Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10494
 • 3YF-00233
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Outlook for Mac 2021 ir jaunākā programmas versija, kas paredzēta Microsoft Apple datoriem profesionālai centralizētai e-pasta plūsmas, kontaktu un uzdevumu organizēšanai - un tādējādi praktiski neaizstājama mūsdienu ikdienā. joprojām, iespējams, ir nepārspēta salīdzinājumā ar līdzīgām e-pasta programmatūrām - ar tās plašo funkciju un iespēju klāstu var efektīvi organizēt biznesa saziņu pāri laika un valsts robežām un ar tās palīdzību vieglāk pārvaldīt pat sarežģītus projektus. Intuitīvais un lietotājam draudzīgais jaunais interfeiss Business Outlook  Desktop Outlook for Mac 2021 atbalsta gan profesionāļus, gan nepieredzējušus lietotājus ikdienas biroja darbā, jo programma ļauj ātri un viegli sākt izmantot pieejamās funkcijas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Microsoft Outlook for Mac 2021 kā atsevišķa programma - e-pasta vēstuļu, kontaktu un tikšanos pārvaldīšanai

Outlook for Mac 2021 ir jaunākā Microsoft programmas versija, kas paredzēta Apple datoriem , lai profesionāli centralizēti organizētu e-pasta plūsmu, kontaktus un uzdevumus, un tādējādi ir praktiski neaizstājama mūsdienu biznesa dzīvē. Salīdzinot ar līdzīgām e-pasta programmatūrām, Outlook joprojām ir nepārspēts - tā plašais funkciju un iespēju klāsts ļauj efektīvi organizēt lietišķo saziņu pāri laika un valsts robežām, un ar šo programmu var vieglāk pārvaldīt pat sarežģītus projektus.

Intuitīvais, bet lietotājam draudzīgais jaunais Outlook for Mac 2021 datora interfeiss atbalsta gan profesionāļus, gan iesācējus ikdienas biroja darbā, jo programma ļauj ātri un vienkārši sākt izmantot pieejamās funkcijas.

Labāku pārskatu par e-pasta plūsmu piedāvā arī Outlook for Mac 2021, izmantojot iespēju izveidot sarežģītas mapju struktūras attiecīgajiem uzdevumiem vai tēmām; tas ļauj saprātīgi un pārskatāmi organizēt e-pastus un ar tiem saistīto kontaktinformāciju utt. Inteliģentās funkcijas ienākošajā pastkastītē palīdz lietotājiem ikdienas saziņā atšķirt nesvarīgo no svarīgā un tos saprātīgi sašķirot. Šādā veidā vienmēr tiek saglabāts pārskats par visiem patiešām svarīgiem uzdevumiem un svarīgām tikšanās reizēm.

Citas noderīgas funkcijas programmā Outlook for Mac 2021 arī palīdz ietaupīt laiku, ļaujot lietotājiem labāk koncentrēties uz būtiskāko. Iespēja, kas pieejama Outlook for Mac 2021 sasaistīt un arī pārvaldīt vairākus e-pasta kontus, izmantojot vienu darbvirsmas saskarni, ļauj labāk koordinēt saziņu. Piemēram, organizējot sanāksmes, tiek sinhronizēti dalībnieku individuālie kalendāri, tostarp jau reģistrētās tikšanās, lai jau no paša sākuma izvairītos no laika pārklāšanās.

Pārskatāmā navigācijas joslā uzreiz ir pieejamas visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai apstrādātu e-pasta vēstules un uzdevumus, kā arī rediģētu kontaktus un kalendārus. Turklāt ir pārskatīta Outlook darbvirsmas saskarne Mac 2021 , kas tagad ir vēl ērtāk lietojama nekā iepriekšējā versijā, pateicoties intuitīvām funkcijām un funkcijām.

Jaunums ir arī optimizēta lietojamība ar pieskārienu, tāpēc Outlook tagad var labāk lietot gan planšetdatoros, gan viedtālruņos. Turklāt šī versija piedāvā vieglāku sinhronizāciju starp dažādām galiekārtām, lai visiem e-pastiem, kontaktiem, uzdevumiem un tikšanās reizēm varētu piekļūt gan lokāli, gan neatkarīgi, izmantojot Outlook for Mac 2021.

MS Outlook for Mac 2021 nav pieejams parastos veikalos kā viena lietotāja licence, bet tiek piedāvāts tikai kā tāda paša nosaukuma Office for Mac versijas neatņemama sastāvdaļa - Wiresoft veikalā tomēr varat iegādāties Microsoft e-pasta programmatūru arī atsevišķi - par īpaši izdevīgu cenu!

Papildus šai versijai Outlook for Mac varat atrast arī vecākas versijas, kā arī citas Office programmas macOS kā atsevišķas iegādes versijas Wiresoft tiešsaistes veikalā. Sīkāks pārskats par visām interesantajām jaunajām Outlook for Mac 2021 versijas funkcijām ir atrodams zemāk.

Svarīgāko jauno funkciju prezentācija programmā Outlook for Mac 2021 e-pasta satiksmei

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, programmāOutlook for Mac 2021 ir optimizētas vairākas esošās funkcijas, kā arī pavisam jaunas funkcijas, kas vēl vairāk atvieglo e-pasta plūsmas organizēšanu un tikšanos un uzdevumu koordinēšanu. Atsevišķi mazāki uzlabojumi kopā nodrošina ievērojamu veiktspējas pieaugumu, jo tie ļauj vēl vieglāk koncentrēties uz būtiskāko: tas sākas ar inteliģentu ienākošā e-pasta plūsmas klasificēšanu atbilstoši tās nozīmīgumam, ko papildina tajā iekļauto kaitīgo saišu droša atklāšana, izmantojot Microsoft Safe-Link pakalpojumu, un nebeidzas ar automātisku laika joslu konvertēšanu, lai organizētu tikšanās ārpus mājām.

E-pasta iesūtne ar nozīmi, lai tiktu galā ar ikdienas e-pasta vēstuļu plūdiem

Uzņēmuma ikdienas e-pasta datplūsmā parasti ir daudz lieku un surogātpasta ziņojumu, kas papildina patiešām svarīgus ziņojumus. Šajā gadījumā noderīgs risinājums ir funkcija "Iesūtne ar nozīmi", jo tā palīdz lietotājiem nošķirt svarīgo no mazsvarīgā, tos iepriekš atlasot un attiecīgi šķirojot. Šim nolūkam pakalpojumā "Iesūtne ar nozīmīgumu" tiek izmantotas divas ienākošās vēstules cilnes ar nosaukumiem "Nozīmīgi" un "Citi". Ziņojumi, kas tiek atzīti par svarīgiem, automātiski tiek saglabāti cilnē "Svarīgi", bet visi pārējie attiecīgi cilnē "Citi". Tomēr Outlook informē lietotāju par citiem e-pasta ziņojumiem, un lietotājs tos var skatīt nekavējoties, vienkārši pārslēdzot cilni.

Citas funkcijas, piemēram, "Focused", papildina iepriekšēju šķirošanu, nosakot, kuri e-pasti ir jāšķiro vai nu vienreiz, vai vispārīgi attiecīgajā citā reģistrā. Lai izmantotu Inbox with Relevance, ir nepieciešams Microsoft Exchange konts.

@mention piezīme

Lai e-pasta ziņojumā vai uzaicinājumā uz tikšanos pievērstu īpašu uzmanību konkrētai personai, autors teksta pamattekstā iestarpina @ simbolu, ko papildina attiecīgais vārds. Tas izceļ vārdu ziņojuma korpusā, Outlook for Mac 2021 pēc tam automātiski pievieno to arī temata rindai, un @ tiek parādīts arī blakus ziņojumam iesūtnē.

E-pasta vēstuļu lasīšana un piegādes apstiprinājumi

Lai pārliecinātos, ka saņēmējs ziņojumu ir ne tikai saņēmis, bet arī izlasījis, Outlook for Mac 2021 izmanto piegādes apstiprinājumu, ka e-pasts ir faktiski piegādāts saņēmēja pastkastē, no vienas puses, un lasīšanas apstiprinājumu, ko sūtītājs saņem, kad ziņojums ir atvērts, no otras puses.

Izmantojiet e-pasta veidnes līdzīgiem ziņojumiem

Bieži vien ikdienas e-pasta plūsmā regulāri tiek sūtīti ziņojumi, kuru saturs mainās reti, piemēram, statusa ziņojumi u. tml. To var izdarīt vēl ātrāk, iestatot un izmantojot saglabātās veidnes, kas pēc vajadzības ir nekavējoties pieejamas. Pirms veidnes nosūtīšanas ir jāpievieno tikai jaunā informācija.

Aizkavēta e-pasta ziņojumu nosūtīšana

Outlook par Mac 2021 piedāvā iespēju noteikt laiku, kad sūtīt e-pastus pēc definētiem noteikumiem. Tas nozīmē, ka atsevišķu ziņojumu, kā arī visu ziņojumu pārraide var aizkavēties gan par veselām dienām, gan stundām un minūtēm. Attiecīgais e-pasts tiek saglabāts mapē Drafts līdz norādītajam laikam un tiek nosūtīts pat tad, ja Outlook datorā nav atvērts.

Turpmākie jauninājumi programmā Outlook for Mac 2021 organizācijai

Turpmāk minētās jaunās vai optimizētās funkcijas arī atvieglo tikšanos organizēšanu un piedāvā praktiskus saziņas atvieglojumus:

 • Dažādu laika joslu koordinācija: Īpaši praktiski, ja plānojat ceļojumu uz citu laika joslu: programmā Outlook for Mac 2021 ir iespēja izveidot atbilstošu notikumu ar vietējo sākuma un beigu laiku. Automātiskā informācijas konvertēšana novērš nepieciešamību meklēt informāciju internetā un pašam to konvertēt.
 • Ceļojumu kopsavilkuma kartes: Šī gudrākā Outlook funkcija ne tikai automātiski pievieno rezervētos ceļojumus kalendāram, bet arī patstāvīgi izmanto tās pašas kopsavilkuma kartes visām tikšanās reizēm un datumiem, ko tā atpazīst rezervējumos - papildus datumam un laikam, vietām un svarīgiem numuriem, kā arī citu noderīgu informāciju.
 • Fokusa režīms uzlabo koncentrēšanās spējas: Jaunieviestais Outlook for Mac 2021 fokusa režīms uzlabo koncentrēšanās spējas darbā, gan rakstot vai lasot e-pasta vēstules, gan koordinējot sanāksmes, jo uz laiku paslēpj visas citas aktīvās programmas, kā arī jaunos ziņojumus.
 • Microsoft Safe-Link pakalpojums nodrošina e-pasta drošību: Outlook for Mac 2021 nodrošina uzlabotu drošību, saņemot potenciāli kaitīgus e-pasta ziņojumus. Jo īpaši Microsoft Safe-Link pakalpojums atklāj ļaunprātīgu programmatūru, kas slēpjas pikšķerēšanas e-pasta vēstuļu saitēs; tās tiek parādītas optimizētajā priekšskatījumā. Integrētais reāllaika skeneris droši filtrē ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas saites.
 • Outlook for Mac 2021 optimizēta darbība ar pieskārienu: Outlook for Mac 2021 lietotāji, kas izmanto planšetdatoru vai viedtālruni, var lietot programmu vēl intuitīvāk, jo ir uzlabota žestu izmantošana. Tādas darbības kā "Atzīmēt kā izlasītu", "Atzīmēt", "Dzēst", "Arhivēt" un "Nav" var individuāli noteikt ar žestiem "Pārvelciet pa kreisi" un "Pārvelciet pa labi".
 • Sanāksmes dalībnieku parādīšana: Ja cits darbinieks organizē sanāksmi, uzaicināto personu atbildes uz pieprasījumu programmā Outlook for Mac 2021 var parādīt arī viņu Mac.
 • Vizuāli uzlabojiet e-pasta vēstules ar SVG failiem: E-pasta vēstules bieži vien iegūst gan informācijas saturu, gan ietekmi, ja sūtītājam ir pievienots piemērots SVG fails - mērogojamā vektorgrafika jeb vektorgrafika. Vektorgrafikas priekšrocība ir ne tikai tās mērogojamība, kas nozīmē, ka to var palielināt, samazināt vai pagriezt, nezaudējot attēla kvalitāti. Tos var arī tālāk apstrādāt ar dažādiem filtriem. Programma Outlook for Mac 2021 šim nolūkam piedāvā piemērotu SVG motīvu izvēli.

Sistēmas prasības Microsoft Outlook 2021 lietošanai Mac datorā

Turpmāk sniegta informācija par minimālajām prasībām, lai instalētu un darbinātu Outlook for Mac 2021 Apple ierīcē.

 • Operētājsistēma: Vienas no trim jaunākajām macOS operētājsistēmām versija
 • Procesors: Intel vai Apple Silicon (M1)
 • Atmiņa: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 10 GB brīvas vietas
 • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties Outlook priekš Mac kā atsevišķu programmu no Office Suite priekš Mac 2021 par zemu cenu no Wiresoft

Kā tipiska programmatūra no Microsoft Office paketes Mac, Outlook for Mac 2021 ir pieejams tikai no vairuma tirgotāju, ja ir iegādāta atbilstošā pilnā Office versija. Wiresoft, no otras puses, savā programmatūras veikalā atsevišķi piedāvā arī Outlook for Mac 2021. Iegādājoties programmatūru no Wiresoft, jūs gūstat divkāršu labumu: no vienas puses, no visām priekšrocībām, ko šī iegādes versija piedāvā salīdzinājumā ar abonēšanas versiju, kas parasti ietver maksas atjauninājumus, un, no otras puses, no īpaši izdevīgās cenas!

Wiresoft piedāvātais Outlook for Mac 2021 nekādi neatšķiras no programmatūras, kas iekļauta attiecīgajā Office paketē, un tam nav arī nekādu ierobežojumu funkcionalitātes ziņā.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Outlook for Mac 2021 ir viena lietotāja licence, kas iegūta no lielāka apjoma licences, kuru sākotnējais pircējs - parasti uzņēmums - vairs neizmanto. Šī programmatūra tiek reģistrēta tikai pēc iegādes. Kā nopietns dīleris Wiresoft piedāvā tikai tādu Microsoft lietotu programmatūru, kuras iegāde un pārdošana ES ir pilnīgi likumīga un bez riska. Tās vienmēr ir oficiālās pilnās versijas, kas ir identiskas Microsoft piedāvātajām programmām. Jūsu drošības labad mēs esam pārbaudījuši katru Microsoft programmu, kas tiek piedāvāta ar koplietojuma licenci, lai nodrošinātu tās nevainojamu lietojamību un lai pēc instalēšanas jūs to varētu pilnībā un neierobežoti ilgi lietot.

Tas nozīmē, ka īpaši privātie lietotāji un pašnodarbinātās personas, kā arī mazie uzņēmumi var izmantot visas Outlook for Mac 2021 priekšrocības kā atsevišķu programmu, iegādājoties programmatūru no Wiresoft. Papildus Outlook for Mac programmatūrai programmatūras veikalā par izdevīgu cenu varat atrast arī citas Office for Mac programmas, kā arī citu Microsoft programmatūru.

Ja rodas jautājumi par Outlook for Mac 2021 vai citu versiju, vai citu Office for Mac programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas