Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10457
  • R18-01853
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€34,90 * €37,90 * (7,92% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x User CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Termiņš Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem Standard vai Datacenter versijā ar jebkuru ierīci, kas atbalsta Windows, ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence lietotājiem (User CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai šī licence nodrošina atsevišķam lietotājam atbilstošas piekļuves tiesības serverim. Nav svarīgi, vai autorizētais User CAL lietotājs izmanto galddatoru, piezīmjdatoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka pircējs User CAL var brīvi izlemt, kādu galiekārtu ar Windows operētājsistēmu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 iespēju atbrīvošana User CAL

Pārskats

Microsoft Windows Server 2022 User CAL (klienta piekļuves licence) ir atslēga, lai atraisītu pilnu jūsu uzņēmuma potenciālu. Šī licence paver Windows Server 2022 pasauli un ļauj elastīgi pārvaldīt lietotājus, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu darbu.

Jaudīgas funkcijas

1. Nevainojama sadarbība: Windows Server 2022 ļauj lietotājiem strādāt kopā bez problēmām. Jaudīgā platforma optimizē saziņu un sadarbību, lai palielinātu jūsu komandas produktivitāti.

2. Uzlabota drošība: aizsargājiet sensitīvus datus ar Windows Server 2022 uzlabotajām drošības funkcijām. User CAL nodrošina drošu piekļuvi un aizsargā pret kiberapdraudējumiem, lai nodrošinātu jūsu informācijas konfidencialitāti.

3. Vienkārša lietošana un elastīgums: Šī licence piedāvā ne tikai jaudīgas funkcijas, bet arī vienkāršu lietošanu un elastīgumu. Viegli pārvaldiet lietotāju piekļuvi un pielāgojiet konfigurāciju atbilstoši savas organizācijas vajadzībām.

Viegla administrēšana

1. Efektīva licenču pārvaldība: saglabājiet pilnīgu kontroli pār licencēm, izmantojot efektīvu Windows Server 2022 licenču pārvaldību. Optimizējiet licenču izmantošanas pārvaldību un uzraudzību.

2. Lietotājam draudzīga saskarne: User CAL piedāvā intuitīvu un lietotājam draudzīgu saskarni, kas ļauj viegli konfigurēt un pārvaldīt lietotāju piekļuvi. Samaziniet administrēšanas darbu un palieliniet efektivitāti.

Atbilst jaunākā Google noderīgā galda atjauninājuma prasībām

Modernākā savietojamība: Windows Server 2022 User CAL ir pilnībā savietojams ar jaunākajām Google Lietderīgā galda atjauninājuma prasībām. Sekojiet līdzi jaunākajām prasībām un izmantojiet jaunākos sasniegumus, lai nodrošinātu vienmērīgu integrāciju.

Secinājums

Microsoft Windows Server 2022 User CAL ir ideāls risinājums organizācijām, kas novērtē elastīgu, drošu un lietotājam draudzīgu servera vidi. Izmantojiet uzlabotas funkcijas, optimizējiet sadarbību un pasargājiet datus no apdraudējumiem - un tas viss ar vienkāršu licenču pārvaldību. Sagatavojiet savu uzņēmumu digitālajai nākotnei un maksimāli izmantojiet darbinieku potenciālu.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas