Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10466
  • R18-01848
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€154,90 * €170,90 * (9,36% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x Device CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Termiņš Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem Standard vai Datacenter versijā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai šī licence dod lietotājam ar Windows aprīkotas galiekārtas, kurā ir Windows, lietotājam attiecīgās piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai ar Device CAL licenci ir licencēts galddators, piezīmjdators, viedtālrunis vai planšetdators ar Windows operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka pircējs Device CAL brīvi izlemt, kuru licencēto galiekārtu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022 .

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Maksimāli palieliniet efektivitāti, izmantojot Microsoft Windows Server 2022 - 5 iepakojums Device CAL

Pārskats

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL (Client Access Licence) ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešama jaudīga servera vide ar vienkāršu ierīču pārvaldību. Ar piecām licencēm šī pakete ļauj līdz piecām ierīcēm piekļūt Windows Server 2022 uzlabotajām funkcijām.

Jaudīgas funkcijas

1. Optimizēta ierīču izmantošana: Ar šo licenču paketi līdz piecām ierīcēm var bez problēmām piekļūt Windows Server 2022 jaudīgajām funkcijām. Maksimāli palieliniet savu ierīču efektivitāti un paaugstiniet uzņēmuma produktivitāti.

2. Uzlabota drošība vairākām ierīcēm: Pasargājiet savu tīklu no apdraudējumiem ar Windows Server 2022 uzlabotajām drošības funkcijām. Katrs Device CAL nodrošina drošu piekļuvi līdz pat piecām ierīcēm un aizsargā pret kibernoziegumiem.

3. Viegla konfigurēšana un ierīču pārvaldība: Šī licenču pakete piedāvā ne tikai veiktspēju, bet arī vienkāršu konfigurēšanu un ierīču pārvaldību. Viegli pārvaldiet piekļuvi līdz piecām ierīcēm un pielāgojiet konfigurāciju, lai tā atbilstu jūsu organizācijas īpašajām prasībām.

Vienkārša administrēšana

1. Efektīva licenču pārvaldība vairākām ierīcēm: Saglabājiet kontroli pār licencēm, izmantojot Windows Server 2022 efektīvu pārvaldības funkciju. Viegli pārraugiet un pārvaldiet piecu ierīču licenču izmantošanu.

2. Lietotājam draudzīga saskarne ērtai piekļuvei ierīcēm: Ierīču CAL nodrošina intuitīvu saskarni, lai viegli konfigurētu un pārvaldītu piekļuvi ierīcēm. Samaziniet administrēšanas darbu un palieliniet visu piecu ierīču efektivitāti.

Atbilst Google jaunākā palīgdatora atjauninājuma prasībām

Optimāla saderība ar vairākām ierīcēm: Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL ir pilnībā saderīgs ar jaunākajām Google Lietderīgā galda atjauninājuma prasībām. Sekojiet līdzi jaunumiem un nodrošiniet vienmērīgu integrāciju visās piecās ierīcēs.

Secinājums

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL piedāvā rentablu un jaudīgu risinājumu organizācijām, kas dod priekšroku vienkāršai ierīču pārvaldībai serveru vidē. Palieliniet efektivitāti, optimizējiet drošību un vienkāršojiet ierīču pārvaldību - un tas viss ar vienkāršu licenču pārvaldību. Sagatavojiet savu organizāciju veiksmīgai digitālajai nākotnei un maksimāli izmantojiet savus resursus.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas