Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10488
 • 079-02577
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft PowerPoint ir klasiska programmatūra, kas paredzēta pārliecinošu informācijas vizualizāciju izstrādei un spilgtu prezentāciju veidošanai. Ar PowerPoint 2021 ir pieejama jaunākā pārbaudītās Office programmatūras versija profesionālu prezentāciju veidošanai darbā, skolā un universitātē. Profesionāļiem, kā arī iesācējiem ir pieejami intuitīvi lietojami rīki, lai informatīvi un vienlaikus iespaidīgi apkopotu tēmas un saturu uz slaidiem un nodotu tos dzīvā prezentācijā.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 kā atsevišķa programma

Microsoft PowerPoint ir klasiskā programmatūra, ar kuras palīdzību var izstrādāt pārliecinošas informācijas vizualizācijas un veidot spilgtas prezentācijas. Ar PowerPoint 2021 ir pieejama izmēģinātās Office programmatūras jaunākā versija, kas paredzēta profesionālu prezentāciju veidošanai darbā, skolā un universitātē. Profesionāļiem, kā arī iesācējiem ir pieejami intuitīvi lietojami rīki, lai informatīvi un vienlaikus iespaidīgi apkopotu tēmas un saturu uz slaidiem un nodotu tos dzīvā prezentācijā.

 Jaunizveidotā, lietotājam draudzīgā Microsoft PowerPoint 2021lietotāja saskarne ļauj ātri iepazīties ar programmu, bet plašais veidņu un dizaina iespēju klāsts ļauj izveidot prezentācijas slaidus ar individuālu izskatu.

Jaunais PowerPoint 2021 atbalsta arī skārienjūtīgai lietošanai optimizētu lietošanu planšetdatoros, kā arī digitālo pildspalvu lietošanu - šeit īpaši jāmin jaunais brīvrokas zīmēšanas rīks, ar kuru var spontāni izmantot savus uzmetumus.

Savienojot PowerPoint 2021 ar Microsoft OneDrive, to var izmantot arī komandās, izmantojot mākoni. Augstie drošības standarti garantē vienmērīgu sadarbību. Turklāt tas ļauj vēl vieglāk nekā iepriekš izveidot pieejamas prezentācijas.

PowerPoint2021 parasti ir pieejams tikai kā attiecīgās Office versijas fiksēta sastāvdaļa, taču Wiresoft var iegādāties programmatūru arī atsevišķi. Lai datorā vai citā galiekārtā varētu izmantot programmu PowerPoint 2021, obligāta prasība ir operētājsistēma Windows 10. Papildus pašreizējai PowerPoint 2021 versijai Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties arī vecākas versijas un citas Office programmas par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja versiju bez programmatūras abonementa. Tālāk sniegts detalizēts pārskats par visām interesantajām jaunajām funkcijām programmā PowerPoint 2021.

Pārskats par jaunajām PowerPoint funkcijām 2021. versijā

Programmā PowerPoint 2021 ir ne tikai daudzi iepriekšējo rīku uzlabojumi un pilnveidojumi, piemēram, paplašinātas tālummaiņas funkcijas un SVG un 3D grafikas izmantošana, bet arī vairākas jaunas funkcijas.

Īpašas PowerPoint funkcijas iespaidīgām prezentācijām

PowerPoint 2021 piedāvā dažas jaunas praktiskas funkcijas, kas jo īpaši prezentācijas padara vēl dzīvākas un interesantākas:

 • Izmantojot funkciju morph, var izveidot vienmērīgas pārejas starp atsevišķiem diapozitīviem, kā arī animēt atsevišķus objektus vai tekstu.
 • Tālummaiņas funkcijas arī ļauj veidot dinamiskākas prezentācijas: Izmantojot slaidu tālummaiņu, prezentētāji var brīvi pārvietoties starp konkrētiem slaidiem, sadaļām un prezentācijas daļām, vizuāli tos nepārtraucot. Tādējādi tālummaiņas efekts rada nepārtrauktības iespaidu.
 • Ir arī iespējams izmantot tālummaiņu, lai izceltu tikai slaidu detaļas.
 • Izmantojot kopsavilkuma tālummaiņu, visu prezentāciju var apkopot vienā slaidā, lai radītu dinamisku efektu.
 • Ekrāna prezentācijas var veikt arī ar digitālo Surface Pen vai jebkuru citu pildspalvu, ko var izmantot, izmantojot Bluetooth: Tas ļauj arī ļoti viegli mainīt slaidus; to var izmantot arī, lai prezentācijas laikā izceltu atsevišķas slaida vietas un pievērstu tām papildu uzmanību.
 • Ierakstīšanas funkcijas nodrošina iespēju ierakstīt video un audio komentārus, kā arī žestus digitālās brīvrokas ievadei. Visas pieejamās funkcijas ir skaidri izvietotas lentes cilnē "Ierakstīšana".
 • Eksportējot prezentāciju kā videofailu, tagad ir iespējams izvēlēties arī augstas izšķirtspējas 4K izšķirtspēju, lai filmas būtu ļoti asas.

Jauni diagrammu veidi un 3D modeļi

Papildus iepriekš PowerPoint programmā integrētajām diagrammām un modeļiem 2021. gada versija piedāvā virkni papildu diagrammu, kā arī trīsdimensiju modeļus, kas vēl vairāk paplašina prezentāciju ilustrēšanas iespējas:

 • Jaunos integrētos 3D modeļus var pagriezt par 360° un mērogot: Lietotāji var arī paši izveidot šādu trīsdimensiju saturu un ievietot to PowerPoint failā.
 • Izmantojot morfopārejas, 3D modeļus var arī animēt.
 • Tagad pieejamās mērogojamās vektorgrafikas - pazīstamas arī kā SVG (Scalable Vector Graphics) faili - priekšrocība, tāpat kā 3D modeļiem, ir tā, ka tos var palielināt, samazināt un pagriezt pēc vajadzības, nezaudējot attēla kvalitāti, un tos var tālāk apstrādāt, izmantojot filtrus.
 • Ģeogrāfiskos datus var pārveidot kartes diagrammā, veicot dažus soļus, piemēram, lai ilustrētu noteiktu statistisko sadalījumu apgabalā.
 • Jaunās piltuves diagrammas var izmantot, lai īpaši uzskatāmi ilustrētu procesu fāzes.

Vispārīgās funkcijas

Papildus šiem jaunajiem rīkiem un funkcijām PowerPoint 2021 piedāvā arī virkni citu jauninājumu, kas galvenokārt atbalsta brīvrokas zīmēšanu un atvieglo pieejamu prezentācijas dokumentu izstrādi, kā arī kopumā padara programmas lietošanu vēl efektīvāku.

Jaunas opcijas programmā PowerPoint darbvirsmas skatam un funkcijām

Biroja dizains ir uzlabots arī PowerPoint 2021 ar šādām funkcijām, kuras var aktivizēt pēc izvēles:

 • Tagad programmā PowerPoint 2021 ir iekļauti papildu dizaini, kas īpaši veicina koncentrēšanos darba laikā, aizstājot citādi programmai raksturīgās logu krāsas ar ahromatiskiem toņiem: Piemēram, balts attēls ir ļoti spilgts, savukārt tumši pelēks un jo īpaši melns ar tumšo režīmu ir īpaši samazināts un viegli uztverams.
 • Iepriekšējais tipiskais, pazīstamais lentes izskats programmā PowerPoint 2021 ir apvienots ar flīžu izskatu, kā tas parādīts arī operētājsistēmā Windows 10. Tagad biežāk izmantotie elementi un funkcijas ir izcelti spēcīgāk, lai tos varētu ātrāk atrast. Arī cilnes var izkārtot dažādi, kā arī pilnībā paslēpt lenti, lai funkcijas būtu pieejamas tikai vispārējā izvēlnes joslā.

Rokas brīvrokas rīks un citas grafikas funkcijas programmā PowerPoint 2021

Programmā PowerPoint 2021 ir pieejams jaudīgs brīvrokas rīks, ar kuru var darboties ne tikai ar pildspalvas ievadi un skārienvadību, bet arī ar datora peli, piemēram, lai brīvi zīmētu diagrammas un formulas un uzreiz ievietotu tās prezentācijā vai lai krāsaini izceltu teksta fragmentus, kā tas jau kādu laiku ir iespējams programmā Word. Programmā PowerPoint cita starpā ir šādas funkcijas un efekti:

 • Marķēšanai un zīmēšanai var izmantot dažāda biezuma un krāsu digitālo pildspalvu klāstu: tostarp zīmuli skicēm, pildspalvu parastai rakstīšanai un populāro izgaismotāju, ar ko krāsaini pasvītro vārdus u. c. Turklāt ir pieejamas pildspalvas ar metālisku efektu, kā arī citi grafiskie efekti ar tādiem aprakstošiem nosaukumiem kā galaktika un varavīksne, lava, okeāns, sudrabs un zelts.
 • Izmantojot brīvrokas rīku un funkciju "Freehand FormulaInsert", var brīvi izveidot un ievietot prezentācijā vēl sarežģītākas matemātiskās formulas.
 • Dažreiz vēlaties izmantot tikai noteiktu attēla detaļu bez traucējoša fona, kas pēc tam ir jānoņem. Apcirpšana programmā PowerPoint 2021 ir vēl vienkāršāka, jo programma automātiski nosaka fona apgabalu. Korekcijas var veikt ar iebūvēto zīmuli, lai pievienotu vai noņemtu detaļas.
 • Ar zīmuli ir iespējams arī atlasīt noteiktas tabulas jomas, lai grafiskajā attēlā izmantotu tikai tās.

Pieejamu prezentāciju izveide programmā PowerPoint

Programmā PowerPoint 2021 papildus iepriekš uzlabotajām iespējām ir pieejamas arī jaunas funkcijas, kas ļauj optimizēt prezentāciju saturu, veidojot slaidus, lai tie būtu vieglāk lasāmi un saprotami skatītājiem ar redzes traucējumiem.

 • Kad ir aktivizēta atbalsta kļūdu labošana, PowerPoint 2021 sniedz ieteikumus par uzlabojumiem, pamatojoties uz starptautiski spēkā esošiem standartiem. Noklikšķinot uz "Pārbaudīt", programma sniedz ieteikumus, kas tiek pieņemti un automātiski īstenoti ar nākamo klikšķi.
 • Piemēram, kļūdu labošanas rīks norāda uz trūkstošu alternatīvu tekstu vizuālos objektos, kā arī uz nepietiekamu krāsu kontrastu grafikās un attēlos: Izmantojot "pelēkās skalas" skalu skatījumu, PowerPoint simulē krāsu neredzīgas personas skatījumu.
 • Izmantojot iepriekš definētos PowerPoint slaidu veidnes, automātiski tiek integrēti tādi slaidu nosaukumi, kas satur virsrakstu struktūru.
 • Šajā gadījumā mākslīgā intelekta funkcija QuickStarter piedāvā arī praktisku palīglīdzekli jaunas prezentācijas uzsākšanai, jo tā palīdz lietotājiem to strukturēt, kā arī veikt tematisko izpēti. Pēc tēmas ievadīšanas QuickStarter tiek parādīts atbilstošo apakštēmu saraksts un katrai no tām tiek piedāvāts piemērots slaidu komplekts. Pamatojoties uz Bing veikto izpēti, tiek izveidoti diapozitīvi ar atbilstošu saturu, kurus var atlasīt, uz tiem noklikšķinot. Nākamajā solī var pievienot piemērotu izskatu, tostarp fona grafiku, lai nākamās prezentācijas pamats būtu gatavs dažu minūšu laikā.

Vieglāka sadarbība ar PowerPoint dokumentiem

Ja pie prezentācijas strādā vairāki cilvēki, viņu veiktās izmaiņas vai atsauksmes, tostarp autora vārdu, var parādīt un arī atcelt. Lai to izdarītu, prezentācijas kopija jāpublicē mākonī OneDrive vai SharePoint. Tiklīdz visas iesaistītās personas ir pievienojušas savas izmaiņas vai komentārus, oriģinālu un kopiju var salīdzināt un abas versijas apvienot.

PowerPoint 2021 sistēmas prasības

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz
 • Cietais disks: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu)
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu) - ieteicams: 4 GB
 • Grafiskā karte: min. 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Iegādājieties PowerPoint 2021 kā vienu Office komplekta programmu par zemu cenu Wiresoft

MS PowerPoint ir klasiska Microsoft Office komplektu daļa, kas parasti ir pieejama tikai kopā ar citām Office programmām. Atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras piegādātāju Wiresoft var iegādāties PowerPoint 2021 arī kā atsevišķu programmu.

Jūsu priekšrocība: PowerPoint viena lietotāja licence nenodrošina ilgtermiņa un līdz ar to dārgu abonementu, kā arī atjauninājumus vai jebkādus lietošanas ierobežojumus. Tāpēc ir divtik lietderīgi iegādāties PowerPoint 2021 no Wiresoft kā vienu programmu, īpaši, ja vēlaties izmantot programmas, kas nav Office.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: PowerPoint viena lietotāja licence, ko jūs šeit iegādājaties, bieži vien ir iegūta no apjoma licences vai ir tā sauktā lietotā programmatūra - tāpēc mūsu īpaši izdevīgā cena! Funkcionalitātes ziņā tā ir pilnīgi identiska programmai PowerPoint, kas arī ir iekļauta Office Suite 2021 . Jūs varat būt pārliecināts, ka ne jūs, ne mēs neesam nonākuši juridiski pelēkajā zonā, pārdodot vai iegādājoties šādu programmatūru! Wiresoft ir pārbaudījis visas Microsoft programmas, neatkarīgi no tā, vai tās ir lietotas vai nelietotas, lai pārliecinātos par to faktisko un nevainojamo lietojamību, tāpēc tās ir 100% lietojamas neierobežotu laiku pēc iegādes un lejupielādes.

Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai pilnas versijas, kas ir identiskas Microsoft pieejamajām programmām. Tas nozīmē, ka privātie lietotāji, ārštata darbinieki un mazie uzņēmumi var izmantot visas PowerPoint 2021 priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu. Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties ne tikai PowerPoint, bet arī visas pārējās Office programmas atsevišķi, kā arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint 2021 vai jebkuru citu Office programmu, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas