Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2013

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10031
 • 077-06126
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Access 2013 ir vēl viena jaudīgās datubāzu pārvaldības sistēmas versija, kas paredzēta datu reģistrēšanai strukturētā veidā un dara tos pieejamus dažādiem turpmākas izmantošanas veidiem. Microsoft Access 2013 piedāvā piemērotas saskarnes, kas ļauj importēt ne tikai no - kā arī PDF failus, bet galvenokārt no daudzu veidu SQL datubāzēm. Intuitīvi rīki ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri sākt strādāt ar programmatūru un izveidot dažāda veida datubāzes lietojumprogrammas atbilstoši savām individuālajām vajadzībām - īpaši preču pārvaldībai uzņēmumos, kā arī datu administrēšanai un projektu vadībai, bet arī privātām vajadzībām. 2013 ir ideāli piemērots mazām un vidēja lieluma datubāzēm ar ne vairāk kā 10 lietotājiem. Excel Access

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 kā atsevišķa programma

Microsoft Access 2013 ir vēl viena jaudīgās Microsoft datubāzu pārvaldības sistēmas versija, kas ļauj strukturētā veidā apkopot datus un padarīt tos pieejamus dažāda veida tālākai izmantošanai. Access 2013 piedāvā piemērotas saskarnes, kas ļauj importēt ne tikai Excel un PDF failus, bet arī daudzu veidu SQL datubāzes. Intuitīvi rīki ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri sākt strādāt ar programmatūru un izveidot dažāda veida datubāzes lietojumprogrammas atbilstoši savām individuālajām vajadzībām - īpaši uzņēmuma inventāra pārvaldībai, datu pārvaldībai un projektu vadībai, kā arī privātām vajadzībām. Tāpēc Access 2013 ir ideāli piemērots mazām un vidēja lieluma datubāzēm ar ne vairāk kā 10 lietotājiem.

Šim nolūkam Access nodrošina lietotājus ar daudzām integrētām veidnēm un izkārtojumiem, ar kuru palīdzību var ātri un viegli izveidot tipiskas lietojumprogrammas, izmantojot pazīstamo darbvirsmas saskarni no Office 2013. Turklāt programmatūra piedāvā plašas atskaišu funkcijas, lai profesionāli novērtētu pašreizējo stāvokli un sagatavotu citus pārskatus.

Izmantojot Office 365 vai SharePoint savienojumu, Access 2013 piedāvā arī visus priekšnoteikumus vienkāršotai komandas sadarbībai. Lietotāji, kuri jau izmanto Windows 8 operētājsistēmu, var izmantot optimizētās skārienfunkcijas priekšrocības un pilnībā izmantot programmatūru atbilstošās gala ierīcēs.

Tomēr vissvarīgākā jaunā Access 2013 funkcija ir Access Web App! Kad šāda veida datubāze ir izveidota, to var publicēt, izmantojot SharePoint, lai visi darbinieki ar piekļuves tiesībām varētu tai piekļūt un strādāt ar to reāllaikā.

Access 2013 parasti ir pieejams tikai kā pastāvīga MS Office versiju Professional un Professional Plus daļa (vai abonējot). Iegādājoties vienoto Access 2013 versiju no Wiresoft, ne tikai citu Office 2013 redakciju lietotājiem, bet arī lietotājiem, kuriem nav instalēta Office versija, ir iespēja izmantot šo programmatūru savā datorā. Access 2013 priekšrocība ir tā, ka programmu joprojām atbalsta vecākas Microsoft operētājsistēmas, sākot no Windows 7, un tas ir īpaši izdevīgi tiem lietotājiem, kuri nevēlas pāriet uz pašreizējo operētājsistēmu.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties MS Access 2013 versiju, kā arī citas programmatūras versijas, tostarp visjaunāko versiju, par saprātīgu cenu kā viena lietotāja licenci, kā arī citas Office programmas. Turpmākajā pārskatā sniegts ievads par svarīgākajām Access 2013 funkcijām un īpašībām.

Datubāzes lietojumprogrammu individuāla konfigurēšana un rediģēšana programmā Access 2013

Integrējot Microsoft Jet Engine kā datubāzes sistēmu, Access nodrošina visus integrētas izstrādes vides rīkus, kas, pateicoties grafiskajai lietotāja saskarnei, ir ideāli piemērota tipisku datubāzes lietojumprogrammu izveidei. Šim nolūkam Access 2013 nodrošina lietotājus ar daudziem vizuālās programmēšanas objektiem, kas jau ir pielāgoti piekļuvei datubāzēm; tas ļauj efektīvi un ātri izveidot piemērotas lietojumprogrammas bez lielām programmēšanas zināšanām.

Access 2013 kā relācijas datubāzu pārvaldības sistēmai (RDBMS) salīdzinājumā ar līdzīgām datubāzu sistēmām ir izšķiroša priekšrocība, ka ar tās palīdzību apkopotos datus var elastīgi izmantot, lai lietotājiem būtu iespēja tos jebkurā laikā atjaunināt un tādējādi arī mainīt, papildināt vai pat atkal dzēst. Šis uz darījumiem orientētais dizains padara MS Access 2013 ideāli piemērotu uzņēmējdarbībai svarīgu datu pārvaldībai un uzņēmumu operatīvo sistēmu atbalstam; tipiski uzdevumi ietver ne tikai projektu un uzdevumu sarakstu, bet arī kontaktu datubāzu un, īpaši veikalu sistēmās, krājumu uzskaiti un pārvaldību.

Access 2013 atbalsta SQL-92 datubāzes vaicājumu valodu, un Access izmanto gan vecāko .mdb, gan jaunāko .accdb formātu (saīsinājums no Microsoft Access Database) kā Standard datu formātu, ko var atvērt arī ar programmām ārpus Microsoft. Veicot saiti ar ārējo datu avotu, var izmantot citas Access versijas, kā arī formātus, kas nav Access.

Izmantojot Access 2013, var izveidot vai izmantot dažādas datu bāzu formas un objektu tipus, tostarp:

 • Strukturētu datu ievades veidlapas
 • Importa un eksporta specifikācijas
 • Datu glabāšanas tabulas
 • Pieprasījumi turpmākai iegūto datu apstrādei
 • Pārskati par iegūto datu izvadīšanu
 • Makroprogrammas noteiktu procesu automatizēšanai
 • Visual Basic moduļi noteiktu procesu vienkāršošanai
 • Saites starp tabulām, tostarp integritātes nosacījumu definēšana

Īpaši veidlapas, ko Access 2013 var izveidot individuāli, ir ļoti praktiska funkcija, lai ievadītu un pārvaldītu datus ne tikai manuāli, bet arī automātiski, izmantojot saskarnes. Tādējādi atsevišķus datu ierakstus veidlapas skatā var attēlot strukturētā un pārskatāmā veidā, kas ievērojami atvieglo ievadīšanu un uzturēšanu. Šo Access automātisko veidlapu izveidei pēc vajadzības ir pieejami dažādi tā sauktie veidlapu izkārtojuma rīki.

Programmu izveide ar Access 2013

Tomēr vissvarīgākais jauninājums, ko piedāvā Access 2013, ir lietotnes! Izmantojot integrētos rīkus, lietotāji var izveidot dažādas lietotnes pat bez programmēšanas zināšanām. Lai to izdarītu, vispirms ir jāizvēlas atbilstošais datu tips, tāpēc Access automātiski izveido pilnīgu datubāzes struktūru, kurai jau ir lietotājam draudzīga saskarne. Papildus tipiskajām pamatfunkcijām lietotnē jau ir iekļautas dažādas Standard komandas datu pievienošanai vai rediģēšanai un navigācijai.

Kontrolierīces pēc vajadzības var novietot vai pārvietot uz noteiktu pozīciju, neveicot papildu izmaiņas izkārtojumā. Šī funkcija darbojas intuitīvi, tāpēc lietotāji vienkārši noklikšķina uz elementa un velk to uz vajadzīgo vietu, un citi tajā esošie elementi tiek automātiski pārvietoti malā, lai atbrīvotu atbilstošu vietu.

Piekļuves tīmekļa lietojumprogrammas var padarīt pieejamas tiešsaistē, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, savienojot tās ar Microsoft SharePoint kā SharePoint lietotni, kas ļauj tās kopīgot ar citiem lietotājiem. Tas nozīmē, ka Access programmā izveidotās datubāzes var izmantot ne tikai lokāli datorā, bet arī neatkarīgi no atrašanās vietas, izmantojot pieejamu tīmekļa savienojumu.

Citas priekšrocības, kas saistītas ar to, ka Access lietotnes ir pieejamas, izmantojot SharePoint, ir, no vienas puses, iespēja iegūt informāciju par attiecīgās lietotnes lietošanu, kā arī iespēja izsekot, kāda informācija tika radīta, izmantojot šo lietotni.

Access 2013 savienošana ar Microsoft SQL Server un Azure SQL datubāzi nodrošina arī lielāku uzticamību un drošību, kā arī datu mērogojamību - gan izvietojot mākoņa vidē, gan uz vietas.

Microsoft Access 2013 sistēmas prasības

Programmu Access 2013 Office Microsoft piedāvā šādās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Access 2013 32 bitu versija tiek atbalstīta Windows operētājsistēmās Windows 7, Windows 8 un Windows 8.1.

Papildus šīm Windows operētājsistēmām, kuras atbalsta 32 bitu versija, Access 2013 64 bitu versija tiek atbalstīta arī Windows Server 2008 R2 un Windows Server 2012. Atkarībā no versijas atšķiras arī citas aparatūras prasības attiecībā uz RAM un cietā diska vietu. Tāpēc piemēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 un Windows Server 2012
 • Multi-touch funkcionalitātes izmantošana ir optimizēta Windows 8
 • Procesors: vismaz 1 GHz vai ātrāks - x86 vai x64 bitu procesors
 • Atmiņa (RAM): vismaz 1 GB (32 bitu); 2 GB (64 bitu)
 • Cietais disks: vismaz 3 GB
 • Ekrāns: Minimālā izšķirtspēja 1024 x 576 pikseļi un DirectX10 atbalstoša grafiskā karte

Microsoft Access 2013 at Wiresoft pirkt lēti single

MS Access 2013 ir klasiska, nemainīga MS Office versiju Professional un Professional Pro sastāvdaļa, tāpēc tā nav pieejama atsevišķi, bet tikai kopā ar kādu no šīm Office pakotnēm vai kā maksas abonements. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties Access 2013 programmu atsevišķi - bez citas abonēšanas iespējas ar iespējamiem obligātiem atjauninājumiem, t. i., ar šo pirkumu jums rodas tikai šīs vienreizējās izmaksas. Šī ir pilnā programmas versija, kurai ir tāds pats funkciju klāsts kā Office 2013 programmatūras komponentei, ar vienīgo atšķirību, ka tā ir viena Access 2013 licence, ko izmantojat tikai jūs.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Access 2013 iegāde no Wiresoft ir ne tikai īpaši lēta, bet arī droša: šī piedāvātā Access 2013 viena lietotāja licence sākotnēji nāk no lielākas apjoma licences, kas citādi tiek izmantota tikai lielākā uzņēmumā. Šiem uzņēmumiem ir likumīgas tiesības pārdot uzņēmumam Wiresoft nevajadzīgas programmatūras licences, piemēram, tāpēc, ka tās nav nepieciešamas un ir liekas vai arī tāpēc, ka šī programmas versija ir aizstāta ar jaunāku vai vairs netiek atbalstīta, jo mainījusies aparatūra vai operētājsistēma. Šādā gadījumā tās tiek izņemtas no koplietojuma licences un pārveidotas par atsevišķām licencēm, un pēc tam tiek dēvētas par izmantoto programmatūru. Tomēr tas neietekmē to vispārējo funkcionalitāti, jo pati programmatūra nevar nolietoties. Wiresoft pārdod tikai tādas Access un citu Microsoft programmu pilnas versijas, kas ir identiskas Microsoft oriģinālajām versijām un nāk no drošiem un legāliem avotiem.

Pērkot lietotu programmatūru ar Wiresoft, jūs neuzņematies nekādu juridisku risku, jo lietotas programmatūras pārdošanu un iegādi aizsargā likums.

Pēc iegādes un lejuplādēšanas iegādāto Access 2013 programmatūru var uzreiz instalēt datorā un aktivizēt ar derīgu apjoma licences atslēgu, ko sauc arī par daudzkārtējas aktivizēšanas atslēgu (MAK), un izmantot bez ierobežojumiem.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft ir īpaši ekonomisks risinājums citādi dārgu vai individuāli nepieejamu programmu izmantošanai, no kā labumu gūst ne tikai ārštata darbinieki un MVU, bet arī privātie lietotāji. Šādā veidā viņi saņem visas Access 2013 piedāvātās priekšrocības par zemu cenu un turklāt ietaupa naudu!

Wiresoft programmatūras veikalā var atrast jaunākas un vecākas Access 2013 versijas, kā arī daudzas citas Office- un citas Microsoft programmas kā iegādes versijas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Access 2013 vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT ACCESS 2013"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT ACCESS 2013"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas