Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2013

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10121
 • 021-10257
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Ar Microsoft Word 2013 lietotājiem ir pieejama plaši pārstrādāta klasiskās teksta apstrādes programmas versija - profesionālai dokumentu izveidei birojā, kā arī skolā, universitātē vai privātajā sfērā. Plašais Microsoft Word 2013 funkciju klāsts ļauj gan pieredzējušiem lietotājiem, gan iesācējiem bez priekšzināšanām īsā laikā izveidot skaidri strukturētus nepārtrauktus tekstus, vēstules un cita veida rakstiskus dokumentus. Tekstu veidošanā lietotājus atbalsta plašs praktisko funkciju klāsts, piemēram, automātiskā pareizrakstības pārbaude vai formatēšanas rīki, tostarp daudzi veidnes. Arī Microsoft Word 2013 intuitīvā lietotāja saskarne ir īpaši ērta lietotājam un ļauj to lietot uzreiz. Pateicoties savietojamībai ar Windows 7, MS Word 2013 var izmantot arī daudzās vecākās PS.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - daudzpusīgas iespējas vienkāršai teksta apstrādei, arī kā atsevišķa programma

Microsoft Word 2013 piedāvā lietotājiem plaši pārstrādātu klasiskās teksta apstrādes programmatūras versiju - profesionālai dokumentu izveidei birojā, kā arī skolā, universitātē vai privātajā sfērā. Microsoft Word 2013 plašais funkciju klāsts ļauj gan pieredzējušiem lietotājiem, gan iesācējiem ātri un vienkārši izveidot skaidri strukturētus nepārtrauktus tekstus, vēstules un cita veida rakstiskus dokumentus.

Visaptverošs praktisko funkciju portfelis atbalsta lietotājus teksta veidošanā, piemēram, automātiskā pareizrakstības pārbaude vai formatēšanas rīki, tostarp daudzas veidnes. Microsoft Word 2013 intuitīvā lietotāja saskarne ir īpaši ērta lietotājam un padara tā tūlītēju lietošanu īpaši vienkāršu. Tā kā MS Word 2013 ir saderīgs ar Windows 7, to var izmantot arī daudzās vecākās PS.

Papildus no iepriekšējām Word versijām pazīstamajiem rīkiem, kas ir optimizēti, Word 2103 piedāvā īpaši pārskatāmu visu pieejamo teksta iespēju izkārtojumu pārskatītajā lentē. Papildināta ar daudzām jaunām funkcijām un īpašībām, kas cita starpā uzlabo lasīšanas ērtumu, kā arī atbalsta kopīgu darbu ar tekstiem mākonī, programmatūra piedāvā arī lietošanu planšetdatoros un viedtālruņos, izmantojot skārienjūtīgai lietošanai optimizētu darbību.

Word 2103 ir pieejams no Wiresoft - īpaši praktiski - kā viena programma vienam lietotājam. Tas nodrošina Word ar tādu pašu funkciju klāstu kā Office Suite 2013 komplektā iekļautā programma. Tālāk ir sniegts pārskats par svarīgākajām funkcijām un uzlabojumiem.

Atklājiet visus svarīgākos jauninājumus programmā Word 2013, izmantojot tikai dažus klikšķus

Ja vienkārši vēlaties uzzināt par visām svarīgākajām jaunajām funkcijām programmā Word 2013, varat tās atrast uzreiz pēc programmas atvēršanas. Noklikšķinot uz taustiņa F1, tiek atvērta Word palīdzības sistēma, kurā lietotāji sadaļā "Darba sākšana" var atrast palīdzības tēmu "Jauninājumi programmā Word 2013", kurā ir apkopoti svarīgākie jauninājumi programmā Word 2013. Tie ietver:

 • Kad programma Word tiek palaista, kreisajā slejā tiek parādīts saraksts ar visiem nesen izmantotajiem dokumentiem. Ja kāds dokuments nav iekļauts sarakstā, sarakstu var paplašināt, noklikšķinot uz "Atvērt vairāk dokumentu".
 • Jaunajā cilnē "Dizains" (izkārtojums) ir iekļauti visi Word 2013 integrētie dizaini un stila lapas, tostarp atbilstošās komandas, lai pielāgotu pieejamos dizainus personiskajām prasībām.
 • "Laipni lūdzam atpakaļ": Word atceras vietu dokumentā, kurā lietotājs strādājis pēdējo reizi. Noklikšķinot uz sagaidīšanas ziņojuma, tas tiek parādīts uzreiz.
 • Jaunais rediģēšanas skats "Vienkāršā iezīmēšana" izceļ labojumus ar diskrētu vienkāršu līniju malā. Noklikšķinot uz šīs rindas, tiek pārslēgts skats "Vienkārša iezīmēšana" uz visu iezīmējumu rādīšanu.
 • Virsrakstus, kas formatēti, izmantojot iebūvēto stila lapu, var attēlot izvērstus vai samazinātus: Noklikšķinot uz bultiņas kreisajā pusē, attiecīgais teksts tiek parādīts vai paslēpts.
 • PDF dokumentus var atvērt tieši programmā Word 2013 un pārvērst rediģējamos Word failos. Pēc rediģēšanas tos atkal var saglabāt PDF formātā.
 • Atverot dokumentu, kas izveidots ar vecāku Word versiju, Word 2013 to parāda saderības režīmā. Tas ļauj rediģēt dokumentu, neizmantojot jaunās Word funkcijas, lai pēc tam to atkal varētu rediģēt, izmantojot vecāko Word versiju.

Turklāt ir arī daudzas citas funkcijas, kas ļauj iekļaut attēlus un grafikas, koncentrēti lasīt, sadarboties tiešsaistē un lietot skārienjūtīgās ierīcēs:

Reālā laika izkārtojums programmā Word 2013

2013. gada versijā attēlu un grafikas ievietošana un izvietošana Word dokumentā ir kļuvusi vēl vienkāršāka un vienlaikus arī pārskatāmāka, izmantojot dažādas izkārtojuma funkcijas:

 • Izkārtojuma opcijas tiek parādītas ikonas veidā, tiklīdz dokumentā ir ievietots attēls vai tamlīdzīgs attēls, un tās var atvērt ar vienu klikšķi. Tagad ir pieejami dažādi iestatījumi, lai precīzi pielāgotu attēla attēlojumu un teksta plūsmu.
 • Šim nolūkam tiešraides izkārtojums piedāvā reāllaika priekšskatījumu, kurā uzreiz redzams izvēlēto iestatījumu rezultāts, ko pēc vajadzības var nekavējoties atcelt.
 • Jaunās izlīdzināšanas norādes atvieglo fotoattēlu vai diagrammu izvietošanu un pārvietošanu tekstā.
 • Diagrammu rediģēšanai Word piedāvā arī vairākas pogas tieši blakus atlasītajai grafikai.

Jauns lasīšanas režīms programmā Word 2013

Word daudzējādā ziņā piedāvā labāku lasīšanas pieredzi, jo jaunais lasīšanas režīms nodrošina daudz labāku pārskatu:

 • Dokumenti ekrānā tiek parādīti vieglāk salasāmās kolonnās. Atkarībā no izvēlētā lapas platuma un tālummaiņas koeficienta teksts tiek attēlots vienā vai divās kolonnās. Tekstu var arī ritināt, izmantojot bultas pa kreisi un pa labi simbolus.
 • Word arī parāda vairākus dokumentus kā cilnes.
 • Lapas kreisajā pusē kā navigācijas palīglīdzeklis tiek parādīti virsraksti. Tur varat tieši pāriet uz vajadzīgo lapu, noklikšķinot uz attiecīgās sadaļas. Šajā sānjoslā var arī parādīt lapas priekšskatījumu. Viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz "Lapas".
 • Gandrīz visus rediģēšanas rīkus var paslēpt, lai pēc iespējas mazāk novērstu lasītāja uzmanību. Tomēr dažus praktiskus rīkus, piemēram, "Definēt" (Define), "Tulkot" (Translate) vai "Meklēt tīmeklī" (Search with Bing), joprojām var parādīt, izmantojot konteksta izvēlni; arī "Komentēt" (Comment) komentāru ievietošanai, kā arī "Izcelt" (Highlight) teksta atzīmēm.
 • Lasītāji var meklēt konkrētus terminus, izmantojot integrēto meklēšanas funkciju; visi trāpījumu rezultāti tiek parādīti kreisajā sānjoslā sadaļā "Rezultāti". Noklikšķinot uz meklēšanas rezultāta, lasītājs tiek novirzīts tieši uz šo lapu.
 • Divreiz klikšķinot ar peli vai divreiz piesitot ar pirkstu, Word dokumentā iekļautās tabulas, diagrammas un attēlus var palielināt, lai aizpildītu ekrānu. Divreiz noklikšķinot vai divreiz piesitot ārpus attiecīgā elementa, tālummaiņas skats atkal tiek samazināts.
 • Atkārtoti izmantojot lasīšanas režīmu, programmā Word tiek parādīta tieši tā vieta dokumentā, kurā šis lietotājs atradās pēdējo reizi. Tas darbojas arī attiecībā uz dokumentiem, kas tika atvērti tiešsaistē citā datorā.
 • Lai pārslēgtos atpakaļ uz rediģēšanas režīmu, vienkārši noklikšķiniet uz komandas "Skatīt / Rediģēt dokumentu".

Tiešsaistes funkcijas programmā Word 2013

Word 2013 atbalsta arī kopīgu darbu ar dokumentiem mākonī. Tos var kopīgot, izmantojot SharePoint vai OneDrive, kā arī kopīgi rediģēt vairākiem lietotājiem vienlaicīgi. Sinhronizējot izmaiņas kopīgi rediģētā dokumentā, vispirms saglabātās izmaiņas tiek piemērotas tieši. Ja vēlāk izmaiņas veic cits lietotājs, tiek atzīmēts attiecīgais teksta fragments, un versijas tiek apvienotas, vēlreiz saglabājot. Ja rodas konflikts, Word to norāda un palīdz lietotājam atrisināt šo problēmu manuāli. Turklāt tiešsaistes funkcijas ietver arī sociālo plašsaziņas līdzekļu integrāciju. Word 2013 ir pieejamas šādas funkcijas un iespējas:

 • Ekrānā: tagad cilnē Faila cilne ir jauna komanda Konts. Lietotāji šeit var pieteikties, izmantojot savu Microsoft kontu, un, piemēram, mainīt konta datus, kā arī iestatīt Word fonu un dizainu un integrēt attiecīgos izmantotos pakalpojumus. Tādējādi konkrētu failu uzdevumus var organizēt, izmantojot skatuves skatuvi.
 • Microsoft SkyDrive integrācija piedāvā papildu iespējas dokumentu atvēršanai, saglabāšanai un kopīgošanai: Ekrānā Aizkulisēs varat izvēlēties starp dokumenta pārvaldību lokāli un tā saglabāšanu vai atvēršanu pakalpojumā Microsoft SkyDrive.
 • Lai kopīgotu tur saglabāto dokumentu ar citiem lietotājiem, var nosūtīt saiti vai padarīt dokumentu pieejamu attiecīgajos sociālajos tīklos.
 • Nosūtot saiti uz dokumentu, saņēmēji to var apskatīt savā tīmekļa pārlūkprogrammā, ja vien tas ir pieejams tiešsaistē autora datorā.
 • Tiešsaistes grafikas ievietošana no tīmekļa ir kļuvusi vēl skaidrāka un vienkāršāka programmā Word 2013. Lietotāji var lejupielādēt fotoattēlus un klipus no vietnes Office.com, meklēt attēlus tiešsaistē, izmantojot Microsoft Bing meklētājprogrammu, vai pat piekļūt attēlu failiem, izmantojot dažādus sociālo mediju pakalpojumus vai SkyDrive.
 • Tas attiecas arī uz videoklipiem no tīmekļa: Tos var ievietot dokumentā, izmantojot, piemēram, Bing vai YouTube, kā arī atskaņot tieši tajā.

Word 2013 lietošana ierīcēs ar skārienekrāniem

Word 2013 var ērti lietot arī planšetdatoros un viedtālruņos Windows 8. Lai to izdarītu, lietotājiem vienkārši jāaktivizē pirkstu ievades režīms rīku joslā, lai piekļūtu; to darot, viņi var arī palielināt saskarnes elementu displeju un iestatīt vairāk vietas starp atsevišķām pogām un komandām.

Microsoft Word 2013 sistēmas prasības

Programmu Word 2013 var lejupielādēt divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Tāpēc individuālās aparatūras prasības var atšķirties.

 • Operētājsistēma: no Windows 7 līdz Windows 10, Windows Server no 2008 līdz 2012 R2
 • Procesors: vismaz 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 bitu) vai 2 GB 64 bitu)
 • Cietā diska vieta: 3 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: vismaz 1 024 x 576, karte ar Direct X10 paātrinājumu

Iegādājieties Microsoft Word 2013 kā vienu programmu no Office komplekta par saprātīgu cenu no Wiresoft

Programma Word ir tipiska jebkura Microsoft Office komplekta fiksēta daļa, tāpēc tā parasti nav pieejama atsevišķi. Tomēr Wiresoft jūs varat iegādāties MS Word 2013 kā atsevišķu programmu - atšķirībā no vairuma citu programmatūras veikalu - un par īpašu zemu cenu!

Wiresoft piedāvātā Word 2013 viena lietotāja licence ir identiska versijai, kas iekļauta Office Suite 2013 komplektā. Ikviens, kurš vēlas izmantot tikai Word bez citām Office programmām, piemēram, pašnodarbinātie vai mazie uzņēmumi, var izmantot visas Word 2013 versijas priekšrocības un ietaupīt naudu.

Papildus Word 2013 Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī daudzas citas Microsoft programmatūras vienreizējās licences, kuras tur var iegādāties par īpašu cenu. Šie sākotnējie Microsoft produkti bieži bija daļa no lielākas apjoma licences, ko izmantoja uzņēmumi. Līdz ar tālākpārdošanu mums viņu neierobežotās izmantošanas tiesības atkal tika atbrīvotas. Tas nozīmē, ka jūs kā pircējs neieejat juridiski pelēkā zonā. Jo pirms tam tika dzēsta katra iepriekš instalētā programmatūra, tostarp atbilstošā licence, lai jaunais lietotājs to varētu atkal brīvi izmantot. Wiresoft kā cienījams programmatūras tirgotājs piedāvā visus tiešsaistes veikalā piedāvātos Microsoft produktus tikai pilnās versijās, kuras tādējādi var izmantot neierobežotu laiku un bez ierobežojumiem funkcijās.

Vai jums ir jautājumi par Word 2013 vai citu Office programmu? Tad izmantojiet mūsu kompetento padomu un sazinieties ar mums vienkārši pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD 2013"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD 2013"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas