Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD MAC 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10492
  • 3YF-00233
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Word 2021 for Mac ir jaunākā versija klasiskajai teksta apstrādes programmatūrai no , ko plaši izmanto arī Apple datoros. Daudzpusīgā programma piedāvā daudzas intuitīvi lietojamas funkcijas un rīkus, kas sniedzas tālāk par vienkāršu teksta dokumentu izveidi un rediģēšanu: To papildina daudzas iespējas to pārskatāmai strukturēšanai un informatīvai ilustrācijai ar grafiku un tabulu palīdzību. Tāpēc for Mac ir piemērots ne tikai lietišķai sarakstei, bet arī profesionāli rakstītu ziņojumu un eseju, kā arī skolēnu un studentu diplomdarbu un disertāciju, skrejlapu, brošūru un vizītkaršu noformēšanai. Dokumentus var saglabāt tieši programmā kā PDF dokumentus drukāšanai. for Mac atpazīst arī citus failu formātus, kurus ar to var tālāk apstrādāt. Microsoft Office Word Word Word

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 operētājsistēmai Mac kā atsevišķa programma

Word 2021 for Mac ir jaunākā versija Microsoft klasiskajai teksta apstrādes programmatūrai, ko plaši izmanto arī Apple datoros. Šī daudzpusīgā biroja programma piedāvā daudzas intuitīvi lietojamas funkcijas un rīkus, kas sniedzas tālāk par vienkāršu teksta dokumentu izveidi un rediģēšanu: To papildina daudzas iespējas to pārskatāmai strukturēšanai un informatīvai ilustrācijai ar grafiku un tabulu palīdzību. Tāpēc Word for Mac ir piemērots ne tikai lietišķai sarakstei, bet arī profesionāli rakstītu ziņojumu un eseju, kā arī skolēnu un studentu diplomdarbu un disertāciju, skrejlapu, bukletu, brošūru un vizītkaršu izstrādei. Word dokumentus var saglabāt tieši programmā kā PDF dokumentus drukāšanai. Word for Mac atpazīst arī citus failu formātus, kurus ar to var tālāk rediģēt.

Word for Mac atvieglo visu veidu teksta dokumentu veidošanu, izmantojot plašu tipisku, bieži izmantotu formātu veidņu izvēli, ko papildina papildu tipogrāfijas un izkārtojuma iespējas, lai cita starpā ātri un efektīvi izveidotu salasāmus tekstus. Tādi inteliģenti rīki kā pareizrakstības pārbaude un daudzās automātiskās korekcijas iespējas, tostarp individuāli paplašināma vārdnīca, atvieglo vēstuļu, eseju, referātu un citu dokumentu rakstīšanu saskaņā ar spēkā esošajiem pareizrakstības noteikumiem.

Visus tekstus, kas izveidoti Word for Mac , var atzīmēt, piemēram, ievietojot ūdenszīmes, un tādējādi aizsargāt pret kopēšanu, lai tos varētu nodot citiem darbiniekiem.

MS Word 2021 for Mac papildus iepriekšējo Word versiju pārbaudītajām funkcijām, protams, ir arī virkne jaunu, vienlīdz praktisku funkciju, kas ne tikai rakstīšanu un rediģēšanu, bet arī mērķtiecīgu lasīšanu padara vēl vieglāku un efektīvāku nekā iepriekš. Papildus pārveidotajai lentei tās ir arī jaunas skata opcijas, kas paātrina konkrētu teikumu vai sadaļu meklēšanu garākos teksta failos, kā arī tumšais režīms, kas ir vieglāks acīm, strādājot pie ekrāna ilgāku laiku, un citi mācību rīki, kas atvieglo lasīšanu ne tikai studentiem un skolēniem. Uzlabotais pieejamības atbalsts optimizē tekstus arī tiem lasītājiem, kuriem ir grūtāk saprast saturu.

Jaunā brīvrokas funkcija arī ļauj viegli zīmēt skices un diagrammas ar roku un ievietot tās tieši dokumentā.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties jaunāko Word 2021 versiju Mac un, protams, tās priekšgājējus, kā arī citas Office programmas Mac kā atsevišķas lietojumprogrammas par īpaši zemu cenu.

Detalizēts pārskats par visām Word 2021 for Mac jaunajām funkcijām

Ne tikai Mac lietotāji, kas jau pārzina Word, novērtēs 2021. gada versijas jaunās funkcijas, bet arī iesācēji varēs izmantot daudzpusīgās iespējas, ko piedāvā profesionāla un efektīva tekstu izveide un lasīšana ar šo Office programmu. Īpaši mērķtiecīgas rediģēšanas funkcijas, kā arī integrētie rīki tulkošanai palīdz profesionāļiem vēl labāk koncentrēties un neatvērt citu lietojumprogrammu, jo viss ir iespējams Word programmā. Tas attiecas arī uz jau pieminēto dokumentu sastādīšanu bez barjerām, kā arī uz sarežģītu matemātisku formulu iekļaušanu, izmantojot LaTeX atbalstu. Svarīgākās Word 2021funkcijasMac detalizēti:

Vēl labāka skaidrība, jo varat izvēlēties dažādas skata iespējas

Lietotāji, kas jau ir iepazinušies ar Word for Mac, uzreiz atpazīs vizuālos jauninājumus, ko piedāvā jaunais Word 2021 for Mac: Programmā Word for Mac 2016 jau pazīstamā lentes lietotāja saskarne ir apvienota ar mūsdienīgu, Windows tipisku flīžu izskatu. Jaunums ir biežāk izmantoto elementu un funkciju izvietojums redzamākā vietā, lai tos būtu vēl vieglāk atrast.

Word 2021 for Mac arī ļauj turpināt izmantot parasto lentes izskatu, lai varētu pārveidot saskarni. Īpaši Word lietošanai ierīcēs ar skārienjūtīgiem displejiem, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos, ir uzlabota skārienjutība, lai ievadītu datus ar pildspalvu.

Turklāt programmā Word 2021 for Mac ir pieejami jaunie motīvi White, Dark Grey un Black; šie diskrētākie foni palīdz arī koncentrēti rakstīt un lasīt tekstus. Melnā krāsa ir viskontrastīgākā.

Integrēti mācību rīki ļauj efektīvāk strādāt ar tekstu

Profesionāli lietotāji novērtēs arī integrētos mācību rīkus Word 2021 for Mac . Sākotnēji tie bija paredzēti skolēniem un studentiem, lai palīdzētu ātrāk saprast tekstu, taču tie palīdz arī lietotājiem, kuri regulāri izmanto Word birojā. Izmantojot mācību rīkus, piemēram, var pielāgot ne tikai kolonnas platumu un atstarpes starp tekstiem, bet arī krāsas, un skaidrāks teksta izklāsts ir vieglāk uztverams.

Izmantojot rīku "līnijas fokuss", lasīšanas laukumu var ierobežot līdz vienai, trim vai piecām rindiņām, un, ja vēlaties, lai teksts tiek nolasīts skaļi, lasāmie fragmenti tiek vienlaikus izcelti. Tādējādi ir vieglāk sekot līdzi tam, ko dzirdat tekstā, uzlabojas jūsu koncentrēšanās spējas, un jūs mazāk novēršat uzmanību.

Līdzīgu uzdevumu pilda arī "fokusa režīms", kas pazīstams jau no vecākām Word versijām, paslēpjot visas rīkjoslas, lai dokumenta attēls kļūtu pārskatāmāks.

Aktivizējot funkciju Cue Audio, tiek nodrošināta arī audio atgriezeniskā saite. Tas pavada jūs rakstīšanas laikā ar dažādiem skaņas efektiem, tādējādi sniedzot akustiskus mājienus, ja maināt noteiktas opcijas, kā arī apstiprinot veikto darbību, piemēram, dzēšot vai ievietojot saturu.

Rediģējot lielus teksta dokumentus, atsevišķu fragmentu vai konkrētu sadaļu meklēšana var ātri kļūt mulsinoša. Papildus parastajam vertikālajam Word dokumenta attēlošanai, kurā visas lapas tiek ritinātas no augšas uz leju, programmā Word 2021 for Mac ir pieejams arī jaunais skats "Lapa pēc lapas", lai varētu šķirstīt Word dokumentu kā grāmatu. Savukārt vidēja garuma tekstiem, kuriem tomēr ir liels lappušu skaits, jaunā funkcija "Miniatūras" nodrošina ātru orientēšanos: aktivizējot šo funkciju, lapas tiek parādītas nelielā pārskatā, lai jūs varētu vieglāk atrast meklējamās vietas.

Optimizēta pieejamība, atvieglojot kļūdu labošanas atbalstu

Papildus jau iekļautajām un uzlabotajām funkcijām Word 2021 for Mac ir pieejami arī jauni rīki, kas ļauj optimizēt tekstus tā, lai tie būtu piemēroti arī lietotājiem ar ierobežotām lasīšanas un izpratnes spējām. Aktivizētā atbalsta kļūdu labošana ierosina uzlabojumus, noklikšķinot uz izvēlnes punkta "Pārbaudīt", kurus var nekavējoties pieņemt ar vienu klikšķi. Šim nolūkam ir integrēti arī starptautiski spēkā esoši standarti, kas ieviesti šādiem lasītājiem ar īpašām vajadzībām, lai atvieglotu teksta izpratni.

Integrēta tulkošanas funkcija ar tulkotāju

Ja iepriekš Word lietotājiem, rakstot vai lasot svešvārdus vai veselu teksta fragmentu citā valodā, bija jāatstāj Word programma un jāizsauc tīmekļa vietne, izmantojot pārlūkprogrammu, lai tur iegūtu tulkojumu, tagad Word 2021 for Mac programmā tas vairs nav nepieciešams: Pietiek ar kursoru atzīmēt attiecīgo tekstu un aktivizēt integrēto tulkošanas funkciju ar automātisko valodas atpazīšanu. Microsoft Translator Word 2021 Mac ir vairāk nekā 60 valodu, no kurām 11 var tulkot.

Brīvi lietojams rīks spontānam diagrammu zīmēšanai

Tas, kas ir iespējams skārienpaliktņos vai viedtālruņos, tagad ir pieejams arī Word 2021 for Mac - ar jauno rīku "Freehand Drawing". Lai izmantotu brīvrokas rīku, lietotājiem nav nepieciešama ne pildspalva, ne skārienjūtīga virsma; to var izmantot arī ar datorpeli, lai spontāni atzīmētu tekstu vai radītu skices un formulas, kuras pēc tam var arī tālāk rediģēt, pārvietot vai kopēt.

 Word 2021 for Mac Microsoft piedāvā vairākus digitālos rakstāmrīkus, tostarp zīmuli zīmēšanai, pildspalvu rakstīšanai un marķieri izcelšanai. Instrumenti ir pieejami dažāda platuma pildspalvām, kā arī 16 pilnās krāsās un 8 efektos, piemēram, varavīksnes, galaktikas, lavas, okeāna, zelta, sudraba un citos.

Ievietojiet un rediģējiet mērogojamu vektorgrafiku

Word 2021 for Mac nodrošina plašu bezmaksas ikonu, piktogrammu, simbolu u. c., tostarp 3D attēlu, bibliotēku, lai ilustrētu prezentācijas un darblapas. Mērogoti vektorgrafikas faili, ko dēvē arī par SVG (Scalable Vector Graphics), ir īpaši interesanti, jo to izmērus var mainīt, pagriezt par 360° vai pat iekrāsot, nezaudējot attēla kvalitāti.

LaTeX izmantošana programmā Word 2021 for Mac, lai izveidotu sarežģītas formulas

Word iebūvētais formulu redaktors ir daudzpusīgs rīks, taču tā iespējas ir ierobežotas, kad ir jāattēlo sarežģītākas formulas, piemēram, tādas, kādas bieži sastopamas zinātniskos tekstos. Jaunais Word 2021 Mac tagad atbalsta arī LaTeX, kas ir starptautiskais standarts profesionālu plašu formulu izveidei un ko var konvertēt ar to.

Sistēmas prasības Microsoft Word 2021 lietošanai operētājsistēmā Mac

Turpmāk uzskaitītās specifikācijas ir prasības, kas jāievēro, lai instalētu un darbinātu Word 2021 for MacApple ierīcē.

  • Operētājsistēma: derīga trīs pašreizējo macOS operētājsistēmu versija
  • Procesors: Intel vai Apple Silicon (M1)
  • Atmiņa: vismaz 4 GB
  • Cietais disks: vismaz 10 GB brīvas vietas
  • Grafiskā karte: 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties Word 2021 priekš Mac kā atsevišķu biroja programmu no Wiresoft

MS Word for Mac ir neatņemama Microsoft Office paketes daļa macOS. Atšķirībā no daudziem citiem programmatūras piegādātājiem Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties Word 2021 priekš Mac arī kā atsevišķu programmu, nevis tikai kā daļu no atbilstošā Office Suite 2021. Mūsu piedāvātā Word programma priekš Mac ir pirktā versija, kas nozīmē, ka jums nav nekādu abonēšanas saistību, kas jūs saistītu ar maksas atjauninājumiem. Turklāt Word 2021 for Mac ir autonoma programma, tāpēc nav jāievēro tās lietošanas laika ierobežojumi. Tāpēc, iegādājoties Word 2021 priekš Mac no Wiresoft, jūs ilgtermiņā ietaupāt naudu. Īpaši pašnodarbinātām personām un mazākiem uzņēmumiem ar nelielu darbinieku skaitu, kuri nevēlas izmantot nevienu no citām Office paketē iekļautajām programmām, izņemot Word, Word 2021for Mac kā atsevišķas programmas iegāde ir īpaši lēts veids, kā izmantot klasisko teksta apstrādes programmatūru biznesa vai privātām vajadzībām. Šī viena lietotāja licence ir identiska Word programmai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2021 for Mac.

Ne tikai Word 2021 priekš Mac, bet arī visas pārējās Microsoft programmatūras licences, ko varat iegādāties Wiresoft Software Shop macOS, vienmēr ir oriģinālās Microsoft viena lietotāja pilnas versijas. Parasti tās parasti nāk no apjoma licencēm vai var būt jau izmantotas. Tomēr tas nenozīmē, ka esat neizdevīgākā situācijā: Wiresoft kā cienījams programmatūras tirgotājs nepiedāvā ne Microsoft programmatūras testa versijas, kas ir derīgas ierobežotu laiku, ne testa versijas, kuras var izmantot ierobežotā veidā.

Tas nozīmē, ka jums ir garantija, ka ikviens no Wiresoft iegādātais programmatūras produkts pēc iegādes ir pilnībā un likumīgi izmantojams, tostarp arī šādas "lietotas" programmas, jo sākotnējais pircējs tās ir atinstalējis vai izdzēsis vienlaicīgi ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft, un tāpēc tās ir 100% izmantojamas atkārtoti. Drošības apsvērumu dēļ Wiresoft pirms tālākpārdošanas rūpīgi pārbauda visu šo licenču produktu faktisko lietojamību.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Word 2021 for Mac vai citas biroja programmatūras iegādi, varat saņemt mūsu kompetentas konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēt.

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas