Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10134
 • 164-07835
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€51,90 * €56,90 * (8,79% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Publisher 2019 ir daudzpusīga, jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji, piemēram, skolēni un studenti, var izmantot šo programmatūru, lai radītu pārliecinošas dažāda veida publikācijas - no attēlu rediģēšanas un maketēšanas līdz drukājamu veidņu izveidei. Papildus plašajam skrejlapu, brošūru, kā arī plašāku katalogu veidņu katalogam ir pieejami daudzi rīki un efekti, lai tos izstrādātu un tālāk rediģētu atbilstoši individuālām idejām. Pateicoties intuitīvajam un lietotājam draudzīgajam lietotāja interfeisam un pārskatāmajam rīku izkārtojumam, pat nepieredzējuši lietotāji un iesācēji var ātri sākt darbu ar Publisher 2019 un izveidot ne tikai augstām prasībām atbilstošus drukas izdevumus, bet arī vienkārši logotipus, ikonas un citus attēlu elementus.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - vienīgā programma iegādes versijā

Publisher 2019 ir daudzpusīga, jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji, piemēram, skolēni un studenti, lai radītu pārliecinošas dažāda veida publikācijas - no attēlu rediģēšanas un maketēšanas līdz drukājamu veidņu izveidei. Papildus visaptverošam skrejlapu, brošūru, kā arī plašāku katalogu veidņu katalogam ir pieejami daudzi rīki un efekti, lai tos izstrādātu un tālāk rediģētu atbilstoši individuālām idejām. Pateicoties intuitīvajam un lietotājam draudzīgajam interfeisam un pārskatāmajam rīku izkārtojumam, pat nepieredzējuši un iesācēji var ātri sākt darbu ar Publisher 2019 un izveidot ne tikai augstiem standartiem atbilstošus drukas materiālus, bet arī vienkārši logotipus, ikonas un citus attēlu elementus.

Tāpat kā citās 2019. gada versijas Office programmās, lentes izskatu var pielāgot savām vajadzībām, tādējādi nodrošinot lielāku skaidrību. Tāpēc MS Publisher 2019 ir īstais partneris, lai pārliecinoši un prasmīgi īstenotu jūsu radošās idejas.

Augsta saderība ar dažādiem formātiem un programmām

Maketēšanas programma, protams, ļauj izmantot parastos failu formātus, tostarp .JPG un .PDF, kā arī Microsoft .XPS un .PUB formātus; pēdējos var atvērt pat ar Adobe maketēšanas programmu. Tas nozīmē, ka drukas failus, kas izveidoti ar MS Publisher, var turpināt izmantot ar citu maketēšanas programmatūru, tādējādi palielinot Publisher 2019 saderību. Informatīvo biļetenu veidošanai ir pieejams HTML formāts.

Publisher var arī importēt failus no citām Office programmām, piemēram, Excel diagrammām un tabulām vai jau formatētiem Word tekstiem.

Visbeidzot, ērtais Pack & Go vednis automātiski apkopo un iepako visus ar publikāciju saistītos un drukāšanai nepieciešamos failus (piemēram, attēlus, grafikas un fontus) vienā failā, kuru pēc tam atliek tikai nosūtīt drukas pakalpojumam vai kopētavai vai padarīt pieejamu, izmantojot Microsoft mākoņdatošanu.

Īss pārskats par jaunumiem programmā Publisher 2019

Šī jaunā Microsoft Publisher versija izceļas ar uzlabotām lietošanas iespējām un daudzām optimizācijām: Pirmkārt, Publisher 2019 var izmantot arī ierīcēs ar skārienjūtīgu ekrānu, izmantojot pildspalvu. Turklāt Publisher dokumentus var kopīgot ar citiem, izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive. Pateicoties tur glabāto failu uzticamai atjaunināšanai reāllaikā un augstajiem drošības standartiem, ko garantē datu zudumu novēršana, darbs ar Publisher izkārtojuma dokumentiem komandā ir ne tikai efektīvs, bet arī drošs.

Publisher 2019 cita starpā piedāvā šādas funkcijas un iespējas:

 • Vairāku attēlu rediģēšanai tagad ir pieejama īpaša dizaina paneļa sleja.
 • Attēlus var intuitīvi un uzreiz apmainīties ar tiem, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju.
 • Ir pieejami daudzi jauni attēla efekti, piemēram, ēnas, mirdzuma efekti, 3D efekti, kā arī atspīdumi.
 • Tos var izmantot arī tekstu noformēšanā.
 • Lai izmantotu tiešsaistes foto pakalpojumu vai digitālo druku, gatavās publikācijas var saglabāt arī JPG formātā.

Publisher 2019 parasti ir pieejams tikai kā neatņemama daļa no noteiktām MS Office versijām, taču Wiresoft var iegādāties publicēšanas programmatūru arī atsevišķi. Lai datorā vai jebkurā citā ierīcē, kurā ir iespējota vietne Windows, varētu izmantot MS Publisher 2019 versiju, obligāta prasība ir operētājsistēma Windows 10.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties jaunāko Publisher 2019 versiju, kā arī vecākas versijas un daudzas citas Office programmas par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja versiju, pilnīgi bez programmatūras abonēšanas. Visas interesantās un svarīgās Publisher 2019 jaunās funkcijas ir parādītas turpmāk sniegtajā detalizētajā pārskatā.

Microsoft Publisher 2019 funkciju kopums

Publisher 2019 ir gan uzlabojumi jau pārbaudītajās esošajās funkcijās un rīkos, gan arī daži jauninājumi, tostarp brīvi lietojamās grafikas un veidņu jomā, tāpēc šajā versijā lietojumprogrammu klāsts ir vēl plašāks nekā iepriekš.

Dokumentu izstrādē izmantojiet dizaina ieteikumus

Jau no Publisher 2019 sākuma tiek parādīts plašs dizaina veidņu katalogs, kurā iekļauti ieteikumi dažādiem tipisku formātu drukas dokumentiem: no vienkāršām vizītkartēm līdz skrejlapām sūtīšanai un apjomīgiem katalogiem. Katru no veidnēm var pielāgot - krāsas, fontus un formatējumu var aizstāt vai papildināt ar citiem. Sākotnējās veidnes fails vienmēr tiek saglabāts, lai tam varētu piekļūt atkal un atkal, jo jaunizveidotā veidne tiek saglabāta kā kopija.

Īpaši iesācēji un nepieredzējuši lietotāji novērtēs šos dokumentu priekšnoteikumus, lai katru reizi sasniegtu pievilcīgu drukas rezultātu.

Protams, ir iespējams arī izstrādāt savas veidnes un izkārtojumus. Lai tie būtu pieejami arī nākamajā reizē, tos var saglabāt arī kā veidni vai galveno failu. Tas ļauj profesionāļiem ietaupīt daudz laika un nodrošina, ka visiem uz to balstītiem dokumentiem ir vienāds izskats un identiska kvalitāte.

Moduļu izmantošana publikācijām

Lai dokumentiem dažādos formātos un multivides formātos būtu vienāds un atkārtots izskats, programmā Publisher 2019 var izmantot arī tā sauktos būvblokus. Tie ir tipiski elementi, piemēram, virsraksti, kā arī rāmji, lodziņi u. c. Lietotāji var izmantot programmā Publisher iebūvētos būvblokus, tāpat kā veidnes, vai arī izveidot savus būvblokus.

Attēlu un grafikas rediģēšana tieši programmā Publisher 2019

Grafikas un fotoattēlus var ievietot tieši no datora, no Microsoft ClipArt bibliotēkas, izmantojot Bing attēlu meklēšanas rīku vai no tiešsaistes fotoalbuma. Velciet un nometiet, lai jebkurā laikā tos nomainītu un nomainītu. Izmantojot lineāla funkciju, pēc ievietošanas tos var novietot vēlamajā pozīcijā ar milimetru precizitāti.

Publisher dokumentā importētos attēlu failus var pat rediģēt pēc tam; ir iespējams pielāgot krāsu toni un intensitāti, kā arī apgriezt attēla izmēru vajadzīgajā formātā. Tāpat attēliem un tekstiem ir iespējams pievienot dažādus efektus, piemēram, ēnas un atspīdumus, lai tie izceltos.

Publisher 2019 pieejamā mērogojamā SVG vektorgrafika saglabā asumu pat tad, kad tā tiek palielināta, tādējādi vienmēr nodrošinot profesionālu izskatu, savukārt 3D objektus var pagriezt pēc izvēles, lai iegūtu vēlamo skatu.

Izmantojiet ērtus teksta lodziņus

Izkārtojot garus tekstus, kas aptver vairākas lappuses vai kurus pārtrauc ilustrācijas, ir pieejami daži noderīgi rīki, lai sekotu līdzi izkārtojumam: Piemēram, ja teksta lodziņā ir ievietots pārāk daudz teksta, mazā lodziņā rāmja apakšējā labajā pusē tas tiks norādīts ar elipsi. Pēc tam esošo teksta lauku var vai nu pavisam vienkārši palielināt ar peli, vai arī vairākus šādus teksta laukus var savienot kopā, lai atlikušais teksts automātiski parādītos nākamajā laukā. Šī funkcija ir īpaši noderīga, veicot turpmākas izmaiņas tekstā, piemēram, to saīsinot vai papildinot.

Publisher dokumentu personalizēšana un kopīgošana

Lai izveidotu personalizētus sūtījumus, visu adresātu vārdus, fotoattēlus vai pat tīmekļa saites var pievienot automātiski. Un, lai kopīgotu darba projektu vai pabeigtu maketu ar citiem darbiniekiem, viņu e-pasta adreses var pievienot tieši dokumentam, tādējādi paātrinot tā nosūtīšanu. Izmantojot Microsoft OneDrive mākoņpakalpojumus programmā Publisher, ir iespējams datus saglabāt arī tiešsaistē, nodrošinot saņēmējiem piekļuvi, izmantojot saiti.

Publisher 2019 ir drukāšanas iespējas ar katru kvalitāti

Atkarībā no tā, kādam mērķim ir jāveido skrejlapas, brošūras, ielūgumi un citi reklāmas materiāli, kā arī tīri privāti drukas produkti, Publisher 2019 nodrošina plašas drukas un, protams, jau dizaina iespējas. Tādējādi drukas materiālu var izveidot jebkurai mērķgrupai vēlamajā kvalitātē. Digitālās drukāšanas vajadzībām, izmantojot tiešsaistes drukāšanas pakalpojumu, Publisher dokumentus var saglabāt arī parastajā .JPG formātā.

Microsoft Publisher 2019 vispārīgās sistēmas prasības

Programmatūra Office Publisher 2019 ir pieejama lejupielādei divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Pēc noklusējuma ir instalēta 64 bitu versija, bet 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Atkarībā no izvēlētās versijas var atšķirties individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz RAM un cietā diska vietu. Jāievēro šādas minimālās prasības:

  • Obligāti nepieciešamās operētājsistēmas: Windows 10 vai Windows Server 2019
  • Procesors: min. 1,6 GHz, 2-kodolu procesors
  • Cietais disks: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu)
  • RAM: vismaz 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu)
  • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 768 pikseļi, DirectX 10 ar WDDM 2.0

Nopirkt Microsoft Publisher 2019 lēti kā atsevišķu programmu Wiresoft

MS Publisher ir klasiska dažu Microsoft Office komplektu daļa, tāpēc parasti nav pieejama atsevišķi, bet tikai kopā ar citām Office programmām. At Wiresoft jūs varat iegādāties Publisher Software 2019 arī kā vienu programmu - atšķirībā no daudziem citiem Microsoft programmatūras piegādātājiem - un jo īpaši kā iegādes versiju.

Jūsu priekšrocības: šī Publisher 2019 viena lietotāja licence nenodrošina abonēšanu uz noteiktu laiku ar obligātiem atjauninājumiem vai iespējamiem funkciju izmantošanas ierobežojumiem. Tāpēc ir divtik izdevīgi iegādāties Publisher 2019 no Wiresoft kā vienu programmu, īpaši, ja jums nav nepieciešamas visas Office programmas.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Publisher 2019 viena lietotāja licence, ko šeit iegādājaties, parasti nāk no uzņēmuma lielāka apjoma licences, tāpēc tā ir tā sauktā lietotā programmatūra, taču funkcionalitātes ziņā tā ir identiska Publisher programmas versijai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2019. Tāpēc mēs varam jums to piedāvāt par īpaši izdevīgu cenu!

Pērkot lietotu programmatūru, jums nav arī juridiska riska, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ar likumu. Turklāt katra Wiresoft pieejamā Microsoft programma, neatkarīgi no tā, vai tā ir iepriekš lietota vai nelietota, vispirms tika pārbaudīta, lai pārbaudītu tās faktisko un nevainojamo lietojamību, tāpēc pēc iegādes un lejupielādes datorā Publisher programmatūra uzreiz ir 100% lietojama neierobežotu laiku.

Kā nopietns un uzticams programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai pilnas programmas versijas, kas ir identiskas Microsoft pieejamajām versijām un nav iegūtas no nedrošiem avotiem.

Iegādājoties programmatūru kopā ar Wiresoft, visas Publisher 2019 priekšrocības īpaši iegūs ne tikai ārštata darbinieki un MVU, bet arī privātie lietotāji, jo viņi ietaupīs naudu. Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties MS Publisher, kā arī daudzas citas Office programmas un citas Microsoft programmas kā iegādes versijas.

Ja jums ir kādi jautājumi par MS Publisher 2019 vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas