Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10127
 • 079-06748
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€51,90 * €56,90 * (8,79% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft PowerPoint ir klasiska programmatūra, kas paredzēta pārliecinošas informācijas vizualizācijas izstrādei un spilgtu prezentāciju veidošanai. Ar PowerPoint 2019 ir pieejama jaunākā pārbaudītās Office programmatūras versija profesionālu prezentāciju veidošanai darbā, skolā un universitātē. Profesionāļiem, kā arī iesācējiem tiek piedāvāti intuitīvi lietojami rīki, lai informatīvi un vienlaikus iespaidīgi apkopotu tēmas un saturu uz slaidiem un nodotu tos dzīvā prezentācijā.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 kā atsevišķa programma

Microsoft PowerPoint ir klasiska programmatūra, ar kuras palīdzību var izstrādāt pārliecinošas informācijas vizualizācijas un veidot spilgtas prezentācijas. Ar PowerPoint 2019 ir pieejama jaunākā pārbaudītās programmatūras Office versija, lai veidotu profesionālas prezentācijas darbā, skolā un universitātē. Profesionāļiem, kā arī iesācējiem ir pieejami intuitīvi rīki, lai informatīvi un vienlaikus iespaidīgi apkopotu tēmas un saturu uz slaidiem un nodotu tos dzīvā prezentācijā.

Microsoft PowerPoint 2019 jaunais dizains un lietotājam draudzīgākais interfeiss ļauj ātri sākt darbu ar programmu, bet plašais veidņu un dizaina iespēju klāsts ļauj jums izveidot prezentāciju slaidus ar pielāgotu izskatu.

Jaunais PowerPoint 2019 atbalsta arī planšetdatoros optimizētu lietošanu ar pieskārienu, kā arī digitālo pildspalvu lietošanu - šeit īpaši jāpiemin arī jaunais brīvrokas zīmēšanas rīks, ar kuru var spontāni izmantot savus zīmējumus.

Pateicoties sadarbībai tīklā ar Microsoft OneDrive, PowerPoint 2019 var izmantot arī komandās, izmantojot mākoni. Augstie drošības standarti garantē vienmērīgu sadarbību. Turklāt tas padara pieejamu prezentāciju veidošanu vēl vienkāršāku nekā iepriekš.

PowerPoint 2019 parasti ir pieejams tikai kā attiecīgās Office versijas fiksēts komponents, taču Wiresoft vietnē programmatūru var iegādāties arī atsevišķi. Lai datorā vai citā ierīcē varētu izmantot PowerPoint 2019, obligāta prasība ir operētājsistēma Windows 10. Wiresoft tiešsaistes veikalā par īpaši zemu cenu kā viena lietotāja versiju bez programmatūras abonementa varat iegādāties pašreizējo PowerPoint 2019, kā arī vecākas versijas un citas Office programmas. Visas interesantās jaunās funkcijas programmā PowerPoint 2019 ir parādītas turpmākajā detalizētajā pārskatā.

Pārskats par jaunajām PowerPoint funkcijām 2019. gada versijā

Programmā PowerPoint 2019 ir ne tikai iekļauti daudzi iepriekšējo rīku uzlabojumi un pilnveidojumi, piemēram, uzlabotas tālummaiņas iespējas un SVG un 3D grafikas izmantošana, bet arī vairākas jaunas funkcijas.

Īpašas PowerPoint funkcijas iespaidīgām prezentācijām

PowerPoint 2019 piedāvā dažas jaunas ērtas funkcijas, kas jo īpaši prezentācijas padara spilgtākas un interesantākas:

 • Izmantojot funkciju Morph, var izveidot vienmērīgu pāreju starp atsevišķiem diapozitīviem, kā arī animēt atsevišķus objektus vai tekstu.
 • Tālummaiņas funkcijas arī ļauj veidot dinamiskākas prezentācijas: Izmantojot slaidu tālummaiņu, prezentētāji var brīvi pārvietoties starp konkrētiem slaidiem, sadaļām un prezentācijas daļām, vizuāli nepārtraucot to darbību. Tādējādi tālummaiņas efekts rada nepārtrauktības iespaidu.
 • Ir iespējams arī izmantot tālummaiņu, lai izceltu tikai slaidu detaļas.
 • Izmantojot kopsavilkuma tālummaiņu, visu prezentāciju var apkopot vienā slaidā, lai radītu dinamisku efektu.
 • Ekrānā redzamās prezentācijas var noturēt, izmantojot digitālo pildspalvu Surface Pen vai jebkuru citu pildspalvu, ko var izmantot, izmantojot Bluetooth: Tas arī atvieglo slaidu pārslēgšanu; tāpat to var izmantot, lai prezentācijas laikā izceltu atsevišķas slaida zonas un pievērstu tām papildu uzmanību.
 • Ierakstīšanas funkcijas nodrošina iespēju ierakstīt video un audio komentārus, kā arī žestus digitālās brīvrokas ievades vajadzībām. Visas pieejamās funkcijas ir skaidri izvietotas lentes cilnē "Ierakstīt".
 • Eksportējot prezentāciju kā videofailu, tagad ir pieejama arī augstas izšķirtspējas 4K izšķirtspējas izvēle, lai iegūtu izteiksmīgas filmas.

Jauni diagrammu veidi un 3D modeļi

Papildus iepriekš PowerPoint programmā iebūvētajiem grafikiem un modeļiem 2019. gada versijā ir iekļauti vairāki citi grafiki, kā arī trīsdimensiju modeļi, kas vēl vairāk paplašina prezentāciju ilustrēšanas iespējas:

 • Jaunos iebūvētos 3D modeļus var pagriezt par 360° un mainīt to mērogu: Lietotāji var arī paši izveidot šādu trīsdimensiju saturu un ievietot to PowerPoint failā.
 • Izmantojot morfopārejas, 3D modeļus var arī animēt.
 • Tagad pieejamās mērogojamās vektorgrafikas - pazīstamas arī kā SVG (Scalable Vector Graphics) datnes - priekšrocība, tāpat kā 3D modeļiem, ir tā, ka tās var palielināt, samazināt un pagriezt pēc vajadzības, nezaudējot attēla kvalitāti, un tās var tālāk apstrādāt, izmantojot filtrus.
 • Ģeogrāfiskos datus var pārveidot kartes diagrammā tikai ar dažiem soļiem, piemēram, lai ilustrētu noteiktu statistisko sadalījumu apgabalā.
 • Jaunās piltuves diagrammas var izmantot, lai īpaši uzskatāmi ilustrētu procesu fāzes.

Vispārīgās funkcijas

Papildus šiem jaunajiem rīkiem un funkcijām PowerPoint 2019 piedāvā arī virkni citu jauninājumu, kas galvenokārt atbalsta brīvrokas zīmēšanu, kā arī atvieglo pieejamu prezentācijas dokumentu izstrādi un kopumā padara programmas lietošanu vēl efektīvāku.

Jaunas opcijas programmā PowerPoint darbvirsmas skatam un funkcijām

Programmā PowerPoint 2019 ir uzlabots arī vietnes Office dizains, izmantojot šādas funkcijas, kuras var iespējot atkarībā no jūsu izvēles:

 • Tagad programmā PowerPoint 2019 ir vairāk dizainu, kas īpaši palīdz koncentrēties darba laikā, aizstājot citādi programmai raksturīgās logu krāsas ar ahromatiskiem toņiem: Piemēram, balts attēls ir ļoti spilgts, savukārt tumši pelēks un īpaši melns ar tumšo režīmu ir īpaši samazināts un ir viegli uztverams.
 • Iepriekšējais tipiskais, pazīstamais lentes izskats programmā PowerPoint 2019 ir apvienots ar flīžu izskatu, kā tas parādīts arī operētājsistēmā Windows 10. Tagad bieži izmantotie elementi un funkcijas ir vairāk izcelti, lai tos varētu atrast ātrāk. Turklāt cilnes var izkārtot dažādi, kā arī lenti var pilnībā paslēpt, lai funkcijas būtu pieejamas tikai no vispārējās izvēlnes joslas.

Rokas brīvrokas rīks un citas grafikas funkcijas programmā PowerPoint 2019

PowerPoint 2019 ir pieejams jaudīgs brīvrokas rīks, ar kuru var darboties ne tikai ar pildspalvas ievadi un skārienvadību, bet arī ar datorpeli, piemēram, lai brīvi zīmētu diagrammas un formulas un uzreiz ievietotu tās prezentācijā vai lai krāsaini izceltu teksta fragmentus, kā tas jau sen ir iespējams programmā Word. Programmā PowerPoint cita starpā ir šādas funkcijas un efekti:

 • Izcelšanai un zīmēšanai var izmantot dažāda biezuma un krāsu digitālo pildspalvu klāstu: tostarp zīmuli skicēšanai, pildspalvu parastai rakstīšanai un populāro marķieri, kas izkrāso vārdus u. c. Pieejamas arī pildspalvas ar metālisku efektu, kā arī citi grafiskie efekti ar tādiem aprakstošiem nosaukumiem kā galaktika un varavīksne, lava, okeāns, sudrabs un zelts.
 • Izmantojot rīku Freehand un funkciju Freehand FormulaInsert, var brīvi izveidot un ievietot prezentācijā vēl sarežģītākas matemātiskās formulas.
 • Dažkārt vēlaties izmantot tikai kādu attēlu detaļu, taču bez traucējoša fona, kas pēc tam ir jānoņem. Apcirpšana programmā PowerPoint 2019 ir vēl vienkāršāka, jo programma automātiski nosaka fona apgabalu. Tomēr ar iebūvēto zīmuli var veikt labojumus, lai daļas pievienotu atpakaļ vai noņemtu.
 • Izmantojot zīmuli, ir iespējams arī atlasīt konkrētas tabulas jomas, lai grafiskajā attēlā izmantotu tikai tās.

Pieejamu prezentāciju izveide programmā PowerPoint

Papildus iepriekš uzlabotajām iespējām programmā PowerPoint 2019 ir pieejamas arī jaunas funkcijas, kas ļauj optimizēt prezentācijas saturu, veidojot slaidus, lai tos būtu vieglāk lasīt un saprast skatītājiem ar redzes traucējumiem.

 • Ja ir iespējota kļūdu labošanas palīgfunkcija, PowerPoint 2019 sniedz ieteikumus par uzlabojumiem, pamatojoties uz starptautiski atzītiem standartiem. Noklikšķinot uz "Pārskatīt", programma katrā gadījumā sniedz ieteikumus, kas tiek pieņemti un automātiski īstenoti ar citu klikšķi.
 • Piemēram, kļūdu labošanas rīks norāda uz trūkstošu alternatīvo tekstu vizuālajiem objektiem, kā arī uz nepietiekamu krāsu kontrastu grafikās un attēlos: Izmantojot "pelēkās skalas" skatu, PowerPoint simulē krāsu neredzīgas personas skatu.
 • Izmantojot iepriekš definētos PowerPoint slaidu veidnes, automātiski tiek integrēti šādi slaidu virsraksti, kuros ir virsrakstu struktūra.
 • Šajā gadījumā mākslīgā intelekta funkcija QuickStarter piedāvā arī praktisku palīglīdzekli jaunas prezentācijas sākšanai, jo tā palīdz lietotājiem ar tās izklāstu, kā arī tematisko izpēti. Pēc tēmas ievadīšanas QuickStarter tiek parādīts atbilstošo apakštēmu saraksts, kā arī tiek piedāvāts katrai no tām piemērots slaidu komplekts. Pamatojoties uz Bing veikto izpēti, tiek izveidoti slaidi ar atbilstošu saturu, kurus var atlasīt, uz tiem noklikšķinot. Nākamajā solī var pievienot piemērotu izskatu, tostarp fona grafiku, lai nākamās prezentācijas pamats būtu gatavs jau pēc dažām minūtēm.

Vieglāka sadarbība ar PowerPoint dokumentiem

Ja pie prezentācijas strādā vairāki cilvēki, viņu veiktās izmaiņas vai atsauksmes, tostarp autora vārdu, var parādīt un arī atcelt. Lai to izdarītu, prezentācijas kopija jāpublicē mākonī OneDrive vai SharePoint. Tiklīdz visas iesaistītās personas ir pievienojušas savas izmaiņas vai komentārus, oriģinālu un kopiju var salīdzināt un abas versijas apvienot.

PowerPoint 2019 sistēmas prasības

 • Obligāti nepieciešamās operētājsistēmas: Windows 10; Windows Server 2019
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz
 • Cietais disks: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu)
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu) - ieteicams: 4 GB
 • Grafiskā karte: min. 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Iegādājieties PowerPoint 2019 kā atsevišķu programmu no Office Suite lēti pie Wiresoft

MS PowerPoint ir klasiska Microsoft Office komplektu daļa, kas parasti ir pieejama tikai kopā ar citām Office programmām. Wiresoft var iegādāties arī PowerPoint programmatūru 2019 kā vienu programmu - atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras piegādātāju.

Jūsu priekšrocība: PowerPoint viena lietotāja licence neuzliek jums pienākumu iegādāties ilgtermiņa un līdz ar to dārgu abonementu, ne arī atjauninājumus vai jebkādus lietošanas ierobežojumus. Tāpēc ir divtik vērts iegādāties PowerPoint 2019 no Wiresoft kā vienu programmu, īpaši, ja nevēlaties izmantot Office programmas.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: PowerPoint viena lietotāja licence, ko jūs šeit iegādājaties, bieži vien nāk no apjoma licences vai ir tā sauktā lietotā programmatūra - tāpēc mūsu īpaši zemā cena! Funkcionalitātes ziņā tā ir pilnīgi identiska PowerPoint programmai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2019. Jūs varat būt pārliecināts, ka, pārdodot vai iegādājoties šādu programmatūru, ne jūs, ne mēs nenonākam juridiski pelēkā zonā! Wiresoft ir pārbaudījis visas Microsoft programmas, neatkarīgi no tā, vai tās ir lietotas vai nelietotas, lai pārliecinātos par to faktisko, nevainojamo lietojamību, un tāpēc tās ir 100% lietojamas bezgalīgi ilgi pēc iegādes un lejupielādes.

Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai pilnas versijas, kas ir identiskas Microsoft pieejamajām programmām. Tas nozīmē, ka īpaši privātie lietotāji vai ārštata darbinieki un mazie uzņēmumi var izmantot visas PowerPoint 2019 priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu. Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties ne tikai PowerPoint, bet arī visas pārējās Office programmas atsevišķi, kā arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint 2019 vai jebkuru citu Office programmu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas