Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10456
 • R18-01848
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€16,90 * €40,90 * (58,68% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  Windows Server 
CAL Device CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Terminalserver nav saderīgs(RDS CAL  skats)


Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Server pakalpojumiem Microsoft Windows Server 2022 Standard vai Datacenter izdevumā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta Server licencē. Tikai tā Windows savietojamās gala ierīces lietotājam tiek piešķirtas attiecīgās piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai Device CAL tiek izmantots, lai licencētu Desktop datoru, piezīmjdatoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Tādējādi pircējs Device CAL var brīvi izlemt, kuru licencēto galiekārtu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022 .

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL

Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem standarta vai datu centra versijā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai tā ar to aprīkotās galiekārtas, kas atbalsta Windows, lietotājam tiek piešķirtas atbilstošas piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai ar Device CAL ir licencēts galddators, piezīmjdators, viedtālrunis vai planšetdators ar Windows operētājsistēmu. Tādējādi ierīces CAL pircējs var brīvi izlemt, ar kuru licencēto galiekārtu viņš vēlas piekļūt Windows Server 2022.

Wiresoft vietnē jau var atrast lietotas Windows Server 2022 ierīces CAL! Izmantojiet zemāku cenu, salīdzinot ar programmatūras tirdzniecībā piedāvātajām jaunajām klienta piekļuves licencēm galiekārtām, kā arī iespēju pašam noteikt precīzu nepieciešamo Windows Server programmatūras CAL skaitu!

Windows Server 2022 neierobežota lietošana ar izmantotajām ierīču CAL

Jaunā Microsoft Windows Server 2022 versija ir balstīta uz operētājsistēmu Windows 10 - tā jau satur daudzas jaunas funkcijas gan standarta versijā, gan paplašinātajā Datacenter Edition versijā, kas piedāvā vēl lielāku drošību, īpaši sarežģītiem tīkliem, kā arī papildu iespējas koplietot datus, lietojumprogrammas un pakalpojumus ar citiem. Atkarībā no Windows Server 2022 Edition lietotāji ar Device CAL var izmantot arī daudzās iespējas un veiktspējas uzlabojumus hibrīda scenārijos, kas saistīti ar virtualizāciju un jo īpaši ar Windows konteineru izmantošanu.

Tīkla drošība ar Windows Server 2022

Drošība joprojām ir vissvarīgākā tēma tīklu izveidē un administrēšanā. Lietotājiem ir pieejamas daudzas jaunas Windows Server 2022 versijas ar ierīces CAL funkcijas, piemēram, jaunākā transporta slāņa drošības (TLS 1.3) versija, TPM 2.0 (Trusted Platform Module), koda integritāte saskaņā ar VBS (uz virtualizāciju balstīta drošība), kā arī HVCI (uz hipervizoru balstīta drošība),

kā arī standartus AES-128 un AES-256 RDMA tīklu šifrēšanai, izmantojot SMB (Server Message Block), virtuālo OSE (Operating System Environment) un tikai dažas svarīgas funkcijas.

Atkarībā no izdevuma varat izmantot arī tādas funkcijas kā Hyper-V, programmatūras definēto tīklu (SDN), Storage Spaces Direct (SSD), kā arī Storage Replica un Shielded Virtual Machines (SVM) ar Device CAL, lai izveidotu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras.

Ierīces CAL izmantošana konteineru platformu pārvaldībai operētājsistēmā Windows Server 2022

Lietotājiem, izmantojot Windows Containers, būs pieejamas arī uzlabotas funkcijas gan attiecībā uz lietojumprogrammu savietojamību, gan Windows Container lietotāja saskarni ar Kubernetes, kas konkrēti nozīmē vēl lielākus veiktspējas uzlabojumus un plašāku atbalstu. Ir uzlabota arī konteineru izveide .NET lietojumprogrammās.

Uzglabāšanas un migrācijas pakalpojumi operētājsistēmā Windows Server 2022

Runājot par datu un pakalpojumu migrēšanas iespējām, Windows Server 2022 ierīces CAL piedāvā papildu papildinājumus un uzlabojumus glabāšanas migrēšanas pakalpojumos, piemēram, vietējo lietotāju un grupu, kā arī krātuves, neatkarīgu serveru un kļūmju pārvarēšanas kopu, kā arī Linux serveru krātuves migrēšanu.

Izmantojot CAL galapunktam ar Windows funkcionalitāti, varat izmantot arī daudzus individuālus Windows Server 2022 veiktspējas uzlabojumus, piemēram, iegultās virtualizācijas atbalstu, izmantojot AMD procesorus, standarta Microsoft Edge izmantošanu, kā arī uzlabojumus pārraides kontroles protokolā (TCP), nesenā ACKnowledgment (RACK) un saņemto segmentu apvienošanas (RSC).

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Informācija par licencēšanu, izmantojot Windows Server 2022 kā izmantoto programmatūru, ar ierīces CAL

Būtībā lietotā programmatūra piedāvā tādu pašu piekļuves iespēju klāstu ar Windows Server 2022 ierīces CAL, lai varētu izmantot visas attiecīgajā izdevumā pieejamās funkcijas. Vēl viena lietoto ierīču CAL iegādes priekšrocība ir iespēja pašam izlemt, cik daudz klienta piekļuves licenču vēlaties iegādāties. Tas nozīmē, ka jūs vairs neierobežo parastā Microsoft veiktā ierīču licenču licenču sadalīšana pa daļām. Tas ļauj ietaupīt naudu programmatūras iegādei, jo īpaši pašnodarbinātajiem un mazākiem uzņēmumiem, jo Wiresoft ļauj tiem aprēķināt licencēšanas prasības pēc individuāla pasūtījuma.

Kā Windows Server 2022 tiek licencēts ar ierīču CAL?

Lai piekļūtu kādai no Windows Server 2022 versijām - Standard vai Datacenter -, Microsoft licenču pārvaldība pēc izvēles nodrošina katras atsevišķas gala ierīces licencēšanu ar savu klienta piekļuves licenci. Tāpat kā iepriekšējās servera versijās, šai ierīces CAL ir jāatbilst identiskai Windows servera versijai, lai tās funkcijas varētu izmantot galiekārtā, kurā ir iespējota Windows. Tāpēc attiecīgajā ierīces CAL ir iekļautas tikai Windows Server 2022 klienta/servera vides piekļuves tiesības, bet ne programmatūra, kas būtu jāinstalē tālāk.

Microsoft licenču modelis piedāvā divu veidu licences licenču licences Windows Server 2022:

 • Ierīces CAL Windows Server 2022: tā piešķir īpašai galīgajai ierīcei (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, tālrunim) piekļuves tiesības serverim
 • Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2022: tā piešķir servera piekļuves tiesības īpašam lietotājam

Ir iespējams paralēli izmantot arī lietotāja CAL un ierīces CAL.

Kādas ir uz CAL balstītas licencēšanas priekšrocības operētājsistēmai Windows Server 2022?

Uz CAL balstīta Windows Server 2022 licencēšana galvenokārt ļauj elastīgi un tādējādi uz vajadzībām balstītu tiesību pārvaldību visām izmantotajām galiekārtām, salīdzinot ar licencēšanu, kas balstīta uz kodolu. Jo īpaši Wiresoft lietotajām Wiresoft piekļuves licencēm nav noteikta stingra licencēšanas skala - tādēļ jūs iegādājaties tieši tik daudz ierīču CAL, cik jums patiešām nepieciešams, un jebkurā laikā varat iegādāties arī papildu individuālas CAL.

Izmantojiet versiju savietojamību ar Windows Server 2022 ierīču CAL!

Windows Server 2022 ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2022 pašlaik ir visjaunākā klienta piekļuves licence, ko piedāvā Microsoft. Tas ne tikai nodrošina galiekārtai piekļuves tiesības Windows Server 2022, bet arī ietver iespēju piekļūt vecākām versijām, piemēram, 2019 (downgrade). Tas dod pašreizējai Windows Server 2022 ierīces CAL noteicošo priekšrocību salīdzinājumā ar vecākām ierīces CAL versijām, kas ir derīgas tikai attiecīgajai Windows Server iepriekšējai versijai, bet ne šai Windows Server 2022 versijai (jauninājumam).

Kas jāņem vērā, licencējot Windows Server 2022 ar ierīces CAL?

Kā jau minēts iepriekš, izmantojot ierīces CAL, piekļuves tiesības operētājsistēmai Windows Server 2022 saņem tikai viena galiekārta (viena ierīce) neatkarīgi no tā, vai tā ir izmantota programmatūra vai jauna programmatūra.

Tiklīdz ir pabeigta gala ierīces reģistrācija ar Device CAL, šo licenci vairs nevar pārnest uz citu datoru, klēpjdatoru u. c.. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu, t. i., izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL. Tomēr ir iespējama paralēla ierīču licenču un Windows Server 2022 ierīču licenču izmantošana.

Šie Microsoft CAL licenču pārvaldības noteikumi cita starpā palīdz arī novērst nepareizu piekļuvi Windows Server 2022. Tādējādi ierīču CAL nodrošina lielāku uzņēmuma un tā datu drošību, jo galiekārtām, kas nav pareizi licencētas, nav iespējams piekļūt.

Kādas ir Windows Server 2022 ierīces CAL priekšrocības?

Attiecībā uz funkcijām, kas pieejamas, izmantojot Windows Server 2022 pakalpojumus, ierīces CAL neatšķiras no lietotāja CAL. Tomēr ierīcei specifiska klienta piekļuves licence piedāvā citas priekšrocības, jo ir dažādi veidi, kā piekļūt Windows serverim: Galīgo ierīci ar Windows operētājsistēmu, kas licencēta ar ierīces CAL, var izmantot jebkurš pilnvarots uzņēmuma darbinieks, lai piekļūtu serverim. Un, ja licencēto galiekārtu var izmantot arī kustībā, piemēram, klēpjdatoru vai planšetdatoru, attiecīgais lietotājs to var izmantot, lai piekļūtu Windows serverim neatkarīgi, piemēram, mājas birojā vai ceļā. Tāpēc ierīce CAL sniedz lielas priekšrocības, ja licencēto galīgo ierīci pārmaiņus izmanto vairāki darbinieki.

Pircēja drošība ar lietotām Microsoft Windows Server 2022 ierīču licencēm Microsoft Windows Server 2022 no Wiresoft

Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejamas Windows Server 2022 ierīces CAL lietotai programmatūrai, sākot no vienas klienta piekļuves licences. Iegūstat labumu no zemākas cenas par lietotu programmatūru, salīdzinot ar salīdzināmām jaunām CAL, kā arī no jūsu pircēja drošības un šīm priekšrocībām:

 • Iegādājoties lietotas ierīces CAL, Wiresoft klienti saņem oriģinālo vienu licenci, ko iepriekš iegādājies uzņēmums un pēc tam pārdevis uzņēmumam Wiresoft.
 • Lietotu Microsoft Windows Server 2022 klientu piekļuves licenču tirdzniecības juridiskais pamats ir spēkā esošie tiesību akti, kas ļauj tās pārdot, kā arī iegādāties un izmantot.
 • Ja Ierīces CAL jau ir aktivizējis iepriekšējais īpašnieks, attiecīgā licence pirms tās pārdošanas uzņēmumam Wiresoft atkal tika dzēsta, lai to atkal varētu 100% brīvi izmantot.
 • Tālākpārdošanai šī Windows Server 2022 ierīces CAL ir marķēta kā lietota, turklāt "lietota" nenozīmē nekādus šīs licences funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Arī šī klienta piekļuves licence, kā arī citas lietotās Microsoft licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai, nav ne ierobežotas lietošanas licences, ne licences ar laika ierobežojumu, bet ir programmatūras produkts, kas pēc iegādes ir autorizēts tikai jums pašiem un ko Wiresoft pirms pārdošanas ir pārbaudījis, lai nodrošinātu tā pilnīgu lietojamību.
Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.