Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10126
 • 079-06643
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€42,90 * €46,90 * (8,53% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft PowerPoint ir daudzpusīga programmatūra, kas ļauj veidot pārliecinošas prezentācijas un lekcijas, kā arī skaidri izklāstīt informāciju. Programmatūras PowerPoint 2016. gada versija ir vēl viens pagrieziena punkts pārbaudītā Office programmatūrā, kas ļauj veiksmīgi nodot saturu citiem Business, kā arī skolā un universitātē . PowerPoint 2016 atbalsta gan profesionāļus, gan iesācējus ar daudziem intuitīvi lietojamiem rīkiem, lai radītu skaidri izstrādātus diapozitīvus un tādējādi dzīvā lekcijā izstāstītu tēmas. Lietotājam draudzīgā Microsoft PowerPoint 2016 saskarne ļauj viegli sākt strādāt ar programmu. Turklāt ir pieejams plašs standartizētu veidņu un grafikas, kā arī programmu klāsts, lai katrai prezentācijai piešķirtu individuālu izskatu. 

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 kā Office atsevišķa programma

Microsoft PowerPoint ir daudzpusīga programmatūra, ar kuras palīdzību var veidot pārliecinošas prezentācijas un lekcijas, kā arī skaidri izklāstīt informāciju. PowerPoint 2016 versija ir vēl viens pagrieziena punkts pārbaudītā Office programmatūrā, kas ļauj veiksmīgi nodot saturu citiem cilvēkiem uzņēmumos, skolās un universitātēs

veiksmīgi nodot saturu citiem cilvēkiem. PowerPoint 2016 atbalsta gan profesionāļus, gan iesācējus ar daudziem intuitīvi lietojamiem rīkiem, lai radītu skaidri sakārtotus slaidus un tādējādi dzīvā lekcijā izklāstītu tēmas.

Microsoft PowerPoint 2016 lietotājam draudzīgais interfeiss ļauj nekomplicēti iepazīties ar programmu. Turklāt ir pieejams plašs standartizētu veidņu un grafikas veidņu, kā arī programmu klāsts, lai katrai prezentācijai piešķirtu individuālu izskatu. Tā kā PowerPoint 2016 ir optimizēts skārienam, to var lietot arī planšetdatoros; papildus digitālās pildspalvas izmantošanai dažus rīkus var darbināt arī ar pirkstu.

Tas, ka PowerPoint 2016 versija joprojām darbojas vietnē Windows 7, nozīmē, ka īpaši ieguvēji būs tie pircēji, kuri vēlas turpināt izmantot šo operētājsistēmu. Lietotāji, kuri izmanto arī Microsoft OneDrive, var izmantot PowerPoint 2016 arī komandā, lai efektīvi sadarbotos, izmantojot mākoņpakalpojumus.

PowerPoint 2016 programma ir ne tikai pieejama no Wiresoft kā neatņemama attiecīgās Office versijas sastāvdaļa, bet to var iegādāties arī atsevišķi!

Turklāt papildus šai PowerPoint 2016 programmatūrai Wiresoft tiešsaistes veikalā varat atrast arī vecākas un jaunākas versijas par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja versiju bez abonementa, kas uzliek pienākumu izmantot programmatūras atjauninājumus. Turpmākajā pārskatā ir iekļautas visas interesantās PowerPoint 2016 funkcijas.

Pārskats par svarīgākajām PowerPoint 2016. gada versijas funkcijām un īpašībām

PowerPoint 2016 versijā ir daudz optimizāciju, kā arī iepriekšējās versijas funkciju uzlabojumu, kā arī jauni rīki un grafikas, kas piedāvā vēl plašākas iespējas, veidojot prezentācijas, kā arī atvieglo sadarbību dokumenta izstrādē.

Jaunas PowerPoint funkcijas 2016. gada versijā

Cita starpā jaunās Outlook funkcijas uzlabo laika pārvaldību, prezentējot un

piedāvā praktisku veidu, kā izcelt saturu:

 • PowerPoint dizainers: Ja kādreiz pietrūkst jaunas dizaina idejas prezentācijai, integrētais PowerPoint dizainers pēc attēla vai grafikas ievietošanas prezentācijā sniedz dažādus ieteikumus. Tos var pieņemt uzreiz, veicot vienu klikšķi.
 • PowerPoint Morph: Izmantojot jauno funkciju Morph, starp atsevišķiem prezentācijas slaidiem var izveidot interesantas animētas pārejas. Priekšnoteikums ir tāds, ka elements, kas jāapstrādā, izmantojot morfēšanu, atrodas uz diviem secīgiem slaidiem. Tie var būt attēli, grafikas un pat 3D formas, kā arī vārdi vai veseli teksti.
 • Detaļu izcelšana ar otu rīku: Lai prezentācijas laikā uz slaida spilgtāk izceltu atsevišķus elementus, piemēram, grafiku vai vārdus, prezentētājs var izmantot PowerPoint integrēto otu. Šis rīks ir vizuāli interesanta alternatīva lāzera rādītājam vai nūjiņai, lai pievērstu auditorijas uzmanību svarīgām detaļām. Viss process notiek tikai prezentācijas režīmā, tāpēc pats PowerPoint dokuments paliek nemainīgs.
 • Laika noteikšana: jo īpaši garāku prezentāciju gadījumā var rasties problēma efektīvi izmantot noteikto laiku, ja, piemēram, auditorijas jautājumi ietekmē koncepciju. Tieši šeit laika uzskaites rīks palīdz labāk pārvaldīt laiku: Tas prezentācijas laikā parāda prezentētājam laiku, lai viņš varētu attiecīgi reaģēt un veikt korekcijas, piemēram, kavēšanās gadījumā.
 • Kopīgošanas funkcija: pateicoties ērtāk izstrādātai kopīgošanas funkcijai, tagad prezentācijas var vieglāk un ātrāk publicēt sociālajos plašsaziņas līdzekļos, piemēram, Facebook un citos.
 • Izmantojiet prezentācijas pakalpojumu: Microsoft konta lietotāji var izmantot šo pakalpojumu, lai arī citi kolēģi un partneri varētu sekot prezentācijai, izmantojot pārlūkprogrammu. Atļaujas var noteikt katrai PowerPoint prezentācijai atsevišķi.

Jaunu Office funkciju izmantošana programmā PowerPoint 2016

PowerPoint 2016 kā tipiska Office programma satur arī virkni vispārīgu jaunu funkciju, kas kopumā atvieglo un vienkāršo programmatūras lietošanu. Lietotājiem īpaši noderīgas ir šādas funkcijas un rīki:

 • OneDrive integrācija: pateicoties vispārējai Microsoft OneDrive integrācijai vietnē Office 2016, lietotāji var piekļūt PowerPoint dokumentiem jebkurā vietā un no jebkuras ierīces, iepriekš saglabājot tos OneDrive.
 • Viegla PowerPoint failu kopīgošana : PowerPoint dokumentus var vēl vieglāk kopīgot ar citiem lietotājiem. Noklikšķinot uz pogas "Kopīgot" lentē, tiek atvērta atbilstošā izvēlne, kurā ir dažādas iespējas, lai katram adresātam piešķirtu individuālas tiesības (lasīt, rediģēt, kopīgot u. c.).
 • "Tu vēlies" (Pastāsti man) rīks: PowerPoint 2016 lentē tagad ir pieejams ērtais darbības palīgs "Pastāsti man" ("Jūs vēlaties"), kas palīdz lietotājiem atrast piemērotas funkcijas konkrētam uzdevumam. To var atpazīt pēc spuldzes formas ikonas. Lietotājiem tikai jāievada meklējamā funkcija vai tas, ko viņi vēlas izdarīt, blakus esošajā laukā, un "Pastāsti man" parādīs, kā to izdarīt vai kur atrodas attiecīgā funkcija.
 • Asistenta ieskats: Šis rīks - vācu valodā "Intelligent Lookup" - ļauj lietotājam iegūt papildu informāciju vai skaidrojumus par kādu prezentācijā iekļautu terminu vai tekstu tieši programmā PowerPoint 2016, bez nepieciešamības doties uz internetu, lai iegūtu atbilstošus meklēšanas rezultātus. Vienkārši ar peli atlasiet attiecīgo fragmentu, un tiek aktivizēta Bing atbalstītā inteliģentā meklēšana, kas parāda meklēšanas rezultātus PowerPoint loga sānos.
 • Versiju vēstures rīks: Šis rīks vēl vairāk atvieglo kopīgu darbu ar PowerPoint dokumentu. Īpaši tad, ja ar prezentāciju vienlaicīgi strādā vairāki lietotāji, ir viegli pazaudēt informāciju par to, kurš dalībnieks un kad ir veicis izmaiņas. "Versiju vēsture" nodrošina katra PowerPoint dokumenta versiju vēsturi; tas nozīmē, ka tiek parādīti vecāki rediģēšanas stāvokļi, un tie ir pieejami arī atkārtotai rediģēšanai.
 • Aizsardzība pret datu zudumu (DLP): Ja lietotāji izmanto SharePoint Online un OneDrive for Business, DLP funkciju var izmantot arī PowerPoint dokumentiem. Aizsardzība pret datu zudumu palīdz administratoriem centralizēti izveidot un pārvaldīt politikas prezentāciju izveidei un turpmākai kopīgošanai, lai aizsargātu visus svarīgos vai sensitīvos datus, kas tajās var būt iekļauti, no kopīgošanas ar nepiederošām personām. Kad DLP rīks atklāj potenciālu risku, tas brīdina galalietotāju.

PowerPoint 2016 ir pieejami jauni diagrammu veidi

Ar diagrammu tipiem Histogramma, Kastes diagramma, Koku karte, Ūdenskritums, Sunburst un Pareto (Kolonnu diagramma), kas integrēti Office 2016, lietotājiem ir pieejami arī jauni informatīvi diagrammu tipi PowerPoint prezentācijām, kas ir īpaši piemēroti, lai citiem dalībniekiem uzskatāmi vizualizētu ekonomiskos, kā arī statistikas un hierarhiski strukturētus datus.

 • Ūdenskritums: Šis joslu diagrammas veids labi parāda sākotnējās vērtības izmaiņas, izmantojot dažādas pozitīvas un negatīvas vērtības.
 • Histogramma: šis tips ir piemērots noteiktu klašu biežuma sadalījuma attēlošanai.
 • Pareto: Pareto diagramma ir histogrammas paplašināta forma, ko izmanto, lai vizualizētu absolūtās vērtības kolonnu veidā salīdzinājumā ar relatīvajām, procentuālajām proporcijām.
 • Koku karte: Šī ir flīžu diagramma, ko izmanto proporciju attēlošanai hierarhiskā struktūrā.
 • Sunburst: šī gredzenveida diagrammas paplašinātā forma attēlo hierarhiski sakārtotus datus koncentrisku gredzenu veidā. Atbilstoši sakārtojot sadalījumus katrā gredzenā, var attēlot noteiktas attiecības starp šiem līmeņiem.
 • Kastes diagramma: Šo diagrammas tipu, ko sauc arī par boxplot vai box & whiskers, izmanto statistiskajai analīzei ar vizualizāciju  kvartiļu, mediānu utt. veidā.

Programmā PowerPoint 2016 ir arī jauns rīks, kas ļauj lietotājiem zīmēt savas matemātiskās formulas - ne tikai ar peli vai digitālo pildspalvu, bet arī ar pirkstu skārienjūtīgajā saskarnē. Viss, kas viņiem jādara, ir jāizsauc atsevišķs logs, izmantojot funkciju "Ievietot jaunu formulu", kurā viņi ieraksta formulu, un PowerPoint uzrakstīto uzreiz pārvērš tekstā. Turpmākai rediģēšanai ir pieejamas šādas opcijas: Ierakstīt, Atlasīt, Labot un Dzēst.

PowerPoint 2016 sistēmas prasības:

Programma PowerPoint 2016 pēc noklusējuma tiek piedāvāta lejupielādei Windows versijā 32 bitu un 64 bitu versijā; tāpēc individuālās aparatūras prasības var atšķirties.

 • Operētājsistēma: Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2012 R2 vai Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: vismaz 1 GB RAM (32 bitu) vai 2 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB brīvas vietas
 • Displejs: vismaz 1024 x 768
 • Grafiskā karte: Grafiskās aparatūras paātrināšanai ir nepieciešama DirectX 10 grafiskā karte

Iegādājieties PowerPoint 2016 kā atsevišķu programmu no atbilstošā Office komplekta par saprātīgu cenu no Wiresoft

PowerPoint ir daudzu Microsoft Office komplektu pastāvīga sastāvdaļa, tāpēc programma parasti ir pieejama tikai kopā ar citām Office programmām. Tomēr Wiresoft var vienkārši iegādāties PowerPoint 2016 versiju atsevišķi kā atsevišķu programmu - atšķirībā no vairuma tradicionālo Microsoft programmatūras pārdevēju.

Jūsu īpašā priekšrocība, pērkot ar Wiresoft: šī PowerPoint 2016 viena lietotāja licence ir iegādes versija, kas jums neuzliek ilgtermiņa un līdz ar to dārgu abonementu, kā arī obligātus atjauninājumus vai lietošanas laika ierobežojumus. Tāpēc programmatūras iegāde no mums ir divtik izdevīga, īpaši, ja nevēlaties izmantot citas Office programmas šajā komplektā.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft ir droša: PowerPoint 2016 viena lietotāja licence, ko jūs iegādājaties no mums veikalā, parasti ir daļa no lielāka apjoma licences, ko izmanto uzņēmumi, un tāpēc tā saucamā lietotā programmatūra - tāpēc mūsu zemā cena! Tomēr šī lietotā PowerPoint programmatūras licence funkcionalitātes ziņā ir pilnīgi identiska PowerPoint 2016 programmai, kas ir iekļauta arī attiecīgajā Office Suite 2016 komplektā.

Tādējādi jūs varat būt pārliecināts, ka ne jūs, ne mēs, tirgojoties ar lietotu programmatūru, nenonākam juridiski neskaidrā situācijā. Jo Eiropā tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir pilnīgi likumīga!

Turklāt Wiresoft ir pārbaudījis katru Microsoft programmu, kas nāk no apjoma licences, lai nodrošinātu tās nevainojamu, neierobežotu lietojamību, tāpēc PowerPoint 2016 pēc iegādes un lejupielādes ir 100% lietojams.

Wiresoft piedāvā tikai pilnas Microsoft programmu versijas, kas ir identiskas Microsoft pieejamajām versijām. Tādējādi ne tikai privātie lietotāji, bet arī pašnodarbinātie un mazie uzņēmumi, kuriem nav izdevīgi iegādāties apjoma licenci, var izmantot visas PowerPoint 2016 priekšrocības un ietaupīt naudu.

Papildus PowerPoint 2016 varat iegādāties arī citas MS Office programmas, kā arī jaunākas un vecākas PowerPoint 2016 un citu Microsoft programmu versijas Wiresoft Software Shop.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint 2016 vai jebkuru citu MS Office programmu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas