Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10022
 • 076-05829
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€235,90 * €260,90 * (9,58% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Project 2019 Standard ir jaunākā Microsoft elastīgās projektu vadības sistēmas versija, kas galvenokārt paredzēta MVU un pašnodarbinātajiem. Programma satur visas funkcijas, kas nepieciešamas projektu plānošanai, kontrolei, kā arī atskaišu sagatavošanai. Daudzas praktiskas veidnes un funkcijas atvieglo visu uzdevumu izveidi un vadību, tādējādi palielinot efektivitāti, kam mūsdienu uzņēmējdarbībā ir liela nozīme. Project 2019 Standard atbilst visām prasībām attiecībā uz veiksmīgu portfeļa, risku un dokumentu pārvaldību, kas ietver arī centrālo administrēšanu un resursus, kā arī laika uzskaiti. Ganta diagrammu izmantošana nodrošina skaidrību sarežģītos projektos, izmantojot vairākus integrētus grafikus un vieglāk izprotot uzdevumu savstarpējās attiecības, bet integrētie pārskati sniedz svarīgu ieskatu un informāciju, lai sazinātos ar citiem.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"

MS Project 2019 Standard - projektu vadības programmatūra kā atsevišķa versija iegādei

Project 2019 Standard ir jaunākā Microsoft elastīgās projektu vadības sistēmas versija, kas galvenokārt paredzēta MVU un pašnodarbinātajiem. Programmā ir visas nepieciešamās funkcijas projektu plānošanai, kontrolei un atskaišu sagatavošanai. Daudzas praktiskas veidnes un funkcijas atvieglo visu radušos uzdevumu izveidi un pārvaldību, tādējādi palielinot efektivitāti, kam ir liela nozīme, jo īpaši mūsdienu biznesa ikdienas dzīvē.

Project 2019 Standard atbilst visām prasībām attiecībā uz veiksmīgu portfeļa, risku un dokumentu pārvaldību, kas ietver centralizētu pārvaldību un resursus, kā arī laika uzskaiti. Ganta diagrammu izmantošana nodrošina skaidrību sarežģītos projektos, izmantojot vairākus integrētus grafikus un atvieglojot uzdevumu attiecību izpratni, savukārt integrētie pārskati sniedz svarīgu ieskatu un informāciju, lai sazinātos ar citiem.

Kam ir paredzēts projekts Standard 2019?

Project 2019 Standard Edition ir paredzēts individuāliem lietotājiem vai tiem projektu vadītājiem, kuri galvenokārt izstrādā un vada projektus vieni, nevis komandā, kā tas galvenokārt notiek mazos un vidējos uzņēmumos. Tāpēc šim izdevumam nav nepieciešama sinhronizācija ar Microsoft SharePoint vai Project serveri. Tomēr Project 2019 Standard ir viens no populārākajiem izdevumiem, kas ļauj veikt lielāko daļu projektu pārvaldības uzdevumu, jo tas piedāvā visas nepieciešamās funkcijas un iespējas, kā arī biznesa izlūkošanas rīkus tipiskām projektu plānošanas un pārvaldības jomām, piemēram,: Projektu grafiki, izmaksu plānošana, uzdevumu pārvaldība, atskaites.

Microsoft Project 2019 Standard izdevums ir pieejams tikai parastos veikalos ar apjoma licences līgumu; savukārt Wiresoft to piedāvā kā lietotu programmatūru vienas licences veidā kā iegādes versiju - turklāt par ievērojami zemāku cenu. Tas ļauj šo Microsoft programmatūru izmantot gan MVU, gan pašnodarbinātām personām.

Izmantojot Wiresoft Software tiešsaistes veikalā pieejamās Microsoft lietojumprogrammas, kas tiek piedāvātas arī kā lietotas programmatūras vienreizējās licences par pazeminātu cenu, klienti var izmantot arī atbilstošas Microsoft programmas, kas ir saderīgas ar Project 2019 Standard, piemēram, Windows 10. Turpmāk sniegts pārskats par svarīgākajiem Project 2019 Standard izdevuma optimizējumiem un funkcijām.

Jaunais Project 2019 Standard izdevums - funkcijas un uzlabojumi

Project 2019 Standard arī vizuāli atšķiras no iepriekšējās versijas ar skaidrāku darbvirsmas saskarnes attēlojumu. Tagad to var parādīt arī Office dizainos "Krāsains", "Tumši pelēks" un "Balts".

No jaunajām funkcijām MS Project 2019 Standard tagad ir pieejama praktiska uzdevumu sasaistīšanas funkcija, izmantojot nolaižamo izvēlni, jauns lauks "Collective task name" uzdevumu tabulā, kā arī iespēja marķēt laika joslas joslas un attēlot uzdevuma izpildes gaitu. Turklāt sākuma un beigu datumus var iestatīt atsevišķi katram laika grafikam, tādējādi nodrošinot labāku pārskatu par uzdevumiem, kas ar to saistīti. Ir pieejama arī jauna ātrā meklēšana, lai meklētu vārdus vai frāzes, kas saistītas ar konkrētu uzdevumu. Sīkāku informāciju skatiet tālāk.

Vienkārša projektu izveide un pārvaldība

Project 2019 Standard ļauj jums izveidot jaunus projektus ar dažiem klikšķiem: Pēc izvēles šim nolūkam ir pieejams plašs veidņu klāsts, kas definēts tipiskiem projektu tipiem, vai neitrāla, tukša Ganta diagramma. Datus vai uzdevumu sarakstus no Excel, Word, Outlook vai PowerPoint var pārnest arī uz Project; tiek saglabāts attiecīgais formatējums vai kontūras. Uzdevumus var importēt Ganta diagrammā, izmantojot Project uzdevumu masku; tiek atbalstīta arī vienlaicīga vairāku uzdevumu pievienošana, tostarp resursu piešķiršana un attiecības. Šim nolūkam ir pieejamas dažādas diagrammu veidošanas iespējas un funkcijas:

Diagrammu veidi programmā Project 2019 Standard

Papildus Ganta diagrammas attēlošanai projektā Project 2019 Standard ir pieejamas arī daudzas citas iespējas, lai attēlotu uzdevumus vai resursus, kā arī projekta attiecības. Šim nolūkam Project piedāvā šādus dažādus skatījumu veidus, lai parādītu informāciju par projektu kā tabulas, grupas, izmantojot filtrus vai informāciju: Uzdevuma, Resursu, kā arī Piešķīruma skati; atbilstošie attēla formāti ir ne tikai noklusējuma Ganta diagramma (josla), tīkla diagramma (plūsmas diagramma), bet arī attēls kā forma, kā lapa (tabula) vai izmantošana (kolonnas).

Pasākumu izklāsts un sasaiste

Lai projektā ieskicētu vai attēlotu hierarhijas, programmā Project Standard 2019 atsevišķiem uzdevumiem var piešķirt pozitīvus vai negatīvus ievilkumus, izmantojot taustiņu Tab, un izmaiņas automātiski ietekmē visus uzdevumus.

Jebkurus divus uzdevumus projektā var arī sasaistīt kopā, lai parādītu to saistību kā attiecību. Tas nozīmē, ka izmaiņas vienā uzdevumā ietekmē arī citus ar to saistītos uzdevumus, kas ir īpaši svarīgi projektu grafikos.

Jaunums: lai sasaistītu uzdevumu programmā MS Project Standard 2019, vairs nav jāzina tā ID: pietiek izvēlēties attiecīgo šūnu slejā "Iepriekšējais", un parādīsies uz leju vērsta bultiņa, Uzklikšķinot uz tās, tiks parādīts visu projekta uzdevumu saraksts, un būs jāaktivizē tikai attiecīgais uzdevums.

Laika joslu marķēšana

Jaunums: MS Project Standard 2019 var viegli un saprotami attēlot arī projekta progresu laika gaitā, jo laika joslas tagad var marķēt. Uzdevuma izpildes gaitu var attēlot arī tieši procesā, tādējādi uzlabojot pārskatāmību.

Jauns lauks "Kolektīvā uzdevuma nosaukums

Jaunums: MS Project Standard 2019 tagad ir pieejams lauks "Kopējais uzdevuma nosaukums", lai atrastu konkrētu uzdevumu kopējā projekta plānā, kas ātri vien var kļūt apgrūtinošs, īpaši, ja saraksts ir lielāks. Tikai lasīšanai paredzētais lauks uzlabo projekta struktūras pārskatāmību, parādot visu resursam piešķirto vākšanas uzdevumu nosaukumus.

Tipiski MS Project komponenti Standard 2019

Protams, MS Project 2019 Standard ir optimizētas arī jau esošās neaizstājamās pamatkomponentes:

Portfeļa pārvaldība

Viena no svarīgākajām MS Project 2019 Standard sastāvdaļām joprojām ir portfeļa pārvaldība, ar kuras palīdzību var reģistrēt un kontrolēt visus projektus. Tādējādi projektu vadītāji vienmēr saglabā pārskatu un katrā gadījumā nekavējoties apzinās pašreizējo statusu, lai varētu nekavējoties reaģēt, ja ir nepieciešama iejaukšanās, ja projekts nenorit saskaņā ar plānu, piemēram, ja atsevišķi uzdevumi nav izpildīti saskaņā ar grafiku, izmaksas ir strauji pieaugušas vai resursi ir nepietiekami vai nav pieejami. Attiecīgie projekta pārskati tiek pastāvīgi atjaunināti, un ar vienu klikšķi var pārskatāmi apskatīt pašreizējo statusu. MS Project 2019 Standard Edition ir arī jauni budžeta pārvaldības un grafiku displeji, kas nodrošina detalizētāku pārskatu par projektu pārvaldību; savienojums ar Power BI papildina portfeļa pārvaldību ar analīzes funkcijām un, ja nepieciešams, ierosinājumiem uzlabojumiem.

Intuitīva resursu pārvaldība

MS Project 2019 Standard integrētie rīki un funkcijas efektīvākai resursu pārvaldībai ļauj vēl detalizētāk un skaidrāk plānot un pārvaldīt dažādu resursu izmantošanu. Programmā Project 2019 Standard tas ietver dažādu resursu veidu diferencēšanu pēc "darbaspēka", "materiāla" un "izmaksām", lai tos varētu izmantot vēl precīzāk. Izmantojot resursu fondu, tos var centralizēti pārvaldīt starpprojektu plānošanai un piešķirt atsevišķiem uzdevumiem, lai šeit varētu ņemt vērā arī ierobežojumus, piemēram, attiecībā uz laika pieejamību vai arī finansiāla rakstura ierobežojumus (izmaksu ierobežojumus), kā arī darbaspēka izmantošanu un tādējādi arī pārslodzes risku. Katram resursu veidam var norādīt arī pieejamos budžetus.

Standard skatā, izmantojot Ganta diagrammu, ir skaidri redzamas attiecīgās darbības un laika ieraksti, un pašreizējais status quo tiek parādīts, izmantojot attiecīgo darbības ceļu. Turklāt visus uzdevumus var īpaši organizēt un sasaistīt, izmantojot kontekstjutīgu lietotāja saskarni, un kontrolēt, izmantojot atbilstošas laika grafikus.

Ziņošana MS Project Standard 2019

Vēl viens svarīgs Agile projektu vadības komponents ir projekta datu vizualizācija ziņojumu veidā - vai nu lai atspoguļotu pašreizējo stāvokli, vai kā atskaiti pēc projekta pabeigšanas. Šim nolūkam Project 2019 Standard piedāvā jaunu tipisku pārskatu veidņu kopumu, ko var papildināt ar papildu ilustratīviem grafikiem un diagrammām, lai dalītos ar informāciju par projekta statusu ar citiem.

Projekta failus var saglabāt dažādos formātos: Papildus vecākiem failu formātiem Project 2000 - 2003, kā arī Project 2007 šeit ir pieejami arī .PDF, .XPS, .CSV, .XML, kā arī Microsoft Excel darbgrāmatas.

Aparatūras un citas prasības Microsoft Project 2019 lietošanai Standard

Būtībā MS Project Server 2019 Standard gan 32 bitu, gan 64 bitu versijas var izmantot tikai kopā ar Windows 10 vai Windows Server 2019! Sīkāka informācija par obligātajām prasībām ir sniegta šajā pārskatā:

 • Operētājsistēmas (obligāti nepieciešamas): Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesors: min. 1,6 GHz, divkodolu procesors
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: 4 GB pieejamās vietas
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: DirectX 10 grafikas aparatūras paātrināšanai
 • .NET versija: dažām funkcijām nepieciešama vismaz .NET 3.5 vai 4.6
 • Skārienfunkcijas ir optimizētas arī Windows 10
 • Mākoņa failu pārvaldības funkcijām ir nepieciešams OneDrive, OneDrive for Business vai SharePoint
 • Pārlūkprogrammas: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox jaunākajās versijās

Nopirkt MS Project 2019 Standard Edition lēti kā vienu licenci pie Wiresoft

Wiresoft piedāvā MS Project 2019 Standard Edition tiešsaistes veikalā viena lietotāja licences veidā kā tā saukto lietoto programmatūru - par ievērojami zemāku cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru. Papildus samazinātai cenai šī iegādes versija piedāvā arī neierobežotas lietošanas priekšrocības, jo tā nav abonēšanas versija, tāpēc programmatūru var izmantot arī bez interneta pieslēguma.

Šī MS Project 2019 viena lietotāja licence Standard izdevumā ir tās pašas programmas apjoma licence, kas tika izmantota uzņēmumā. Pārpārdodot to tālāk, tā tika sadalīta un pārveidota par viena lietotāja licencēm, un šajā procesā tā tika pārdota kā lietota programmatūra jeb "Lietota programmatūra". Tomēr nedz pamatlicences apjoma sadalīšana, nedz jaunais programmatūras MS Project 2019 Standard apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus tās funkcionalitātes vai lietojamības ierobežojumus, jo programmatūra parasti nenoveco.

Tādējādi ir spēkā sekojošais: programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir drošs bizness ar daudzām priekšrocībām! Jo, iegādājoties MS Project 2019 licenci Standard, kas pieejama Wiresoft veikalā, jūs gūsiet labumu ne tikai no absolūti izdevīgas cenas, bet arī no drošības, pateicoties tūlītējai lejupielādei un tūlītējai licences aktivizēšanai ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu. Pērkot lietotas programmatūras licences, piemēram, MS Project 2019 Standard Edition, jums ir arī iespēja pašiem bez ierobežojumiem izmantot ekskluzīvas Microsoft programmu versijas.

Wiresoft lietotas programmatūras veikalā jūs atradīsiet MS Project 2019 Standard, kā arī citas versijas un izdevumus un daudzas citas Microsoft programmas, kas ir saderīgas ar to, piemēram, Windows 10 un Windows Server 2019. Ja jums ir kādi jautājumi par šo MS Project 2019 Standard programmatūru vai jebkuru citu šeit piedāvāto Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
2019. gada 6. maijs

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!
Immer wieder gerne unser Unternehmen wird weitere Lizenzen erwerben.

Vielen Dank für den spitzen Service

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas