Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10468
  • R18-01848
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€724,90 * €804,90 * (9,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 25x Device CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Termiņš Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem Standard vai Datacenter versijā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai šī licence dod lietotājam ar Windows aprīkotas galiekārtas, kurā ir Windows, lietotājam attiecīgās piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai ar Device CAL licenci ir licencēts galddators, piezīmjdators, viedtālrunis vai planšetdators ar Windows operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka pircējs Device CAL brīvi izlemt, kuru licencēto galiekārtu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022 .

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"

Visaugstākā mērogojamība ar Microsoft Windows Server 2022 - 25 iepakojums Device CAL

Pārskats

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL (Client Access Licence) piedāvā izcilu risinājumu uzņēmumiem, kuriem nepieciešama visaptveroša ierīču pārvaldība un maksimāla mērogojamība. Ar divdesmit piecām licencēm jūs varat netraucēti integrēt līdz divdesmit piecām ierīcēm servera vidē un izmantot Windows Server 2022 jaudīgās funkcijas.

Jaudīgas funkcijas

1. Efektīva līdz 25 ierīču izmantošana: Šī licenču pakete ļauj vienmērīgi integrēt līdz pat divdesmit piecām ierīcēm. Maksimāli palieliniet ierīču efektivitāti un paaugstiniet sava uzņēmuma produktivitāti.

2. Uzlabota drošība vairākām ierīcēm: Pasargājiet savu tīklu no apdraudējumiem, izmantojot Windows Server 2022 uzlabotās drošības funkcijas. Katrs Device CAL nodrošina drošu piekļuvi līdz pat divdesmit piecām ierīcēm un aizsargā pret kiberdraudiem.

3. Elastīga konfigurācija un ērta lietošana: Šī licenču pakete piedāvā ne tikai veiktspēju, bet arī elastību un ērtu lietošanu. Viegli pārvaldiet piekļuvi līdz divdesmit piecām ierīcēm un pielāgojiet konfigurāciju atbilstoši jūsu organizācijas specifiskajām prasībām.

Vienkārša administrēšana

1. Efektīva licenču pārvaldība vairākām ierīcēm: Saglabājiet kontroli pār licencēm, izmantojot Windows Server 2022 efektīvu pārvaldības funkciju. Viegli pārraugiet un pārvaldiet divdesmit piecu ierīču licenču izmantošanu.

2. Lietotājam draudzīga saskarne vairākām piekļuvēm: Ierīču CAL nodrošina intuitīvu saskarni, kas ļauj viegli konfigurēt un pārvaldīt piekļuvi ierīcēm. Samaziniet administratīvās izmaksas un palieliniet efektivitāti visām divdesmit piecām ierīcēm.

Atbilst Google jaunākā noderīgā galda atjauninājuma prasībām

Optimāla savietojamība ar daudzām ierīcēm: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL ir pilnībā savietojams ar jaunākajām Google noderīgā galda atjauninājuma prasībām. Sekojiet līdzi jaunumiem un nodrošiniet vienmērīgu integrāciju visām divdesmit piecām ierīcēm.

Fa2zit

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL piedāvā izcilu un mērogojamu risinājumu organizācijām, kas dod priekšroku visaptverošai ierīču pārvaldībai serveru vidē. Palieliniet efektivitāti, optimizējiet drošību un vienkāršojiet ierīču pārvaldību - un tas viss ar vienkāršu licenču pārvaldību. Sagatavojiet savu organizāciju veiksmīgai digitālajai nākotnei un maksimāli izmantojiet savus resursus.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas