Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10456
  • R18-01848
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€34,90 * €37,90 * (7,92% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Termiņš Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Katrai gala ierīcei, ar kuru lietotāji piekļūst Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem Standard vai Datacenter versijā, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (Device CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai šī licence dod lietotājam ar Windows aprīkotas galiekārtas, kurā ir Windows, lietotājam attiecīgās piekļuves tiesības. Nav svarīgi, vai ar Device CAL licenci ir licencēts galddators, piezīmjdators, viedtālrunis vai planšetdators ar Windows operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka pircējs Device CAL brīvi izlemt, kuru licencēto galiekārtu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022 .

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"

Atklājiet Microsoft Windows Server 2022 iespējas Device CAL

Pārskats

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL (klienta piekļuves licence) ir galvenais komponents uzņēmumiem, kas meklē visaugstāko veiktspēju un drošību. Šī licence ļauj jūsu uzņēmumam piekļūt Windows Server 2022 uzlabotajām funkcijām, vienlaikus nodrošinot iespēju pārvaldīt piekļuvi, kas balstīta uz ierīcēm.

Jaudīgas funkcijas

1. Optimizēta produktivitāte: Izmantojot Windows Server 2022, uzņēmumi var palielināt savu produktivitāti. Serveru platforma piedāvā uzlabotu veiktspēju, optimizētu resursu izmantošanu un nodrošina vienmērīgu darba slodžu izpildi, lai apmierinātu mūsdienu uzņēmumu vajadzības.

2. Uzlabota drošība: pasargājiet uzņēmuma tīklu no apdraudējumiem, izmantojot Windows Server 2022 stabilās drošības funkcijas. Device CAL nodrošina drošu piekļuvi resursiem un aizsargā sensitīvus datus no nesankcionētas piekļuves.

3. Elastība un mērogojamība: Šī licence nodrošina jūsu organizācijai elastību, lai pārvaldītu uz ierīcēm balstītu piekļuvi. Viegli paplašiniet savu infrastruktūru, lai tā atbilstu augošajām organizācijas vajadzībām.

Vienkārša administrēšana

1. Centralizēta licenču pārvaldība: Saglabājiet kontroli pār licencēm, izmantojot Windows Server 2022 centrālās pārvaldības funkciju, kas ļauj efektīvi uzraudzīt un pārvaldīt licenču izmantošanu.

2. Lietošanas ērtums: Device CAL nodrošina lietotājam draudzīgu saskarni, kas ļauj viegli konfigurēt un pārvaldīt piekļuvi ierīcēm. Samaziniet administrēšanas darbu un palieliniet efektivitāti.

Atbilst jaunākā Google noderīgā galda atjauninājuma prasībām

Savietojamība un atjauninātība: Windows Server 2022 Device CAL ir pilnībā saderīgs ar jaunākajām Google Lietderīgā galda atjauninājuma prasībām. Tas nodrošina, ka jūsu organizācija vienmēr ir atjaunināta un gūst labumu no jaunākajiem sasniegumiem.

Secinājums

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL piedāvā visaptverošu risinājumu organizācijām, kas meklē veiktspēju, drošību un elastību. Izmantojiet uzlabotas funkcijas, optimizējiet produktivitāti un aizsargājiet savu tīklu no apdraudējumiem - un tas viss ar viegli lietojamu licenču pārvaldību. Ar šo CAL jūs esat gatavs digitālās nākotnes prasībām.

 

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas