Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10021
 • H30-05830
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€319,90 * €354,90 * (9,86% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Project 2019 Professional ir daudzpusīga un pārbaudīta projektu vadības sistēma lielākiem uzņēmumiem un organizācijām, kas piedāvā plašu praktisku biznesa funkciju klāstu projektu plānošanai, pārvaldībai un kontrolei. Tipiskās Enterprise projektu vadības (EPM) prasības ietver prasību, vairāku projektu un portfeļa pārvaldību, kā arī risku un dokumentu pārvaldību, centrālo resursu plānošanu, laika uzskaiti, piekļuves pārvaldību un pārskatu sniegšanu, izmantojot Microsoft SQL Server. Tāpēc Project 2019 Professional ir izstrādāta arī tā, lai nodrošinātu nevainojamu savietojamību ar daudzām citām Microsoft lietojumprogrammām un mākoņpakalpojumiem.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - projektu vadības programmatūra pārdošanai

Project 2019 Professional ir daudzpusīga, pārbaudīta projektu vadības sistēma lielākiem uzņēmumiem un organizācijām, kas piedāvā plašu praktisku biznesa funkciju klāstu projektu plānošanai, kontrolei un uzraudzībai. Tipiskās uzņēmuma projektu vadības (EPM) prasības ietver prasību, vairāku projektu un portfeļa vadību, kā arī risku un dokumentu vadību, centralizētu resursu plānošanu, laika uzskaiti, piekļuves pārvaldību un pārskatu sniegšanu, izmantojot Microsoft SQL Server. Tāpēc Project 2019 Professional ir izstrādāts arī tā, lai nodrošinātu nevainojamu savietojamību ar daudzām citām Microsoft lietojumprogrammām un mākoņpakalpojumiem.

Saskaņā ar PMI-Standard Project 2019 Professional var izmantot, lai kontrolētu tipiskās procesu grupas projektu uzsākšanai, kā arī plānošanai, uzraudzībai, kontrolei, izpildei un slēgšanai. Tādējādi tiek sniegtas atbildes uz visiem svarīgiem jautājumiem, lai veiksmīgi sasniegtu projekta mērķi, kuru atbildes ir viens no izšķirošajiem konkurences faktoriem mūsdienu ikdienas uzņēmējdarbībā, piemēram, par nepieciešamo darbu veidu, nepieciešamo apjomu un resursu izmantošanu laikā, kā arī informācija par darba slodzi, par nepieciešamajām vai trūkstošajām kompetencēm un spējām, par faktiskajām pūlēm, kā arī par budžetu un izmaksām.

Microsoft Project 2019 Professional parasti ir pieejams tikai tirdzniecībā kā apjoma licence, taču Wiresoft šo izdevumu var iegādāties arī kā vienu licenci lietotas programmatūras veidā. Tas daudziem, pat mazākiem uzņēmumiem sniedz ekonomiskas iespējas izmantot šo Microsoft profesionālo programmatūru. Wiresoft Software-Onlineshop veikalā jūs varat atrast Project 2019 Professional, kā arī citu MS Project 2019 izlaidumu vai versiju atsevišķas licences kā iegādes versiju, kā arī citas Microsoft programmas, kas papildina visaptverošu MS Project izmantošanu. Tālāk sniegts pārskats par Project 2019 Professional izdevuma svarīgākajām optimizācijām un jaunajām funkcijām.

Project 2019 Professional Edition ekskluzīvās funkcijas

Salīdzinot ar Standard izdevumu, MS Project 2019 profesionālais izdevums piedāvā vairākas ekskluzīvas funkcijas, kas ir īpaši svarīgas lielākiem uzņēmumiem projektu pārvaldībā: Piemēram, Project 2019 Professional darbojas arī ar Skype for Business, MS SharePoint un Project Server, kas nodrošina plašāku saziņu nekā iepriekš; šo izdevumu var izmantot arī kopā ar Project Server un Project Online. Turklāt daudzas integrētās veidnes un tipiskie plānošanas rīki jau tagad palīdz palielināt komandu produktivitāti. Tāpat Professional Edition ir arī papildu skati, piemēram, Komandas plānotājs, kas nodrošina labāku pārskatu.

Uzlabota portfeļa pārvaldība

MS Project 2019 Professional ir arī uzlabota portfeļa pārvaldība, kas palīdz jums būt lietas kursā, jo īpaši, ja jums ir daudz projektu. Šādā veidā projektu vadītāji var uzreiz redzēt, vai projekts norit saskaņā ar plānu vai arī ir nepieciešams atbalsts. Papildu displeji budžeta pārvaldībai, kā arī grafiki nodrošina labāku strukturālo pārskatu pārvaldības laikā, un netraucēta integrācija Power BI nodrošina analīzes funkcijas, tostarp risinājumu ieteikumus kritiskās situācijās.

Visaptveroša resursu pārvaldība

Project 2019 Professional integrētie rīki padara resursu pārvaldību un plānošanu vēl skaidrāku. Šādā veidā var aprēķināt un vēl labāk izmantot tādus tipiskus resursu veidus kā "darbaspēks", "materiāli" un "izmaksas", lai tos izveidotu resursu fondā un piešķirtu atsevišķiem uzdevumiem, jo īpaši starpprojektu plānošanai, vienlaikus ņemot vērā arī laika ierobežojumus un iespējamo pārslodzi. Pateicoties skaidrai uzdevumu un laika uzskaitei, visus uzdevumus var atjaunināt lokāli un neatkarīgi, un komandas vadītāji vienmēr zina pašreizējo statusu quo, izmantojot Ganta diagrammā atzīmēto uzdevumu ceļu. Turklāt kontekstuāli jutīgā lietotāja saskarne piedāvā iespēju mērķtiecīgi organizēt un sasaistīt uzdevumus, kā arī izveidot atbilstošus grafikus.

Saziņa reāllaikā

Skype for Business un tūlītējo ziņapmaiņu integrācija nodrošina saziņu reālā laikā, padarot komandas sadarbību vēl efektīvāku. Ļaujot tos izmantot tieši projekta plānā, visi projekta resursi tagad ir konsolidēti vienā skatā.

Kas vēl jauns programmā MS Project Professional 2019 - Galvenās funkcijas

Projekts 2019 arī vizuāli atšķiras no iepriekšējās versijas - ar pievilcīgu, jaunu, skaidrāku darbvirsmas displeja saskarni. Aiz tā slēpjas dažādas esošo funkciju optimizācijas, kā arī dažas jaunas funkcijas, kas atbalsta lietotājus, jo īpaši ar jauniem, pielāgojamiem pārskatiem projekta datu vizualizēšanai, uzlabotu komandas saziņu ar integrētajām Lync funkcijām, kā arī vieglāku izsekošanu Ganta diagrammās, pašreizējo Standard skats jauniem projektiem MS Project Professional 2019 uzdevumu un to attiecību un grafika vizualizēšanā.

Ātri sāciet darbu ar jauniem projektiem

Projekta izveide ar dažiem klikšķiem: Project 2019 šim nolūkam piedāvā iepriekš sagatavotu veidņu klāstu, kā arī ir iespējams sākt ar tukšu Ganta diagrammu; šim nolūkam datus var importēt arī no Excel vai izmantojot SharePoint. Projekta datu vizualizācijai pārskatu veidā tieši programmā Project 2019 ir pieejams jauns tipisku pārskatu veidņu komplekts, ko var papildināt ar attēliem un diagrammām, kā arī animācijām, lai dalītos ar informāciju par projekta statusu ar citiem komandas locekļiem.

Jāatzīmē, ka MS Project Professional 2019 ir pieejami arī standarta pārskati, kas ir svarīga daļa Agile projektu vadībā, īpaši Scrum, lai salīdzinātu plānotos, atlikušos un paveiktos darbus.

Savienojiet uzdevumus, izmantojot nolaižamo izvēlni

Tagad uzdevumu sasaistīšana programmā MS Project Professional 2019 ir vēl vienkāršāka nekā iepriekšējā versijā: tā vietā, lai zinātu tā uzdevuma ID, ar kuru ir jāveido saite, tagad pietiek izvēlēties attiecīgo šūnu slejā "Priekšgājējs" un pēc tam noklikšķināt uz šeit parādītās uz leju vērstās bultas. Uzreiz tiek parādīts saraksts ar visiem šī projekta uzdevumiem. Tā kā gan uzdevumu hierarhija, gan secība precīzi atbilst projektam, lietotājiem atliek tikai ritināt līdz attiecīgajam uzdevumam un pēc tam atzīmēt attiecīgo izvēles rūtiņu. Tā paša veida darbību var izvēlēties arī slejā "Pēctece", izmantojot izlaižamo sarakstu.

Kopīgā uzdevuma nosaukuma lauka izmantošana

Lai atrastu konkrētu uzdevumu plašākā sarakstā projekta kopējā plānā, programmā MS Project Professional 2019 var izmantot lauku "Kopējais uzdevuma nosaukums". Šeit ir visu kopīgo uzdevumu nosaukumi, kas ir piešķirti atsevišķiem uzdevumiem. Lai uzlabotu projekta struktūras pārskatāmību, parādot ar katru resursa piešķīrumu saistīto tiešo vākšanas uzdevumu nosaukumus, Resource: Usage (Resurss: Lietošana) skata tabulas apgabalā var pievienot tikai lasīšanai paredzētu lauku "Collection Task Name" (Vākšanas uzdevuma nosaukums).

Laika joslas joslas ar uzrakstiem un uzdevuma izpildes progresa indikāciju

MS Project Professional 2019 ļauj vēl vieglāk informēt par projekta norisi: Tagad laika joslai var pievienot etiķeti, lai tā būtu vieglāk saprotama. Uzdevumu izpildes gaitu tagad var parādīt arī tieši pie attiecīgajiem uzdevumiem, kas uzlabo plānu, kā arī uzdevumu, pie kuriem tiek strādāts pašreizējā laikā, rādīšanu pēc statusa atbrīvošanas.

Pieejamība projektā 2019

Turklāt (ne tikai) Project 2019 Professional Edition ietver papildu optimizācijas pieejamības nodrošināšanai lietotājiem ar īpašām vajadzībām. Daudzas pieejamības funkcijas jau ir integrētas programmā Project 2019, un tās nav jāaktivizē atsevišķi. Piemēram, pogu "Palielināt" var izmantot, lai pielāgotu joslu displeja mērogošanas pakāpi tā, lai joslas tiktu attēlotas ar palielinātu laika logu. Arī lentes pogas var palielināt, lai tās būtu vieglāk saskatāmas. Kā alternatīvu funkcijai "Palielināt" var izmantot arī funkciju "Ekrāna lupa". Tāpat var pielāgot teksta krāsu un izveidot pielāgotu krāsu paleti, kā arī mainīt fonta veidu un izmēru.

MS Project 2019 pamatfunkcijām var piekļūt arī, izmantojot tastatūru. Šajā ziņā Microsoft Active Accessibility (MSAA) tiek izmantots kā ievades palīgs tastatūras informācijas attēlošanai. Turklāt atsevišķas MS Project 2019 Professional jomas var arī kontrolēt, izmantojot Windows runas atpazīšanu vai skaļi nolasīt, izmantojot runas izvadi.

Rakstības pārbaudes programma automātiski labo tipiskas pareizrakstības un drukas kļūdas, un dažādos ierakstus kolonnā var arī automātiski papildināt. Bieži lietotus, sarežģītus procesus var automatizēt, izmantojot makro, kas parasti paātrina darbu pie projekta.

Aparatūras un citas prasības Microsoft Project 2019 Professional

Tā kā Project Server 2019 Professional ir SharePoint Server 2019 pakalpojuma lietojumprogramma, Professional versiju var aktivizēt tikai MS SharePoint Server 2019 Enterprise versijai Bāzes valoda tiek automātiski saskaņota ar abām lietojumprogrammām - Project Server 2019 un SharePoint Server 2019. Turklāt ir spēkā šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesors: min. 1,6 GHz, divkodolu procesors
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu)
 • Cietā diska vieta: 4 GB
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: grafikas aparatūras paātrinājumam - vismaz DirectX 9 ar WDDM 2.0 vai augstāka versija Windows 10
 • Pārlūka: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox pašreizējās versijās
 • .NET versija: dažām funkcijām nepieciešama vismaz .NET 3.5 vai 4.6 versija

Iegādājieties MS Project 2019 Professional Edition kā vienu licenci pie Wiresoft par saprātīgu cenu

Programmatūra MS Project 2019 Professional tiek piedāvāta Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena licence par zemāku cenu nekā "jaunas" programmas kā tā sauktā lietotā programmatūra. Šī MS Project 2019 Professional Edition licence ir uzņēmuma MS Project Professional apjoma licence, kas tika likvidēta līdz ar pārdošanu un pārveidota par atsevišķām licencēm; tāpēc to sauc par lietotu programmatūru vai lietotu programmatūru. Visas Microsoft Project 2019 Professional licences un citas Wiresoft piedāvātās licences nāk no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, tāpēc uz tām attiecas ES tiesību akti. Tas nosaka, ka tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir likumīgi atļauta, un to skaidri apliecina daudzi tiesu nolēmumi. Tāpēc MS Project 2019 Professional vai citas Microsoft programmas iegāde kā lietotas programmatūras iegāde Wiresoft Software veikalā jums nerada juridiskas problēmas. Turklāt ne apjoma licences sadalījums, ne šīs MS Project 2019 Professional programmatūras kā lietotas programmatūras marķējums nenozīmē nekādus tās funkcionalitātes ierobežojumus.

Tāpēc ikviens programmatūras pirkums Wiresoft vietnē vienmēr ir drošs! Rezultātā MS Project 2019 Professional licencei, kas pieejama Wiresoft veikalā, ir ne tikai absolūti pieņemama cena, bet tā piedāvā arī drošību, iegādājoties to uzreiz pēc lejupielādes, kā arī tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu. Iegādājoties vienreizējas licences lietotai programmatūrai, piemēram, MS Project 2019 Professional Edition no Wiresoft Software Shop, mūsu klientiem tiek piedāvāta lēta alternatīva citiem šīs programmatūras piedāvājumiem, un tādējādi tiek nodrošināta iespēja izmantot ekskluzīvas Microsoft programmu versijas.

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast MS Project 2019 Professional Edition, kā arī citas MS Project versijas un citas Microsoft lietojumprogrammas, piemēram, SQL Server saderīgas versijas, kā lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Project 2019 Professional vai kādu citu Microsoft piedāvāto programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
2019. gada 13. maijs

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas