Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10133
 • 164-07733
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€44,90 * €48,90 * (8,18% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Publisher 2016 ir populāra Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, kas paredzēta publikāciju izstrādei visās nozarēs: tā piedāvā visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai izveidotu profesionāli izstrādātus un drukāšanai gatavus reklāmas materiālus birojiem, organizācijām un uzņēmumiem, kā arī citus dokumentus, piem. tā piedāvā visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai radītu profesionāli izstrādātus un drukāšanai gatavus reklāmas materiālus birojiem, organizācijām un uzņēmumiem, kā arī citiem dokumentiem, piemēram, skolēniem un studentiem, kā arī privātiem lietotājiem un pašnodarbinātām personām: gan biznesa vai veidlapas vēstules, skrejlapas vai bukletus, grāmatas vai brošūras. Intuitīvie rīki atbalsta gan iesācējus, gan profesionāļus visās funkcionālajās jomās ar daudzpusīgām veidnēm, kā arī intuitīvi lietojamiem rīkiem, piemēram, attēlu apstrādei un izkārtojumam, lai izveidotu drukājamos dokumentus. Lietotājam draudzīgs interfeiss ar pārskatāmu visu funkciju izkārtojumu ļauj efektīvi strādāt ar maketēšanas programmu un izveidot sarežģītus drukas materiālus jebkurā kvalitātē.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 for DTP - Microsoft atsevišķā programma kā iegādes versija

Publisher 2016 ir populāra Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, kas paredzēta publikāciju izstrādei jebkurā jomā: tā piedāvā visas funkcijas, kas nepieciešamas profesionāli izstrādātu un drukāšanai sagatavotu biroju, organizāciju un uzņēmumu reklāmas materiālu, kā arī citu dokumentu, piemēram, skolēnu un studentu, kā arī privāto lietotāju un pašnodarbināto dokumentu izveidei: gan biznesa vai sērijveida vēstuļu, skrejlapu vai bukletu, grāmatu vai brošūru.

Intuitīvi rīki atbalsta gan iesācējus, gan profesionāļus visās funkcionālajās jomās, izmantojot daudzpusīgas veidnes, kā arī intuitīvus attēlu rediģēšanas un izkārtojuma rīkus, lai izveidotu izdrukājamus dokumentus. Lietotājam draudzīgs interfeiss ar pārskatāmu visu funkciju izkārtojumu ļauj efektīvi strādāt ar maketēšanas programmu un izveidot sarežģītus drukas materiālus jebkurā kvalitātē.

Programmas loga zili zaļo krāsu, kas ir raksturīga MS Publisher, var pielāgot, piemēram, nesen pieejamajam tēmējumam "Tumši pelēks", kas nodrošina neitrālāku izskatu attēlu rediģēšanai.

Īss Publisher 2016 svarīgāko funkciju un iespēju kopsavilkums:

 • Tekstiem un attēliem ir pieejami tādi interesanti attēlu efekti kā ēnas, mirdzuma efekti, 3D efekti un atspīdumi.
 • Attēlus un grafikas var intuitīvi apmainīties, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju.
 • Vairāku attēlu rediģēšanai ir pieejama dizaina apgabala sleja.
 • Publikācijām digitālās drukas veidā, izmantojot tiešsaistes foto pakalpojumu, Publisher dokumentu var saglabāt arī JPG formātā.

Publisher 2016 parasti ir pieejams tikai kā pastāvīga MS Office versiju Standard, Professional, kā arī Professional Standard, bet ne Home & Business, Office 2016 Home un Student. Šo divu redakciju lietotāji, kā arī lietotāji, kuri neizmanto Office versiju, var iegādāties Publisher 2016 arī atsevišķi no Wiresoft. Tā kā Publisher 2016 versiju atbalsta arī vecākās Microsoft operētājsistēmas, sākot no Windows 7, lietotāji, kuri vēlas turpināt to izmantot, varēs izmantot šo programmatūru. Izmantojot savienojumu ar Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, lietotāji var izmantot Publisher 2016 arī kopā ar citiem lietotājiem, lai sadarbotos tiešsaistē.

Wiresoft tiešsaistes veikalā par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja versiju varat iegādāties jaunākās un vecākās Publisher 2016 versijas, kā arī daudzas citas Office programmas. Turpmākajā pārskatā ir sniegts detalizēts ievads un Publisher 2016 funkciju un iespēju izklāsts.

Pārskats par Microsoft Publisher 2016 funkciju klāstu

Versija Publisher 2016 piedāvā ne tikai jau esošo funkciju optimizāciju, bet arī dažus jauninājumus, jo īpaši brīvi pieejamās grafikas un veidnes, kas vēl vairāk paplašina dizaina iespēju klāstu.

Publisher 2016 dokumenti ir saderīgi arī ar trešo pušu programmām

Pateicoties Publisher 2016 nevainojamai sadarbībai ar citām MS Office programmām, maketēšanas laikā var importēt arī failus no Word, Excel u. c., piemēram, diagrammas un tabulas vai jau formatētus tekstus.

Turklāt izkārtojuma programma, protams, ir saderīga ar plašu populāru Standard failu formātu klāstu, piemēram, .JPG un .PDF, kurus ar to var tieši atvērt.

Publisher izveidotie faili tiek saglabāti Microsoft .PUB formātā, ko var atvērt arī, piemēram, ar Adobe maketēšanas programmu, kas nodrošina labāku savietojamību, strādājot kopā. Kā alternatīva PDF formātam ir īpašs Microsoft Publisher failu formāts .XPS - XML papīra specifikācija.

Piezīme: Tomēr atšķirībā no 2011. gada versijas programmā Publisher 2016 nav iespējams izveidot HTML tīmekļa lapas.

Dizaina veidnes, kas pieejamas katram dokumenta veidam

Atverot Publisher 2016, programmā tiek parādīts plašs tipisko dizaina veidņu saraksts visbiežāk sastopamajos formātos: no ielūgumiem, A4 formāta skrejlapām un vēstulēm līdz daudzlappušu brošūrām un pat apjomīgiem katalogiem. Katrā šablonā kā galvenajā dokumentā ir noteikti iepriekš definēti elementi, piemēram, virsraksti, sadaļu virsraksti, lappušu numuri u. c., kurus pēc tam var arī pielāgot un saglabāt kā jaunu, personalizētu šablonu, lai tie atkal būtu pieejami līdzīgām publikācijām.

Var pielāgot arī krāsas, fontus un formatējumu. Sākotnējais veidni vienmēr tiek saglabāts. Tas nozīmē, ka nākamajā reizē atkal ir pieejams gan pamata dizaina dokuments, gan jaunais variants, tādējādi ietaupot ne tikai profesionāļiem, bet arī nepieredzējušiem lietotājiem daudz laika, jo nākamajā reizē viņi var uzreiz atgriezties pie tā; turklāt tas nodrošina konsekventu izskatu un vienādu izejas kvalitāti visām ar to izveidotajām publikācijām.

Identiska izskata publikāciju veidņu izmantošana

Publisher pieejamos tā sauktos veidlapas blokus var izmantot arī, lai saglabātu vienotu dizainu dažādiem sūtījumiem, brošūrām un skrejlapām. Celtnes bloki ir kopīgi dizaina elementi, piemēram, virsraksti, teksta rāmji, kolonnas u. c. Lietotāji var vai nu izmantot Publisher 2016 jau pieejamos moduļu blokus, vai arī izstrādāt savus, pamatojoties uz tiem.

Turklāt attēliem, kā arī tekstiem ir iespējams pievienot dažādus efektus, piemēram, ēnas un atspīdumus, lai tie izceltos.

Publisher 2016 nodrošina arī mērogojamu SVG vektorgrafiku, kas vienmēr saglabā asumu pat pēc palielināšanas, un pieejamos 3D objektus var pagriezt par 360 grādiem, lai parādītu konkrētu skatu.

Attēlu un grafikas rediģēšana programmā Publisher 2016

Bieži vien fotoattēli un grafikas netiek pārnesti 1:1 Publisher dokumentā, bet ir jāapgriež vai jāpielāgo to krāsa. Visus šos uzdevumus var veikt tieši izkārtojumā. Attiecīgā izvēlne "Attēlu rīki" tiek atvērta, divreiz noklikšķinot uz novietotā attēla. Profesionāļi var izmantot arī citus sarežģītākus rīkus, lai vēl vairāk pārveidotu attēlu.

Programmā Publisher 2016 ir pieejama arī īpaša dizaina apgabala sleja vairāku attēlu rediģēšanai.

Attēlu dokumentus Publisher dokumentā var importēt no datora, Microsoft ClipArt bibliotēkas vai no interneta, izmantojot Bing attēlu meklēšanu, vai no tiešsaistes fotoalbuma. To var izdarīt gandrīz intuitīvi, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, kas ļauj arī nekavējoties apmainīties ar attēliem. Pēc ievietošanas vai apgriešanas tos var ievietot dokumentā ar milimetru precizitāti, izmantojot lineāla funkciju.

Teksta lauku izmantošana vairāku lappušu publikācijām

Ja brošūrā ir jāiekļauj garāks teksts, kas aptver vairākas lappuses un ko, iespējams, pārtrauc arī ailes vai grafikas, parasti ir grūti noteikt precīzu teksta apjomu vienā laukā. Publisher nodrošina vairākus ērtus rīkus, lai izkārtojuma laikā netiktu aizmirsts neviens teksts: Ja teksta lodziņā tiek ievietots lielāks teksts, attiecīgā rāmja apakšējā labajā pusē nelielā lodziņā tiek izmantots elipses burts, lai norādītu, ka teksta ir vairāk. Pēc tam attiecīgo teksta rāmi var nekavējoties palielināt ar peles klikšķi. Tomēr, ja slēptajam tekstam jāparādās citā rāmī, tas tiek izdarīts automātiski, iepriekš sasaistot atsevišķus teksta laukus. Šī funkcija ir īpaši praktiska, ja izkārtojumā tiek saīsināti vai papildināti teksti.

Publisher dokumentu kopīgošana tiešsaistē

Microsoft OneDrive mākoņpakalpojuma lietotāji var tiešsaistē saglabāt Publisher programmā izveidotos dokumentus. Saņēmēji, kuriem ir tiesības rediģēt dokumentus, var tiem piekļūt, izmantojot saiti. E-pasta adreses var pat ievietot tieši dokumentā, tādējādi automatizējot un paātrinot sūtīšanas procesu. Pateicoties uzticamiem reāllaika atjauninājumiem OneDrive un augstajiem drošības standartiem, arī sadarbība ir īpaši efektīva.

Viss gatavs drukāšanai ar Pack & Go

Lai nodrošinātu vēlamo attēlu un fontu kvalitāti, drukājot ar profesionāla pakalpojumu sniedzēja starpniecību, praktiskais Pack & Go vednis automātiski apkopo visus ar Publisher dokumentu saistītos un drukāšanai nepieciešamos failus (piemēram, fotoattēlus, grafikas un fontus) un iepako tos vienā failā, kas pēc tam tikai jānosūta attiecīgajam drukas pakalpojumam vai kopētavai vai arī jādara pieejams pakalpojumā OneDrive. Publisher versija 2016 izmanto tikai RGB krāsu telpu attēlu failiem, tāpēc šeit nav nepieciešama papildu iepriekšēja iestatīšana, tikai fonti vēl ir jāiestrādā.

Plašs drukāšanas iespēju klāsts jebkurā kvalitātē

Publisher 2016 nodrošina plašas iespējas skrejlapu, brošūru, ielūgumu un citu reklāmas materiālu drukāšanai. Piemēram, sūtot personalizētus sūtījumus, ir iespējams automātiski pievienot saņēmēju vārdus un uzvārdus, kā arī citu personisko informāciju, piemēram, klientu numurus un individuālas adreses.

Atkarībā no mērķgrupas ir pieejamas papildu iespējas, lai izveidotu vēlamās kvalitātes iespieddarbus. Piemēram, Publisher dokumentu var izveidot arī parastajā .JPG formātā, lai to varētu digitāli izdrukāt tiešsaistes drukāšanas pakalpojumā.

Microsoft Publisher 2016 sistēmas prasības

Programma Office Publisher 2016 pēc noklusējuma ir pieejama divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. 64 bitu versija tiek instalēta automātiski, taču 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Atkarībā no tā var atšķirties individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz RAM un cietā diska vietu. Tiek piemērotas šādas minimālās datora prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2012 R2 vai Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: 1 GB RAM (32 bitu), 2 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: min. 3,0 GB
 • Displejs: vismaz 1024 x 768 izšķirtspēja
 • Grafiskā karte: nepieciešama DirectX 10 grafiskā karte, lai nodrošinātu grafikas aparatūras paātrinājumu

DTP programma Publisher 2016 nopirkt papildus lēti pie Wiresoft

MS Publisher ir klasiska MS Office-Versionen Standard, Professional, kā arī Professional Standard komponente, un kā tāda ir pieejama nevis atsevišķi, bet tikai vienā no šiem Office-paketi. Wiresoft tiešsaistes veikalā Publisher 2016 var iegādāties arī atsevišķi - tā ir priekšrocība salīdzinājumā ar daudziem citiem Microsoft programmatūras piegādātājiem. Jūsu papildu priekšrocība, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft: Šī Publisher 2016 viena lietotāja licence neietver nekādus ierobežojumus, piemēram, abonementu ar laika ierobežojumu un obligātiem atjauninājumiem. Tāpēc iegādāties Publisher 2016 no Wiresoft kā vienu programmu atmaksājas divreiz.

Turklāt programmatūras iegāde ar Wiresoft ir lēta un droša: Publisher 2016 viena lietotāja licence, ko iegādājaties, parasti nāk no uzņēmuma lielāka apjoma licences, t. i., tā ir tā sauktā lietotā programmatūra - šīs programmatūras funkcionālā joma ir identiska Publisher programmai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2016. Kā lietotu programmatūru mēs varam jums piedāvāt Publisher par šo īpaši zemo cenu! Iegādājoties lietotu programmatūru ar Wiresoft, jums nav nekāda juridiska riska, jo tirdzniecība ir skaidri atļauta ar likumu.

Katra Microsoft programma  , kas pieejama no Wiresoft, ir pārbaudīta, lai nodrošinātu faktisku, nevainojamu lietojamību, tāpēc šo Publisher programmatūru var izmantot jūsu datorā uzreiz pēc iegādes un lejupielādes bez ierobežojumiem. Wiresoft pārdod tikai šādas programmas pilnas versijas, kas ir identiskas Microsoft publicētajām versijām un arī nāk tikai no drošiem avotiem.

Programmatūras iegāde no Wiresoft ir īpaši izdevīga ne tikai ārštata darbiniekiem un MVU, bet arī privātajiem lietotājiem, jo viņi ietaupa naudu un vienlaikus izmanto visas Publisher 2016 piedāvātās priekšrocības. Wiresoft programmatūras veikalā ir ne tikai MS Publisher vairākās versijās, bet arī daudzas citas Office- kā arī citas Microsoft programmas kā iegādes versijas.

Ja jums ir kādi jautājumi par MS Publisher 2016 vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas