Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10490
 • 077-03499
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Access 2021 ir jaudīga datubāzu pārvaldības sistēma, ar kuru var izveidot un pārvaldīt sarežģītas datubāzes atbilstoši individuālām prasībām. Kā datu avotus var izmantot ne tikai , XML un dBASE failus, bet arī PDF dokumentu un e-pasta vēstuļu saturu. Tos importē, izmantojot atbilstošas veidlapas, un pēc tam novērtē ar uzdevumiem, kas definēti, izmantojot makrosistēmas un filtrus. MS var apstrādāt arī lielas skaitļu virknes, kas ir bieži sastopamas profesionālos aprēķinos. 2021 arī informē lietotāju par visiem svarīgākajiem datiem, izmantojot individuāli konfigurējamus pārskatus, tādējādi nodrošinot pastāvīgu informētību gan biznesa, gan privātām vajadzībām. Excel Access Access

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT ACCESS 2021"

MS Access 2021 atsevišķa programma

Microsoft Access 2021 ir jaudīga datubāzu pārvaldības sistēma, ar kuru var izveidot un pārvaldīt sarežģītas datubāzes atbilstoši individuālām prasībām. Kā datu avotus var izmantot ne tikai Excel, XML un dBASE failus, bet arī PDF dokumentu un e-pasta vēstuļu saturu. Tos importē, izmantojot atbilstošas veidlapas, un pēc tam novērtē ar uzdevumiem, kas definēti, izmantojot makrosistēmas un filtrus. MS Access var apstrādāt arī lielas skaitļu virknes, kas ir bieži sastopamas profesionālos aprēķinos. Access 2021 arī informē lietotāju par visiem svarīgākajiem datiem, izmantojot individuāli konfigurējamus pārskatus, tādējādi pastāvīgi nodrošinot lietotāja informētību gan biznesa, gan privātām vajadzībām.

Sadarbības darbam ar datubāzi Access 2021 piedāvā arī visaptverošu individuālo piekļuves tiesību pārvaldību gan skatam, gan tā izmantošanai. Tas ļāva veikt efektīvu darbu pie projekta. Papildus vietējai datu glabāšanai pēc izvēles ir arī iespēja tos centralizēti un vienlaikus droši glabāt mākonī, lai nodrošinātu piekļuvi, izmantojot tīmekli.

Programma Microsoft Access 2021 parasti ir neatņemama Office paketes sastāvdaļa, tāpēc atsevišķi nav pieejama, taču Wiresoft to var iegādāties kā atsevišķu programmu par īpaši izdevīgu cenu.

Inovācijas piekļuves jomā 2021

Iegādājoties Access 2021, jūs saņemat šīs visaptverošās biroja programmas aktuālo versiju, kurā papildus ierastajām funkcijām ir veikti daudzi uzlabojumi, kā arī ieviestas pilnīgi jaunas funkcijas.

Access datu vizualizēšana ar jauniem diagrammu veidiem

 Access 2021 ir pieejami 11 jauni diagrammu veidi datu vizualizēšanai veidlapās un pārskatos. Atsevišķus laukus var arī viegli pielāgot diagrammas izmēriem, un izmaiņas nekavējoties tiek parādītas priekšskatījumā. Ir iespējams izveidot arī interaktīvas diagrammas, piemēram, izvēloties dažādas kategorijas lauku veidlapā vai atskaites filtrā.   Access 2021 ir pieejami šādi diagrammu veidi:

 • Lineārā diagramma: Šis veids parāda visas kategorijas vienmērīgi sadalītas gar horizontālo x asi un visas vērtības gar vertikālo y asi.
 • Svītrudiagramma: Tā attēlo kategorijas gar horizontālo asi (x ass vai īpašību ass) un vērtības gar vertikālo asi (y ass vai īpašību vērtības).
 • Svītru diagramma: Šeit kategorijas ir sakārtotas gar y asi vai vērtības gar x asi, bet dimensiju "ass" un "vērtības" pozīcijas ir apgrieztas.
 • Apļadiagramma: Šis diagrammas veids parāda kategorijas kā atsevišķus apļa segmentus un datu vērtības kā procentuālo daļu no kopējās vērtības (pilns aplis).
 • Saliktā diagramma: Šeit tiek apvienoti divi vai vairāki diagrammu veidi, lai vizualizētu sakarības starp dažādiem datiem, piemēram, kā stabiņu diagramma un līnijdiagramma.

Datu tipa "Big Number" (BIGINT) atbalsts

Ar datu tipu BIGINT - "Big Number" - tagad ir iespējams aprēķināt lielus skaitļus. Tajā tiek saglabāta skaitliska vērtība, kas nav naudas skaitlis, un to pievieno Access tabulai kā lauku vai importē, sasaistot to ar atbilstoša tipa datubāzi (piemēram, SQL serveri). Datu tips "Big Number" ar astoņiem baitiem nodrošina daudz lielāku diapazonu (-2^63 līdz 2^63-1) aprēķiniem nekā datu tips "Number" ar četriem baitiem (-2^31 līdz 2^31-1). Jāatzīmē, ka, iespējojot datu tipu BIGINT, Access datubāze vairs nav saderīga ar Access iepriekšējām versijām.

Vienkārša īpašumu lapu šķirošana

Agrāk bieži vien bija grūti atrast konkrētu īpašību starp daudzām citām īpašību lapā, jo īpaši, ja tās bija ietvertas veidlapās un pārskatos, kas bija izkaisīti vairākās cilnēs. Tagad Access 2021 visus īpašumus var attēlot alfabētiskā secībā, noklikšķinot uz šķirošanas funkcijas, kas padara meklēšanu īpaši vienkāršu un vienlaikus ātru. Pēc otrā klikšķa visas īpašības atkal tiek parādītas noklusējuma iestatījumos.

Jauna īpašība "Nosaukuma nosaukums" vadības elementos

Īpašība "Nosaukuma nosaukums", kas tagad ir pieejama Access 2021, tagad ļauj daudz vieglāk ievadīt vadības elementa nosaukumu, lai tam piešķirtu apzīmējuma vadības elementu. Šī iespēja saistīt apzīmējuma nosaukumu ar vadības elementu uzlabo arī pieejamību, jo tagad tos var atpazīt un norādīt palīgtehnoloģijas.

ODBC savienojuma optimizēta atkārtošana

Savienojumus starp Microsoft Access datubāzi un ārējo datu avotu, piemēram, Microsoft SQL Server, kas izveidoti, izmantojot atvērto datubāzu savienojamības protokolu (ODBC), iepriekš varēja atjaunot tikai tad, ja Access datubāze tika pārtraukta, jo Access vecākajās versijās nemēģināja atjaunot izdzēsto savienojumu ar ārējo datu avotu.

Access 2021 piedāvā uzlabotu risinājumu, kurā vispirms tiek parādīts kļūdas ziņojums ar kļūdas aprakstu. Pēc tam Access automātiski mēģina atjaunot savienojumu ar datu avotu, tiklīdz tiek veikta darbība, kurā atkārtoti tiek izmantoti dati vai objekti, kam nepieciešams ODBC savienojums. Tādējādi Access slēgšana un atkārtota atvēršana vairs nav absolūti nepieciešama.

Pieejamības uzlabojumi programmā Access 2021

Jaunajā versijā ir ievērojami uzlabota arī Access pieejamība, lai atvieglotu piekļuvi pēc iespējas vairāk lietotājiem. Daudzi no šiem uzlabojumiem tika veikti, detalizēti optimizējot atsevišķas konkrētas Access funkcijas, kā arī vispārīgākas funkcijas, lai padarītu darbu ar Access pēc iespējas efektīvāku, īpaši uzlabojot runas izvades funkciju un optimizējot palīgtehnoloģiju integrāciju.

Runas izvades funkciju optimizācija

Runas izvade tagad atpazīst papildu kontrolierīces, kas tiek izsauktas veidlapās, pārskatos un datu lapās:

 • Ir vienkāršota kolonnu nosaukumu lasīšana tabulā, kā arī vaicājumu un veidlapu datu lapās, izmantojot runas izvadi.
 • Tiek atpazīts arī paplašinātais vai samazinātais meklēšanas lauku un kombolauku statuss, un tādējādi tos var nolasīt.
 • Pat ar vairākām kolonnām tagad var atpazīt un nolasīt rindas "meklēšanas lauks" vai "kombinētais lauks".
 • Dialoglodziņā tagad tiek atpazīti un nolasīti opciju grupu nosaukumi ar statusu "atlasīts" vai "deaktivizēts".
 • Datu lapā var atpazīt un nolasīt arī kolonnas filtra bultiņas simbolu.
 • Ir uzlabota konkrētas veidlapas sadaļas vadības elementu komentēšanas funkcija.
 • Skenēšanas režīmā ir uzlabota navigācija, noklikšķinot pa kreisi vai pa labi, lai nokļūtu uz radio pogu; nospiežot atstarpes taustiņu, tā tiek pārslēgta.

Uzlabojumi, izmantojot režīmu "Augsts kontrasts" programmā Access 2021

 • Ieraksta vai veidlapas navigācijas joslā tiek parādīta poga "Filtrēt".
 • Dialoglodziņā "Datu uzdevumu pārvaldība" cilnē "Ārējie dati" tiek parādīti saglabātie importētie dati.
 • Datu lapās tagad tiek parādīti kolonnu virsraksti un komandu pogas.

Citi pieejamības uzlabojumi programmā Access 2021

Tastatūras īsceļu izmantošana, strādājot ar Access datubāzēm, ne tikai palīdz strādāt efektīvāk. Īpaši lietotājiem ar ierobežotu redzi vai kustību traucējumiem tie ir lielisks palīgs un neaizstājama alternatīva darbam ar peli. Atsevišķu darbību izpilde programmāAccess 2021 ir vēl vairāk uzlabota, izmantojot jaunus tastatūras īsceļus:

 • Ar taustiņu kombināciju alt + H tiek izveidota tabula.
 • Noklikšķinot uz Q, tiek atvērts tabulas kolonnas filtrs.
 • Ar taustiņu kombināciju FD tiek atvērts dialoglodziņš "Meklēt un aizstāt".
 • Noklikšķinot uz taustiņu kombinācijas shift + F6, uznirstošajā veidlapā var ritināt visas sadaļas.
 • Jauna vērtību saraksta elementa rediģēšana ir vienkāršāka: Lai to izdarītu, meklēšanas vednis izveido trīs dažādus sarakstu veidus, no kuriem var izvēlēties: meklēšanas lauks, vērtību saraksta lauks vai vairāku vērtību lauks.
 • Ar taustiņu kombināciju ctrl + E tiek atvērts dialoglodziņš "Saraksta elementu rediģēšana".

dBASE faili atkal tiek atbalstīti

Access 2021 atkal atbalsta .dbf tipa failus, kurus tagad var atkārtoti importēt, saistīt vai eksportēt.

"Pastāstiet man" vedņa uzlabojumi

Access 2021 piedāvā arī iespēju saņemt ieteikumus no Access par noteiktiem uzdevumiem vai pieprasījumiem. Ievadot atbilstošus terminus augšējā lentes lodziņā "Tell Me" (Pastāsti man), tiek parādītas atbilstošās opcijas. Uz vienkāršiem jautājumiem atbildes tiek sniegtas tieši logā, bet sarežģītākiem jautājumiem "Pastāstiet man" piedāvā palīdzību, kas vislabāk atbilst meklēšanas vārdam.

Access 2021 sistēmas prasības

Access 2021 ir pieejama gan 32 bitu, gan 64 bitu versija. Tāpēc individuālās aparatūras prasības var atšķirties.

 • Operētājsistēma: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 vai Windows Server 2022
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz vai ātrāks
 • RAM: vismaz 4 GB RAM
 • Cietais disks: vismaz 4 GB brīvas vietas
 • Grafika: vismaz 1280 x 768, DirectX 9 vai jaunāka versija ar WDDM 2.0 vai jaunāka versija operētājsistēmai Windows 10

Iegādājieties Access 2021 kā atsevišķu biroja programmu par saprātīgu cenu no Wiresoft

MS Access parasti ir attiecīgo Microsoft Office komplektu neatņemama sastāvdaļa, tāpēc to nav viegli iegādāties atsevišķi kā atsevišķu versiju. At Wiresoft jūs varat iegādāties MS Access 2021 arī kā atsevišķu programmu - atšķirībā no daudziem citiem programmatūras tirgotājiem - un par īpaši zemu cenu!

Jūsu vēl viena liela priekšrocība: iegādājoties šo viena lietotāja licenci, jums nav jāuzņemas ne ilgtermiņa un parasti dārgas abonēšanas saistības, ne arī lietošanas laika ierobežojums. Tāpēc noteikti ir vērts iegādāties Access 2021 kā vienu programmu no Wiresoft, jo vēlāk jums nebūs jālejupielādē atjauninājumi, kas ir maksas.

Piedāvātajai Access viena lietotāja licencei ir tāds pats funkciju klāsts kā Office Suite 2021 iekļautajai versijai. Tas nozīmē, ka ne tikai mazāki uzņēmumi, bet arī ārštata darbinieki var izmantot visas jaunā Access 2021 priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu.

Papildus Access 2021 varat iegādāties ne tikai vecākas iepriekšējās versijas, bet arī daudzas citas Microsoft programmatūras licences par īpašu cenu Wiresoft Software Shop. Tie vienmēr ir oriģinālie Microsoft produkti. Parasti tie bija daļa no uzņēmuma izsniegtas apjoma licences vai arī to lietošanas tiesības tika atbrīvotas līdz ar tālākpārdošanu. Tomēr tas neierobežo to lietojamību, kā arī jūs kā pircējs nenonākat juridiski pelēkā zonā. Tas ir tāpēc, ka, kad Wiresoft iegādājās programmatūru, iepriekš instalētā programmatūra, tostarp licence, tika dzēsta, lai tā atkal būtu brīva un to varētu izmantot jauns lietotājs. Kā cienījams programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā visus Microsoft produktus tikai un vienīgi pilnās versijās, kuras tādējādi var izmantot neierobežotu laiku un 100% apmērā.

Ja jums ir kādi jautājumi par Access 2021 vai jebkuru citu Office programmu, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet, lai saņemtu mūsu ekspertu konsultācijas.

Papildu saites uz "MICROSOFT ACCESS 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT ACCESS 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas