Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10123
  • 059-09181
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€51,90 * €56,90 * (8,79% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Word 2019 ir jaunākā Microsoft teksta apstrādes programmatūras versija, ko izmanto visā pasaulē. Ar integrētajiem rīkiem un intuitīvo darbību plaši aprīkotā biroja programma sniedzas daudz tālāk par vienkāršu tekstu rakstīšanu un rediģēšanu: daudzās dizaina iespējas ļauj ievietot grafikas un tabulas, daudzpusīgās dokumentu noformēšanas un formatēšanas iespējas ir piemērotas ne tikai lietišķās sarakstes kārtošanai, bet arī profesionāli noformētu tēžu un informatīvu ziņojumu, kā arī vizītkaršu, brošūru un skrejlapu veidošanai, ko var saglabāt tieši Word programmā kā PDF failus drukāšanai. Dažādus failu formātus var arī rediģēt ar Microsoft Word.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - daudzpusīgais teksta procesors

Word 2019 ir jaunākā visā pasaulē izmantotās Microsoft teksta apstrādes programmatūras versija. Plaši aprīkotā Office-programma ar integrētajiem rīkiem un intuitīvo darbību sniedzas daudz tālāk par vienkāršu tekstu rakstīšanu un rediģēšanu: daudzās dizaina iespējas ļauj ievietot grafikas un tabulas, daudzpusīgās dokumentu noformēšanas un formatēšanas iespējas ir piemērotas ne tikai lietišķas sarakstes aizpildīšanai, bet arī profesionāli noformētu tēžu un informatīvu ziņojumu, kā arī vizītkaršu, brošūru un skrejlapu izveidei, ko var saglabāt tieši Word programmā kā PDF dokumentu drukāšanai. Ar Microsoft Word var rediģēt arī dažādus failu formātus.

Daudzus tipiskos formāta veidnes papildina papildu plašas lappušu izkārtojuma iespējas, lai veidotu skaidrus, ātri lasāmus tekstus; svarīgus dokumentus var arī aizsargāt pret kopēšanu vai ievietot ūdenszīmes, lai tos varētu izmantot tālāk.

Turklāt daudzi inteliģenti rīki, piemēram, pareizrakstības pārbaudes un automātiskās labošanas iespējas, atvieglo un paātrina teksta dokumentu sastādīšanu atbilstoši pareizrakstības noteikumiem.

Praktiskā lente īpaši atvieglo ātru pārslēgšanos starp atsevišķām lietojumprogrammām ar vienu klikšķi.

Pēc izvēles pieejamais datora programmas savienojums ar Microsoft mākoņdatošanu ļauj vairākiem lietotājiem reāllaikā kopīgi strādāt ar dokumentu, nodrošinot daudzas iespējas uzlabot komandas darbu. Programmā Word 2019 ir arī individuāla tiesību piešķiršana katram Word.doc, kas var, piemēram, ierobežot vai liegt lasīšanu vai rediģēšanu citai personai.

Papildus šīm vecāko Word versiju pārbaudītajām funkcijām MS Word 2019 piedāvā arī vairākas jaunas praktiskas funkcijas, kas teksta dokumentu rakstīšanu un rediģēšanu, kā arī lasīšanu padara vēl patīkamāku un efektīvāku nekā iepriekš. Tie ietver tumšo režīmu, kas ir vieglāks acīm, jo īpaši, ja ekrāns tiek ilgstoši skatīts, pārskatāmā skata opcijas garākiem teksta failiem, kas paātrina konkrētu fragmentu meklēšanu, un uzlabotu pieejamības atbalstu. Mācību rīki uzlabo lasāmību, un brīvrokas funkcija ļauj ar roku zīmēt savas skices un diagrammas un ievietot tās tieši dokumentā. Lai datorā varētu izmantot MS Word 2019, ir nepieciešama iepriekšēja Windows 10 instalēšana. Turpmākajā pārskatā varat iepazīties ar visām svarīgākajām jaunajām funkcijām programmā Word 2019.

Wiresoft Onlineshop  jūs varat saņemt pašreizējo Word 2019 versiju, kā arī tās priekšgājēju un citas Office-programmas kā īpašu vienotu lietojumprogrammu par zemu cenu.

Visas Word 2019 jaunās funkcijas īsumā

Pāreja uz 2019. gada Word versiju var būt īpaši noderīga tiem lietotājiem, kuri profesionāli veido tekstus un vēlas uzlabot rakstīšanas un lasīšanas efektivitāti. Daudzas funkcijas atvieglo vēl labāku koncentrēšanos uz būtiskāko.

Īpaši, ja dokumenti jāveido bez barjerām, lai sasniegtu adresātu grupu, kam ir grūtības lasīt un saprast tekstu, jaunās integrētās funkcijas, kurās ņemti vērā arī starptautiskie standarti, atvieglo jums iespēju izveidot tekstus, ko var izlasīt ikviens.

Ir pieejamas arī papildu funkcijas zinātnisko dokumentu izveidei un publicēšanai, jo īpaši, ja tiek izmantotas sarežģītas formulas, kas tagad ir iespējams, pateicoties LaTeX - visā pasaulē izmantotās standarta programmas - atbalstam.

Lielāka skaidrība, izmantojot dažādas skata iespējas

Word 2019 piedāvā arī vairāk vizuālo iespēju. Piemēram, šajā versijā ir apvienota no Word 2016 pazīstamā lentes lietotāja saskarne ar mūsdienīgu, pazīstamu flīžu izskatu, kas raksturīgs arī Windows 10. Biežāk izmantotie elementi vai funkcijas ir izvietoti redzamāk, lai tie būtu pieejami vēl ātrāk.

Ja vēlaties turpināt izmantot pazīstamo lentes izskatu no iepriekšējās Word versijas, varat arī pārveidot saskarni.

Lielāka skaidrība attiecas arī uz lietošanu ierīcēs ar skārienjūtīgiem displejiem, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos, kur ir palielināta saskarnes jutība ievadīšanai ar pildspalvu.

Īpaši strādājot ar apjomīgiem teksta dokumentiem, konkrētu fragmentu vai sadaļu meklēšana var ātri kļūt sarežģīta. Papildus jau pazīstamajam vertikālajam skatam, kurā varat ritināt visas lapas no augšas uz leju, programmā Word 2019 varat izmantot jauno funkciju "Lapa pēc lapas", lai pāršķirstītu Word dokumentu kā grāmatu. Vidēja garuma tekstiem orientāciju nodrošina jaunā funkcija "Miniatūras": šeit visas lapas pārskatā tiek parādītas mazas, lai jūs varētu ātri pārvietoties uz vajadzīgo vietu.

Turklāt programmā Word 2019 ir smalkāki foni ar jaunajām tumšajām tēmām Tumši pelēka un Melna, kas arī veicina koncentrētu tekstu rakstīšanu un lasīšanu.

Lielāka pieejamība ar kļūdu labošanas atbalstu

Word 2019 iebūvētā un uzlabotā palīgkļūdu labošana piedāvā uzlabojumus, kā padarīt dokumentu pieejamu. Lai to panāktu, tiek izmantoti starptautiskie standarti, tostarp, lai nodrošinātu, ka saturs ir viegli lasāms un rediģējams lietotājiem ar invaliditāti.

Noklikšķinot uz izvēlnes elementa "Pārbaudīt" sadaļā "Pārbaudīt pieejamību", programma sniedz ieteikumus, ko jums labot, un jūs tos varat viegli pieņemt uzreiz ar vienu klikšķi.

Šim nolūkam varat izmantot arī audio atgriezeniskās saites atbalstu. Izmantojot funkciju Cue Audio, darba laikā varat izmantot skaņas efektus un audio norādes. Tā sniedz akustiskus mājienus vai brīdinājumus, ja netīšām maināt noteiktas opcijas, vai kā apstiprinājumu pēc kādas darbības veikšanas, piemēram, nosūtot e-pastu vai dzēšot vai ievietojot saturu.

Mācību rīki efektīvākam darbam ar tekstu

Mācību rīki ir ne tikai ērta Word funkcija studentiem, bet tie arī atvieglo teksta izpratni profesionāļiem. Piemēram, programmā Word 2019 integrētie rīki ļauj pielāgot kolonnu platumu, atstarpes starp tekstiem, kā arī lapas krāsu, lai atvieglotu acis un padarītu to pārskatāmāku.

Line fokuss palielina koncentrēšanās spēju un novērš uzmanību, ierobežojot lasīšanas laukumu līdz vienai, trim vai piecām rindiņām. Programmā Word 2019, kad vēlaties dzirdēt tekstu, kas tiek lasīts skaļi, vienlaikus tiek izcelti lasāmie vārdi, lai jūs varētu viegli sekot līdzi tekstā dzirdamajam.

Fokusa režīms, kas pazīstams no vecākajām Word versijām, tiek izmantots arī programmā Word 2019, lai uzlabotu koncentrēšanos: dokumenta attēls kļūst pārskatāmāks, paslēpjot visas rīkjoslas.

Integrēta tulkošanas funkcija

Lai rakstīšanas vai lasīšanas laikā iztulkotu kādu teksta fragmentu vai pat visu tekstu, programmā Word 2019 vairs nav jāiet uz tīmekļa lapu, izmantojot pārlūkprogrammu, lai tur iegūtu tulkojumu: integrētā tulkošanas funkcija, izmantojot automātisko runas atpazīšanas funkciju, padara to nevajadzīgu. Microsoft Translator ietver vairāk nekā 60 valodu, no kurām 11 var tulkot.

Brīvās zīmēšanas rīks

Tas, kas iepriekš bija iespējams ar skārienpaliktņiem vai viedtālruņiem, tagad ir iespējams arī ar jauno Word brīvrokas zīmēšanas rīku. Pēc izvēles ar pildspalvas ievadi, skārienvadību, kā arī ar datora peli varat izmantot brīvrokas funkciju, lai tekstā veiktu atzīmes vai spontāni veidotu skices un formulas un ievietotu tās.

Šim nolūkam Microsoft programmā Word 2019 ir pieejamas vairākas digitālās pildspalvas, tostarp zīmēšanas zīmulis, rakstīšanas pildspalva un teksta fragmentu izcelšanas marķieris. Ir pieejami dažādi pildspalvu biezumi, kā arī 16 vienkrāsas un 8 efekti.

Pēc tam katru no zīmētajām brīvrokas formām var pārvietot vai kopēt un tālāk rediģēt tāpat kā citus zīmēšanas elementus.

Vektorgrafikas pievienošana un rediģēšana

Varat veidot prezentācijas un darblapas programmā Word 2019, integrējot piktogrammas un simbolus, kā arī 3D attēlus. Īpaši interesanta iespēja ir arī mērogojamas vektorgrafikas jeb SVG (Scalable Vector Graphics) failu izmantošana. Varat mainīt to izmēru, pagriezt vai pat mainīt krāsu, nezaudējot attēla kvalitāti.

LaTeX izmantošana programmā Word 2019, lai izveidotu formulas

Veidojot zinātnisko tekstu, agrāk bija ierobežojumi attiecībā uz to, cik sarežģītas formulas var attēlot, izmantojot formulu redaktoru. Word 2019 tagad atbalsta LaTeX profesionālu formulu izveidei, kuras var konvertēt ar to.

Word 2019 sistēmas prasības

  • Operētājsistēma: Windows 10 - būtiski!; Windows Server 2019
  • Procesors: vismaz 1,6 GHz
  • RAM: vismaz 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu) - ieteicams: 4 GB RAM
  • Vieta cietajā diskā: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu) instalācijas diskā
  • Grafiskā karte: 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Atbalstītās valodas: Vācu, dāņu, angļu, franču, itāļu, itāļu, poļu, spāņu, spāņu, kā arī citas valodas

Pirkt Word 2019 kā Office vienu programmu no Wiresoft

MS Word ir tradicionāls, galvenais Microsoft Office pakotņu kopums. Atšķirībā no daudziem citiem programmatūras nodrošinātājiem Word 2019 no Wiresoft veikala varat iegādāties ne tikai kā daļu no Office komplekta 2019, bet arī kā atsevišķu programmu, neuzņemoties nekādas abonēšanas saistības un neievērojot lietošanas laika ierobežojumus. Arī Word 2019 kā atsevišķas programmas iegāde ilgtermiņā ir izdevīga, jo jums nav nepieciešams lejupielādēt maksas atjauninājumus.

Šī atsevišķā viena lietotāja licence ir identiska Word programmai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2019.

Īpaši pašnodarbinātām personām un maziem uzņēmumiem ar nelielu darbinieku skaitu, kuriem nav nepieciešamības pēc visām pārējām Office paketē iekļautajām programmām, Word 2019 kā atsevišķas programmas iegāde ir īpaši izdevīgs veids, kā izmantot šo klasisko teksta apstrādes programmatūru.

Visas Microsoft programmatūras licences, ko varat iegādāties no Wiresoft Software Store, ir oriģināli Microsoft produkti, kurus iegādājaties kā viena lietotāja pilnu versiju. Tie var būt no apjoma licencēm vai izmantotie, taču tas nenozīmē, ka jūs nonākat neizdevīgākā situācijā. Kā cienījams programmatūras mazumtirgotājs Wiresoft nepiedāvā ierobežota laika vai ierobežotas lietošanas izmēģinājuma versijas. Katru Wiresoft programmatūras produktu pēc iegādes varat pilnībā un likumīgi izmantot, jo šādu lietotu programmu gadījumā jebkura programmatūra, ko iepriekš instalējis sākotnējais pircējs, ir izdzēsta kopā ar pārdošanu Wiresoft, padarot to 100% brīvu un atkal lietojamu. Visi Wiresoft licencētie produkti ir arī rūpīgi pārbaudīti attiecībā uz to faktisko lietojamību.

Turklāt, ja jums rodas papildu jautājumi par MS Office 2019 vai jebkuras citas Office programmatūras iegādi, varat saņemt mūsu kompetentas konsultācijas pa e-pastu, tālruni un tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas