Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10468
 • R18-01848
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€724,90 * €804,90 * (9,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 25x Device CAL
Sistēma  Windows Server 
CAL Device CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Terminalserver nav saderīgs(RDS CAL  skats)


Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Server pakalpojumiem Microsoft Windows Server 2022 Standard vai Datacenter izdevumā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta Server licencē. Tikai tā Windows savietojamās gala ierīces lietotājam tiek piešķirtas attiecīgās piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai Device CAL tiek izmantots, lai licencētu Desktop datoru, piezīmjdatoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Tādējādi pircējs Device CAL var brīvi izlemt, kuru licencēto galiekārtu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022 .

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 25 iepakojuma ierīču CAL

Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem standarta vai datu centra versijā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai tā ar to aprīkotās galiekārtas, kas atbalsta Windows, lietotājam tiek piešķirtas atbilstošas piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai ar Device CAL ir licencēts galddators, piezīmjdators, viedtālrunis vai planšetdators ar Windows operētājsistēmu. Tādējādi DeviceCAL pircējs var brīvi izvēlēties, ar kuras licencētās gala ierīces palīdzību viņš vēlas piekļūt Windows Server 2022 .

Lietotas Device CAL Windows Server 2022 jau ir atrodamas Wiresoft! Izmantojiet zemāku cenu, salīdzinot ar programmatūras tirdzniecībā piedāvātajām jaunajām klienta piekļuves licencēm galiekārtām, kā arī iespēju pašam noteikt precīzu nepieciešamo Windows Server programmatūras CAL skaitu!

Windows Server 2022 neierobežota lietošana ar izmantotajām ierīču CAL

Jaunā Microsoft Windows Server 2022 versija ir balstīta uz operētājsistēmu Windows 10 - tā jau satur daudzas jaunas funkcijas gan standarta versijā, gan paplašinātajā Datacenter Edition versijā, kas piedāvā vēl lielāku drošību, īpaši sarežģītiem tīkliem, kā arī papildu iespējas datu, lietojumprogrammu un pakalpojumu koplietošanai ar citiem. Atkarībā no Windows Server 2022 Edition lietotāji ar Device CAL var izmantot arī daudzās iespējas un veiktspējas uzlabojumus hibrīda scenārijos, kas saistīti ar virtualizāciju un jo īpaši Windows konteineru izmantošanu.

Tīkla drošība ar Windows Server 2022

Drošība joprojām ir vissvarīgākā tēma tīklu izveidē un pārvaldībā. Lietotājiem ir pieejamas daudzas jaunas Windows Server 2022 versijas ar ierīces CAL funkcijas, piemēram, jaunākā transporta slāņa drošības (TLS 1.3) versija, TPM 2.0 (Trusted Platform Module), koda integritāte saskaņā ar VBS (uz virtualizāciju balstīta drošība), kā arī HVCI (uz hipervizoru balstīta drošība),

kā arī standartus AES-128 un AES-256 RDMA tīklu šifrēšanai, izmantojot SMB (Server Message Block), virtuālo OSE (Operating System Environment) un tikai dažas svarīgas funkcijas.

Atkarībā no izdevuma varat izmantot arī tādas funkcijas kā Hyper-V, programmatūras definēto tīklu (SDN), Storage Spaces Direct (SSD), kā arī Storage Replica un Shielded Virtual Machines (SVM) ar Device CAL, lai izveidotu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras.

Ierīces CAL izmantošana konteineru platformu pārvaldībai operētājsistēmā Windows Server 2022

Lietotājiem, izmantojot Windows Containers, būs pieejamas arī uzlabotas funkcijas gan attiecībā uz lietojumprogrammu savietojamību, gan Windows Container lietotāja saskarni ar Kubernetes, kas konkrēti nozīmē vēl lielākus veiktspējas uzlabojumus un plašāku atbalstu. Ir uzlabota arī konteineru izveide .NET lietojumprogrammās.

Uzglabāšanas un migrācijas pakalpojumi operētājsistēmā Windows Server 2022

Runājot par datu un pakalpojumu migrēšanas iespējām, Device CAL Windows Server 2022 piedāvā papildu papildinājumus un uzlabojumus glabāšanas migrēšanas pakalpojumos, piemēram, vietējo lietotāju un grupu, kā arī krātuves, neatkarīgu serveru un avārijas pārvarēšanas kopu, kā arī Linux serveru krātuves migrēšanu.

Izmantojot CAL galapunktam ar Windows funkcionalitāti, varat izmantot arī daudzus individuālus Windows Server 2022 veiktspējas uzlabojumus, piemēram, iegultās virtualizācijas atbalstu, izmantojot AMD procesorus, standarta Microsoft Edge izmantošanu, kā arī uzlabojumus pārraides kontroles protokolā (TCP), nesenā ACKnowledgment (RACK) un saņemto segmentu apvienošanas (RSC).

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Informācija par licencēšanu, izmantojot Windows Server 2022 kā izmantoto programmatūru, ar ierīces licences licencēm

Būtībā Used Software ar Device CAL for Windows Server 2022 piedāvā tādu pašu piekļuves iespēju klāstu, lai varētu izmantot visas attiecīgajā izdevumā pieejamās funkcijas. Vēl viena lietoto ierīču CAL iegādes priekšrocība ir iespēja pašam izlemt, cik daudz klienta piekļuves licenču vēlaties iegādāties. Citiem vārdiem sakot, vairs nav spēkā ierobežojums, ko nosaka parastā Microsoft stagnēšana Ierīču CAL . Tas ļauj ietaupīt naudu programmatūras iegādei, jo īpaši pašnodarbinātajiem un mazākiem uzņēmumiem, jo Wiresoft ļauj tiem aprēķināt licencēšanas prasības pēc individuāla pasūtījuma.

Kā Windows Server 2022 tiek licencēts ar ierīču CAL?

Lai piekļūtu kādai no Windows Server 2022 versijām - Standard vai Datacenter -, Microsoft licenču pārvaldība pēc izvēles nodrošina katras atsevišķas gala ierīces licencēšanu ar savu klienta piekļuves licenci. Tāpat kā iepriekšējām servera versijām, arī šai Device CAL jāatbilst identiskai Windows servera versijai, lai varētu izmantot tās funkcijas Windows iespējotā galiekārtā. Tāpēc attiecīgajā ierīces CAL ir iekļautas tikai Windows Server 2022 klienta/servera vides piekļuves tiesības, bet ne programmatūra, kas būtu jāinstalē tālāk.

Microsoft licenču modelis piedāvā divu veidu licences licences Windows Server 2022 :

 • Ierīces CAL Windows Server 2022: tā piešķir īpašai galīgajai ierīcei (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, tālrunim) piekļuves tiesības serverim
 • Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2022: tā piešķir servera piekļuves tiesības īpašam lietotājam

Ir iespējams paralēli izmantot arī lietotāja CAL un ierīces CAL.

Kādas ir uz CAL balstītas licencēšanas priekšrocības operētājsistēmai Windows Server 2022?

Uz CAL balstīta Windows Server 2022 licencēšana galvenokārt nodrošina elastīgu un tādējādi uz vajadzībām balstītu tiesību pārvaldību visām izmantotajām galiekārtām, salīdzinot ar licencēšanu, kas balstīta uz kodolu. Jo īpaši attiecībā uz Wiresoft lietotajām ierīču piekļuves licencēm nav noteikta stingra licencēšanas skala - tādēļ jūs iegādājaties tieši tik daudz ierīču CAL, cik jums patiešām nepieciešams, un jebkurā laikā varat iegādāties arī papildu individuālas CAL.

Izmantojiet Windows Server 2022 ierīču CAL saderību ar versijām!

Ierīces CAL Windows Server 2022 pašlaik ir visjaunākā klienta piekļuves licence, ko piedāvā Microsoft. Tā ne tikai nodrošina galiekārtai piekļuves tiesības Windows Server 2022, bet arī piekļuvi vecākām versijām, piemēram, 2019 (downgrade). Tādējādi pašreizējā Device CAL operētājsistēmai Windows Server 2022 piedāvā izšķirošu priekšrocību salīdzinājumā ar vecākajām Device CAL versijām, kas ir derīgas tikai attiecīgajai Windows Server iepriekšējai versijai, bet ne šai Windows Server 2022 versijai (jauninājums).

Kas jāņem vērā, licencējot Windows Server 2022 ar ierīces CAL?

Kā jau minēts iepriekš, ar Device CAL tikai viena gala ierīce (viena ierīce) saņem piekļuves tiesības Windows Server 2022. Nav svarīgi, vai tā ir lietota programmatūra vai jauna programmatūra.

Tiklīdz ir pabeigta gala ierīces reģistrācija ar Device CAL, šo licenci vairs nevar pārnest uz citu datoru, klēpjdatoru u. c.. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu, t. i., izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL. Tomēr ir iespējama paralēla ierīču licenču un ierīču licenču Windows Server 2022 izmantošana.

Šie Microsoft CAL licenču pārvaldības noteikumi cita starpā palīdz arī novērst nepareizu piekļuvi Windows Server 2022. Tādējādi ierīču CAL nodrošina lielāku uzņēmuma un tā datu drošību, jo galiekārtām, kas nav pareizi licencētas, nav iespējams piekļūt.

Kādas ir Windows Server 2022 ierīces CAL priekšrocības?

Attiecībā uz funkcijām, kas pieejamas, izmantojot Windows Server 2022 pakalpojumus, ierīces CAL neatšķiras no lietotāja CAL. Tomēr ierīcei specifiska klienta piekļuves licence piedāvā citas priekšrocības, jo ir dažādi veidi, kā piekļūt Windows serverim: Galīgo ierīci ar Windows operētājsistēmu, kas licencēta ar Device CAL , servera piekļuvei var izmantot jebkurš pilnvarots uzņēmuma darbinieks. Un, ja licencēto galiekārtu var izmantot arī kā mobilo ierīci, piemēram, klēpjdatoru vai planšetdatoru, attiecīgais lietotājs to var izmantot, lai piekļūtu Windows serverim neatkarīgi, piemēram, mājas birojā vai ceļojumā. Tāpēc ierīce CAL sniedz lielas priekšrocības, ja licencēto galīgo ierīci pārmaiņus izmanto vairāki darbinieki.

Pircēja drošība ar lietotām Microsoft Windows Server 2022 ierīču licencēm no Wiresoft

Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejamas ierīces CAL Windows Server 2022 kā lietotā programmatūra, sākot tikai ar vienu klienta piekļuves licenci. Iegūstat labumu no zemākas cenas par lietotu programmatūru, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām CAL, kā arī no jūsu pircēja drošības un šīm priekšrocībām:

 • Iegādājoties lietotas ierīces CAL, Wiresoft klienti saņem oriģinālo vienu licenci, ko iepriekš iegādājies uzņēmums un pēc tam pārdevis uzņēmumam Wiresoft.
 • Lietotu Microsoft Windows Server 2022 klientu piekļuves licenču tirdzniecības juridiskais pamats ir spēkā esošie tiesību akti, kas ļauj tās pārdot, kā arī iegādāties un izmantot.
 • Ja Ierīces CAL jau ir aktivizējis iepriekšējais īpašnieks, attiecīgā licence pirms tās pārdošanas uzņēmumam Wiresoft atkal tika dzēsta, lai to atkal varētu 100% brīvi izmantot.
 • Tālākpārdošanai šī Windows Server 2022 ierīces CAL ir marķēta kā lietota, turklāt "lietota" nenozīmē nekādus šīs licences funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Arī šī klienta piekļuves licence, kā arī citas lietotās Microsoft licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai, nav ne ierobežotas lietošanas licences, ne licences ar laika ierobežojumu, bet ir programmatūras produkts, kas pēc iegādes ir autorizēts tikai jums pašiem un ko Wiresoft pirms pārdošanas ir pārbaudījis, lai nodrošinātu tā pilnīgu lietojamību.
Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.