Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD MAC 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10144
  • D48-01257
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€63,90 * €69,90 * (8,58% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Word 2019 for Mac ir jaunākā versija klasiskajai teksta apstrādes programmatūrai no , ko plaši izmanto arī Apple datoros. Daudzpusīgā programma piedāvā daudzas intuitīvi lietojamas funkcijas un rīkus, kas sniedzas tālāk par vienkāršu teksta dokumentu izveidi un rediģēšanu: To papildina daudzas iespējas to pārskatāmai strukturēšanai un informatīvai ilustrēšanai ar grafiku un tabulu palīdzību. Tāpēc for Mac ir piemērots ne tikai lietišķai sarakstei, bet arī profesionāli rakstītu ziņojumu un eseju, kā arī skolēnu un studentu diplomdarbu un disertāciju, skrejlapu, brošūru un vizītkaršu noformēšanai. Dokumentus var saglabāt tieši programmā kā PDF dokumentus drukāšanai. for Mac atpazīst arī citus failu formātus, kurus ar to var tālāk apstrādāt Microsoft Office Word Word Word 

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Atsevišķa programma Microsoft Word 2019 operētājsistēmai Mac

Word 2019 priekš Mac ir jaunākā versija Microsoft klasiskajai teksta apstrādes programmatūrai, ko plaši izmanto arī Apple datoros. Daudzpusīgā programma Office piedāvā daudzas intuitīvi lietojamas funkcijas un rīkus, kas sniedzas tālāk par vienkāršu teksta dokumentu izveidi un rediģēšanu: To papildina daudzas iespējas to pārskatāmai strukturēšanai un informatīvai ilustrācijai ar grafiku un tabulu palīdzību. Tāpēc Word for Mac ir piemērots ne tikai lietišķai sarakstei, bet arī profesionāli rakstītu ziņojumu un eseju, diplomdarbu un studentu darbu, kā arī skrejlapu, bukletu, brošūru un vizītkaršu noformēšanai. Word dokumentus var saglabāt tieši programmā kā PDF dokumentus drukāšanai. Word for Mac atpazīst arī citus failu formātus, kurus ar to var rediģēt tālāk.

Word for Mac atvieglo visu veidu teksta dokumentu izveidi, jo piedāvā plašu tipisku, bieži izmantotu stilu klāstu, kā arī papildu tipogrāfijas un izkārtojuma opcijas, kas cita starpā ļauj ātri un efektīvi izveidot lasāmu tekstu. Tādi inteliģenti rīki kā pareizrakstības pārbaude un daudzās automātiskās labošanas iespējas, tostarp pielāgojama vārdnīca, ļauj viegli rakstīt vēstules, esejas, referātus un citus dokumentus, kas atbilst pareizrakstības noteikumiem.

Visus tekstus, kas izveidoti programmā Word for Mac, var iezīmēt, lai tos varētu sniegt citiem darbiniekiem, piemēram, ievietojot ūdenszīmes, un tādējādi aizsargāt pret kopēšanu.

MS Word 2019 priekš Mac papildus iepriekšējo Word versiju pārbaudītajām funkcijām, protams, ir arī virkne jaunu, vienlīdz praktisku funkciju, kas ne tikai rakstīšanu un rediģēšanu, bet arī mērķtiecīgu lasīšanu padara vēl vieglāku un efektīvāku nekā iepriekš. Papildus pārveidotajai lentes dizainam tās ir arī jaunas skata opcijas, kas paātrina konkrētu teikumu vai sadaļu meklēšanu garākos teksta failos, kā arī tumšais režīms, kas atvieglo acis, ilgstoši strādājot pie ekrāna, un citi mācību rīki, kas atvieglo lasīšanu ne tikai studentiem un skolēniem. Uzlabotais pieejamības atbalsts arī optimizē tekstus tiem lasītājiem, kuriem ir grūtāk saprast saturu.

Jaunā brīvrokas funkcija arī ļauj viegli zīmēt skices un diagrammas ar roku un ievietot tās tieši dokumentā.

Wiresoft Onlineshop varat iegādāties jaunāko Word 2019 versiju Mac un, protams, tās priekšgājējus, kā arī citas Office-programmas Mac kā īpaši lētas atsevišķas programmas.

Detalizēts pārskats par visām jaunajām Word 2019 funkcijām Mac operētājsistēmā

Ne tikai Mac lietotāji, kas jau pārzina Word, novērtēs 2019. gada versijas jaunās funkcijas, bet arī iesācēji varēs izmantot daudzpusīgās iespējas, ko piedāvā profesionāla un efektīva tekstu veidošana un lasīšana ar šo Office-programmu. Īpaši mērķtiecīgas rediģēšanas funkcijas, kā arī integrētie rīki tulkošanai palīdz profesionāļiem vēl labāk koncentrēties, neatverot citu lietojumprogrammu, jo viss ir iespējams Word-internally. Tas ietver arī iepriekš minēto pieejamo dokumentu rakstīšanu, kā arī sarežģītu matemātisku formulu iekļaušanu, izmantojot LaTeX atbalstu. Svarīgākās programmas Word 2019 for Mac funkcijas detalizēti:

Vēl labāka skaidrība, jo varat izvēlēties dažādas skata iespējas

Lietotāji, kas jau ir iepazinušies ar Word for Mac, uzreiz atpazīs vizuālos jauninājumus, ko piedāvā jaunais Word 2019 for Mac: Programmā Word for Mac 2016 jau pazīstamā lentes lietotāja saskarne ir apvienota ar mūsdienīgu, Windows tipisku flīžu izskatu. Jaunums ir biežāk izmantoto elementu un funkciju izvietojums redzamākā vietā, lai tos būtu vēl vieglāk atrast.

ProgrammaWord 2019 operētājsistēmai Mac ļauj arī turpināt izmantot parasto lentes izskatu, lai varētu pārveidot saskarni. Īpaši lietojot programmu Word ierīcēs ar skārienjūtīgiem displejiem, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos, ir uzlabota skārienjutība, lai ievadītu informāciju ar pildspalvu.

Programmā Word 2019 priekš Mac ir pieejamas arī jaunās Baltā, Tumši pelēkā un Melnā tēma; šie smalkāki foni atbalsta arī koncentrētu teksta rakstīšanu un lasīšanu. Melnā krāsa šajā ziņā ir visspilgtākais kontrasts.

Iebūvētie mācību rīki ļauj efektīvāk strādāt ar tekstu

Profesionāli lietotāji novērtēs arī programmā Word 2019 priekš Mac iebūvētos mācību rīkus. Sākotnēji tie tika izstrādāti studentiem, lai palīdzētu ātrāk saprast tekstu, taču tie palīdz arī lietotājiem, kuri regulāri izmanto Word birojā. Izmantojot mācību rīkus, piemēram, varat pielāgot kolonnas platumu un atstarpi starp tekstiem, kā arī krāsas, skaidrāks teksta attēls atvieglo acis.

Izmantojot rīku "Line focus", lasīšanas laukumu var ierobežot līdz vienai, trim vai piecām rindiņām, un, ja vēlaties, lai teksts tiek nolasīts skaļi, vienlaikus tiek izcelti pašlaik lasāmie fragmenti. Tas atvieglo tekstā dzirdēto, uzlabo jūsu koncentrēšanās spējas un mazina jūsu uzmanības novēršanu.

Līdzīgu uzdevumu pilda arī "fokusa režīms", kas pazīstams jau no vecākām Word versijām, slēpjot visas rīkjoslas, lai dokumenta attēls kļūtu pārskatāmāks.

Aktivizējot funkciju Cue Audio, tiek nodrošināta arī audio atgriezeniskā saite. Tas pavada jūs rakstīšanas laikā ar dažādiem skaņas efektiem, sniedzot skaņas signālus, ja maināt noteiktas opcijas, kā arī apstiprinot veiktās darbības, piemēram, dzēšot vai ievietojot saturu.

Rediģējot apjomīgākus teksta dokumentus, atsevišķu fragmentu vai konkrētu sadaļu meklēšana var ātri kļūt mulsinoša. Papildus parastajam vertikālajam Word dokumenta skata režīmam, kurā visas lapas tiek ritinātas no augšas uz leju, programmā Word 2019 operētājsistēmai Mac ir pieejams arī jaunais skats "Lapa pēc lapas", lai varētu pārlaist Word dokumentu kā grāmatu. Savukārt tekstiem, kas ir vidēja garuma, bet ar lielu lappušu skaitu, ātru orientēšanos nodrošina funkcija "Miniatūras", kas arī ir jauna: aktivizējot šo funkciju, lapas tiek parādītas nelielā pārskatā, tādējādi atvieglojot meklēto vietu atrašanu.

Optimizēta pieejamība, atvieglojot kļūdu labošanas atbalstu

Papildus jau iekļautajām un uzlabotajām funkcijām programmā Word 2019 operētājsistēmai Mac ir arī jauni rīki, kas optimizē tekstu, lai tas būtu pieejams lietotājiem ar ierobežotām lasīšanas un izpratnes spējām. Aktivizētā atbalsta kļūdu labošana ierosina uzlabojumus, noklikšķinot uz izvēlnes punkta "Pārskatīt", kurus varat viegli pieņemt uzreiz ar vienu klikšķi. Integrēti ir arī starptautiski spēkā esoši standarti, kas ieviesti šādiem lasītājiem ar īpašām vajadzībām, lai atvieglotu teksta izpratni.

Integrēta tulkošanas funkcija ar tulkotāju

Ja iepriekš Word lietotājiem, rakstot vai lasot svešvalodas vārdus vai veselu teksta fragmentu citā valodā, bija jāatstāj Word programma un jāizsauc tīmekļa vietne, izmantojot pārlūkprogrammu, lai tur iegūtu tulkojumu, tagad programmā Word 2019 priekš Mac tas vairs nav nepieciešams: Viss, kas jums jādara, ir ar kursoru jāizvēlas attiecīgais teksts un jāaktivizē integrētā tulkošanas funkcija ar automātisko valodas atpazīšanu. Microsoft Translator Word 2019 for Mac satur vairāk nekā 60 valodu, 11 valodas var tulkot šajā procesā.

Brīvi lietojams rīks spontānam diagrammu zīmēšanai

Tas, kas ir iespējams skārienpaliktņos vai viedtālruņos, tagad ir pieejams arī programmā Word 2019 priekš Mac - ar jauno rīku Freehand Drawing. Lai izmantotu brīvrokas rīku, lietotājiem nav nepieciešama pildspalva vai skārienjūtīga saskarne, viņi to var izmantot arī ar datorpeli, lai spontāni atzīmētu tekstu vai radītu skices un formulas, kuras pēc tam var arī tālāk rediģēt, pārvietot vai kopēt.

Izmantojot brīvrokas rīku programmā Word 2019 priekš Mac, Microsoft nodrošina vairākas digitālās pildspalvas, tostarp zīmuli zīmēšanai, pildspalvu rakstīšanai un marķieri izcelšanai. Instrumenti ir pieejami dažāda platuma pildspalvām, kā arī 16 vienkrāsainās krāsās un 8 efektos, piemēram, varavīksnes, galaktikas, lavas, okeāna, zelta, sudraba un citos.

Ievietojiet un rediģējiet mērogojamu vektorgrafiku

Word 2019 priekš Mac nodrošina plašu bezmaksas ikonu, piktogrammu, simbolu u. c. bibliotēku, tostarp 3D attēlus prezentāciju un darblapu ilustrēšanai. Mērogojamie vektorgrafikas faili, ko dēvē arī par SVG (Scalable Vector Graphics), ir īpaši interesanti, jo to izmērus var mainīt, pagriezt par 360° vai pat rediģēt krāsas, nezaudējot attēla kvalitāti.

LaTeX izmantošana programmā Word 2019 for Mac, lai izveidotu sarežģītas formulas

Word iebūvētais formulu redaktors ir daudzpusīgs rīks, taču tā iespējas ir ierobežotas, ja runa ir par sarežģītāku formulu atveidošanu, kas bieži sastopamas zinātniskajos tekstos. Jaunais Word 2019 priekš Mac tagad atbalsta LaTeX, starptautisko Standard profesionālu plašu formulu veidošanā, kuras var konvertēt ar to.

Sistēmas prasības Microsoft Word 2019 lietošanai Mac

Turpmāk norādītās specifikācijas ir prasības, lai instalētu un darbinātu Word 2019priekš Mac Apple ierīcē.

  • Operētājsistēma: derīga vienas no trim pašreizējām macOS operētājsistēmām versija
  • Procesors: Intel
  • Atmiņa: vismaz 4 GB
  • Cietais disks: vismaz 3 GB brīvas vietas
  • Grafiskā karte: 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties Word 2019 priekš Mac kā atsevišķu programmu no Wiresoft vietnē Office

MS Word for Mac ir neatņemama Microsoft Office paketes daļa macOS. Atšķirībā no daudziem citiem programmatūras piegādātājiem Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties Word 2019 priekš Mac arī kā atsevišķu programmu, nevis tikai kā daļu no atbilstošā Office komplekta 2019. Mūsu piedāvātā Word programma priekš Mac ir iegādes versija, kas nozīmē, ka jums nav nekādu abonēšanas saistību, kas jūs saistītu ar maksas atjauninājumiem. Turklāt, izmantojot Word 2019 Mac kā atsevišķu programmu, jums nav jāievēro nekādi lietošanas laika ierobežojumi. Tāpēc, iegādājoties Word 2019 priekš Mac no Wiresoft, jūs ilgtermiņā ietaupīsiet arī naudu. Īpaši pašnodarbinātajiem un maziem uzņēmumiem ar nelielu darbinieku skaitu, kuri nevēlas izmantot nevienu no pārējām Office paketē iekļautajām programmām, Word 2019 for Mac kā atsevišķas programmas iegāde ir īpaši lēts veids, kā profesionāli vai privāti izmantot klasisko teksta apstrādes programmu. Šī viena lietotāja licence ir identiska Word programmai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2019 for Mac.

Ne tikai Word 2019 priekš Mac, bet arī visas pārējās Microsoft programmatūras licences, ko varat iegādāties Wiresoft Software Shop macOS, vienmēr ir oriģinālās Microsoft viena lietotāja pilnas versijas. Parasti tās parasti nāk no apjoma licencēm vai var būt jau izmantotas. Tomēr tas nenozīmē, ka esat neizdevīgākā situācijā: Wiresoft kā cienījams programmatūras tirgotājs nepiedāvā Microsoft programmatūras izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas ierobežotu laiku vai ko var izmantot ierobežotā veidā.

Tāpēc jums ir garantija, ka katrs no Wiresoft iegādātais programmatūras produkts pēc iegādes ir pilnībā un likumīgi izmantojams, arī šādas "lietotas" programmas, jo pirmais pircējs to atinstalēja vai izdzēsa vienlaikus ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft, un tādējādi tas atkal ir 100% izmantojams. Drošības apsvērumu dēļ visus šos licences produktus pirms tālākpārdošanas rūpīgi pārbauda Wiresoft, lai pārliecinātos par to faktisko lietojamību.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Word 2019 for Mac vai citas Office programmatūras iegādi, varat saņemt mūsu kompetentas konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēt, izmantojot tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas