jo īpaši, ja tās bija ietvertas veidlapās un pārskatos, kas bija izkaisīti vairākās cilnēs. Programmā Access 2019 visas īpašības tagad var attēlot alfabētiskā secībā, noklikšķinot uz šķirošanas funkcijas, tādējādi padarot meklēšanu īpaši vienkāršu un vienlaikus ātru. Pēc otrā klikšķa visas īpašības atkal tiek parādītas noklusējuma iestatījumos.

Jauna īpašība "Nosaukuma nosaukums" vadības elementos

Īpašība "Nosaukuma nosaukums", kas tagad ir pieejama programmā Access 2019, tagad ļauj daudz vieglāk ievadīt vadības elementa nosaukumu, lai tam piešķirtu apzīmējuma vadības elementu. Šī iespēja saistīt apzīmējuma nosaukumu ar kontroli uzlabo arī pieejamību, jo tagad tos var atpazīt un norādīt palīgtehnoloģijas.

ODBC savienojuma optimizēta atkārtošana

Savienojumus starp Microsoft Access datubāzi un ārējo datu avotu, piemēram, Microsoft SQL Server, izmantojot Open Database Connectivity protocol (ODBC), iepriekš varēja atjaunot tikai tad, ja Access datubāze tika pārtraukta, vispirms aizverot Access datubāzi, jo Access vecākajās versijās nemēģināja atjaunot dzēsto savienojumu ar ārējo datu avotu.

Access 2019 piedāvā uzlabotu risinājumu, vispirms parādot kļūdas ziņojumu ar kļūdas aprakstu. Pēc tam Access automātiski mēģina atjaunot savienojumu ar datu avotu, kad tiek veikta darbība, kurā atkārtoti tiek izmantoti šādi dati vai objekti, kam nepieciešams ODBC savienojums. Tādējādi Access slēgšana un atkārtota atvēršana tagad vairs nav obligāti nepieciešama.

Pieejamības uzlabojumi programmā Access 2019

Jaunajā versijā ir ievērojami uzlabota arī piekļuves pieejamība, lai padarītu to pieejamāku pēc iespējas vairāk lietotājiem. Daudzi no šiem uzlabojumiem tika veikti, detalizēti optimizējot atsevišķas specifiskas Access funkcijas, kā arī vispārīgākas funkcijas, lai padarītu darbu ar Access pēc iespējas efektīvāku, īpaši uzlabojot runas izvades funkciju un optimizējot palīgtehnoloģiju integrāciju.

Runas izejas funkciju optimizācija

Runas izvade tagad atpazīst papildu vadības elementus, kas tiek izsaukti veidlapās, pārskatos un datu lapās:

 • Ir vienkāršota kolonnu nosaukumu nolasīšana tabulas un vaicājuma un veidlapas datu lapās, izmantojot runas izvadi.
 • Tiek atpazīts arī paplašinātais vai samazinātais meklētājlaukiem un kombo laukiem piešķirtais statuss, un tādējādi tos var nolasīt.
 • Tagad ir iespējams atpazīt un nolasīt arī vairāku kolonnu rindas "meklētājlauks" vai "kombolauks".
 • Dialoglodziņā tagad tiek atpazīti un nolasīti opciju grupu nosaukumi ar statusu "atlasīts" vai "deaktivizēts".
 • Datu lapā var atpazīt un nolasīt arī kolonnas filtra bultiņas simbolu.
 • Uzlabota vadības elementu komentēšana konkrētā veidlapas sadaļā.
 • Skenēšanas režīmā ir uzlabota navigācija, noklikšķinot pa kreisi vai pa labi, lai nokļūtu uz radio pogu; nospiežot atstarpes taustiņu, tā tiek pārslēgta.

Uzlabojumi, izmantojot augsta kontrasta režīmu programmā Access 2019

 • Ieraksta vai veidlapas navigācijas joslā tiek parādīta poga Filtrēt.
 • Dialoglodziņā Pārvaldīt datu uzdevumus cilnē Ārējie dati tiek parādīts saglabāts imports.
 • Datu lapās tagad tiek parādīti kolonnu virsraksti un komandu pogas.

Citi pieejamības uzlabojumi programmā Access 2019

Tastatūras īsceļu izmantošana, strādājot ar Access datubāzēm, ne tikai palīdz strādāt efektīvāk. Īpaši lietotājiem ar ierobežotu redzi vai kustību traucējumiem tie ir lielisks palīgs un neaizstājama alternatīva darbam ar peli. Atsevišķu darbību izpilde programmāAccess 2019 ir papildināta, izmantojot jaunus tastatūras īsceļus:

 • Ar taustiņu kombināciju alt + H tiek izveidota tabula.
 • Noklikšķinot uz Q, tiek atvērts tabulas kolonnas filtrs.
 • Ar taustiņu kombināciju FD tiek atvērts dialoglodziņš Atrast un aizstāt.
 • Noklikšķinot uz taustiņu kombinācijas Shift + F6, uznirstošajā logā var ritināt visas sadaļas.
 • Jauna vērtību saraksta elementa rediģēšana ir vienkāršāka: Lai to izdarītu, meklēšanas vednis izveido trīs dažādus sarakstu veidus, no kuriem var izvēlēties: meklēšanas lauks, vērtību saraksta lauks vai vairāku vērtību lauks.
 • Ar taustiņu kombināciju ctrl + E tiek atvērts dialoglodziņš Saraksta elementu rediģēšana.

dBASE faili atkal tiek atbalstīti

Access 2019 atkal atbalsta .dbf tipa failus, tagad tos var atkārtoti importēt, saistīt vai eksportēt.

"Pastāstiet man" vedņa uzlabojumi

Access 2019 ir pievienota arī iespēja saņemt ieteikumus no Access par konkrētiem uzdevumiem vai pieprasījumiem. Ievadot atbilstošus terminus augšējā lentes lodziņā "Tell Me" (Pastāsti man), tiek parādītas atbilstošās opcijas. Uz vienkāršiem jautājumiem atbildes tiek sniegtas tieši logā, bet sarežģītākiem jautājumiem funkcija "Pastāsti man" piedāvā palīdzību, kas vislabāk atbilst meklēšanas vārdam.

Access 2019 sistēmas prasības

Access 2019 ir pieejama gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā. Tāpēc individuālās aparatūras prasības var atšķirties.

 • Operētājsistēma: Windows 10 (Enterprise, Home, Pro), Windows Server 2019
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 2 GB (32 bitu), 4 GB (64 bitu)
 • Grafika: vismaz 1280 x 768, DirectX 9 ar WDDM 2.0
 • Saderīgs ar: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Pieejamās valodas: Angļu, dāņu, franču, itāļu, dāņu, itāļu, poļu, spāņu, vācu un citu valodu pēc pieprasījuma

Access 2019 nopirkt lēti kā Office vienu programmu no Wiresoft

MS Access parasti ir attiecīgo Microsoft Office komplektu neatņemama sastāvdaļa, tāpēc to nav viegli iegādāties atsevišķi kā atsevišķu versiju. At Wiresoft jūs varat iegādāties MS Access 2019 kā atsevišķu programmu - atšķirībā no daudziem citiem programmatūras mazumtirgotājiem - un par īpaši zemu cenu!

Jūsu vēl viena liela priekšrocība: iegādājoties šo viena lietotāja licenci, jums nav jāuzņemas ne ilgtermiņa un parasti dārgas abonēšanas saistības, ne arī lietošanas laika ierobežojumi. Tāpēc noteikti ir vērts iegādāties Access 2019 kā vienu programmu no Wiresoft, jo vēlāk jums nebūs jālejupielādē nekādi maksas atjauninājumi.

Piedāvātā Access viena lietotāja licence ir identiska Office Suite 2019 iekļautajai versijai. Tādējādi ne tikai mazākiem uzņēmumiem, bet arī ārštata darbiniekiem ir iespēja izmantot visas jaunā Access 2019 priekšrocības un ietaupīt naudu.

Papildus Access 2019 varat iegādāties ne tikai vecākas iepriekšējās versijas, bet arī daudzas citas Microsoft programmatūras licences Wiresoft Software Shop par īpašu cenu. Tie vienmēr ir oriģinālie Microsoft produkti. Parasti tie bija daļa no kāda uzņēmuma izsniegtas apjoma licences vai arī to lietošanas tiesības tika atbrīvotas līdz ar tālākpārdošanu. Tomēr tas neierobežo to lietojamību, kā arī jūs kā pircējs nenonākat juridiski pelēkā zonā. Tā kā, iegādājoties Wiresoft, iepriekš instalētā programmatūra, ieskaitot licenci, tika dzēsta, lai tā atkal būtu brīva un jaunais lietotājs to varētu izmantot. Kā cienījams programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā visus Microsoft produktus tikai un vienīgi pilnās versijās, kas ir neierobežoti un 100% lietojamas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Access 2019 vai jebkuru citu Office programmu, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet tērzēšanas laikā un saņemiet mūsu ekspertu konsultācijas.

Papildu saites uz "MICROSOFT ACCESS 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT ACCESS 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas