Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT

Piegādes laiks 24h

  • SW10546
  • VS7-ESSL-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€344,90 * €381,90 * (9,69% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"

Atklājiet nākamo virtualizācijas līmeni ar VMware vSphere 7 Essentials Kit

VMware vSphere 7 Essentials Kit ir "viss vienā" komplekts maziem uzņēmumiem, kas meklē stabilu, mērogojamu un drošības prasībām atbilstošu virtualizācijas risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai sperat pirmos soļus virtualizācijas pasaulē vai vēlaties uzlabot esošo infrastruktūru, vSphere 7 Essentials Kit nodrošina nepieciešamos rīkus, lai izveidotu un pārvaldītu efektīvu un drošu virtuālo vidi.

Ievads VMware vSphere 7 Essentials Kit

vSphere 7 Essentials Kit ir pilnīgs virtualizācijas risinājums, kas īpaši izstrādāts maziem uzņēmumiem. Tas ietver visus galvenos komponentus, kas nepieciešami, lai izveidotu un pārvaldītu virtuālo vidi, tostarp ESXi hostus un vCenter Server Appliance.

Pateicoties intuitīvai lietotāja saskarnei un robustiem pārvaldības rīkiem, vSphere 7 Essentials Kit ir ne tikai jaudīgs, bet arī viegli lietojams, tāpēc tas ir ideāla izvēle maziem uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt savus IT resursus un padarīt efektīvāku savu darba procesu.

Kas jauns vSphere 7 Essentials Kit?

VMware vSphere 7 Essentials Kit piedāvā vairākus būtiskus uzlabojumus un jaunas funkcijas, kas to atšķir no iepriekšējām versijām. Tās ietver uzlabotas drošības funkcijas, lielāku mērogojamību un uzlabotas iespējas IT pārvaldības automatizēšanai un vienkāršošanai.

Maksimizējiet IT veiktspēju ar VMware vSphere 7 Essentials Kit

Izmantojot VMware vSphere 7 Essentials Kit, jūs varat maksimāli palielināt savu IT resursu veiktspēju, vienlaikus samazinot darbības izmaksas. Konsolidējot fiziskos serverus virtuālajās mašīnās, varat efektīvāk izmantot resursus un samazināt IT infrastruktūras dīkstāves.

Veiktspējas optimizācija

VMware vSphere 7 Essentials Kit izmanto progresīvas tehnoloģijas, lai palīdzētu optimizēt jūsu IT sistēmu veiktspēju. Tas ietver tādas funkcijas kā dinamiskā resursu plānošana (DRS), kas automātiski sabalansē jūsu virtuālo mašīnu slodzi, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, un vMotion, kas nodrošina elastību darbojošos virtuālo mašīnu pārvietošanā starp saimniekiem bez dīkstāves.

Samaziniet ekspluatācijas izmaksas

Konsolidējot serverus un optimizējot IT resursus, VMware vSphere 7 Essentials Kit var palīdzēt samazināt ekspluatācijas izmaksas. Mazāks fizisko serveru skaits nozīmē mazākas aparatūras izmaksas, mazāku enerģijas patēriņu un mazākas apkopes izmaksas, kas var radīt ievērojamus izmaksu ietaupījumus.

Kopumā VMware vSphere 7 Essentials Kit ir jaudīgs un rentabls risinājums maziem uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt un modernizēt savu IT infrastruktūru. Ar viegli lietojamu saskarni, uzlabotām funkcijām un robustumu tas nodrošina visu nepieciešamo drošas un efektīvas virtuālās vides izveidei un pārvaldībai.

VMware vSphere 7 Essentials Kit drošības uzlabojumi

Mūsdienu digitālajā pasaulē drošība vairs nav apspriežama. Ar VMware vSphere 7 Essentials Kit jūsu virtuālās mašīnas un dati ir labi aizsargāti. Tas piedāvā integrētu drošības arhitektūru, kas sniedzas no aparatūras līdz lietojumprogrammu slānim, nodrošinot pilnīgu IT infrastruktūras aizsardzību.

Integrēta šifrēšana

Viens no ievērojamākajiem VMware vSphere 7 Essentials Kit drošības aspektiem ir iebūvētais šifrēšanas iestatījums. Tas nozīmē, ka visi jūsu virtuālajā vidē saglabātie dati tiek automātiski šifrēti. Tas aizsargā jūsu vērtīgo informāciju no nesankcionētas piekļuves un padara to nelasāmu, pat ja tā tiktu nozagta.

Drošības politika un atbilstība

VMware vSphere 7 Essentials Kit sniedz arī iespēju iestatīt un ieviest drošības politikas, lai nodrošinātu atbilstību uzņēmuma standartiem. Izmantojot tādas funkcijas kā Host Profiles un Auto Deploy, varat ātri un viegli piemērot konsekventas konfigurācijas vairākiem hostiem, tādējādi atvieglojot atbilstības standartu un drošības noteikumu ievērošanu.

Vienkāršojiet IT pārvaldību ar VMware vSphere 7 Essentials Kit

Papildus veiktspējai un drošībai VMware vSphere 7 Essentials Kit nodrošina arī vairākas funkcijas, kas vienkāršo jūsu virtuālās vides pārvaldību. Šīs funkcijas samazina sarežģītību un pārvaldības izmaksas, ļaujot jums koncentrēties uz to, kas patiešām ir svarīgi: Jūsu biznesam.

Automatizēta pārvaldība un darbība

VMware vSphere 7 Essentials Kit ietver funkcijas, kas automatizē pārvaldības un darbības procesus, kas var ietaupīt jūsu laiku un resursus. Izmantojot tādas funkcijas kā Auto Deploy, Host Profiles un Update Manager, jūs varat automatizēt daudzus atkārtojošos uzdevumus un nodrošināt, ka jūsu saimniekstacijas vienmēr ir atjauninātas.

Maš mērogojamība un nodrošinājums nākotnei

VMware vSphere 7 Essentials Kit ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu mērogojamību un nākotni. Tas ļauj pēc vajadzības paplašināt un uzlabot virtuālo infrastruktūru, neieguldot līdzekļus papildu aparatūrā. Tas atbalsta arī jaunākās tehnoloģijas un standartus, tāpēc varat būt droši, ka jūsu IT infrastruktūra nākotnē varēs augt līdz ar jūsu uzņēmumu.

Kopumā VMware vSphere 7 Essentials Kit nodrošina stabilu, drošu un viegli pārvaldāmu virtualizācijas risinājumu, kas ir lieliski pielāgots mazo uzņēmumu vajadzībām. Pateicoties jaudīgu funkciju, iebūvētas drošības un vienkāršotas pārvaldības kombinācijai, tas ir ideāla izvēle uzņēmumiem, kas vēlas modernizēt un optimizēt savu IT infrastruktūru.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas