Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10122
 • 059-09076
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€42,90 * €46,90 * (8,53% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Word 2016 ir Microsoft pārbaudītās klasiskās teksta apstrādes programmatūras mākoņdatošanas optimizēta versija. Plašais funkciju klāsts apvienojumā ar augsto lietotājdraudzīguma līmeni padara Word 2016 par neaizstājamu rīku profesionālai tekstu veidošanai - ne tikai ikdienas lietošanai birojā, bet arī skolā, universitātē un mājās. Pateicoties plašajam formātu veidņu klāstam un daudzajiem intuitīvi lietojamiem vedņiem, pat nepieredzējuši lietotāji ar Word 2016 var izveidot pievilcīgi noformētus teksta dokumentus - sākot ar apjomīgiem biznesa pārskatiem un dokumentiem un beidzot ar vēstulēm, līgumiem, esejām, referātiem un ielūgumiem un daudziem citiem.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 profesionālai teksta apstrādei

Word 2016 ir Microsoft pārbaudītās klasiskās teksta apstrādes programmatūras mākoņa optimizēta versija. Plašais funkciju klāsts apvienojumā ar augsto lietotājdraudzīguma līmeni padara Word 2016 par neaizstājamu rīku profesionālai tekstu veidošanai - ne tikai ikdienas lietošanai birojā, bet arī skolā, universitātē un mājās. Pateicoties plašajam formātu veidņu klāstam un daudziem intuitīvi lietojamiem vedņiem, pat nepieredzējuši lietotāji ar Word 2016 var izveidot pievilcīgi noformētus teksta dokumentus - sākot ar apjomīgiem biznesa pārskatiem un dokumentiem un beidzot ar vēstulēm, līgumiem, esejām, referātiem, ielūgumiem un daudziem citiem.

Jauni diagrammu veidi paplašina iespējas pievienot aprakstošas grafikas Word tekstiem, integrētais pareizrakstības pārbaudītājs un jaunie palīgi, piemēram, funkcijas "Ieskats" un "Pastāsti man", nodrošina augsta līmeņa komfortu gan profesionāļiem, gan iesācējiem.

TurklātWord 2016 ir vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz efektīvāku sadarbību komandās, izstrādājot tekstus: To nodrošina dažādas mākoņa funkcijas ar uzlabotu versiju vēsturi un iespēju piešķirt lasīšanas un lietošanas tiesības tieši Word dokumentā. Tam pievienota arī optimizēta skārienfunkcija, ar kuru teksta apstrādes programmatūru var izmantot arī planšetdatoros un viedtālruņos.

Uzlabotā sadarbība ar Windows 10 papildus paplašina dažādu Windows operētājsistēmu klāstu, ar kurām var izmantot Word 2016, tieši arī ar saderību ar Windows 7 šī Word versija ir īpaši izmantojama arī vecākos datoros.

Microsoft Word 2016 ir tipiska attiecīgās Office paketes sastāvdaļa, un tāpēc to parasti nevar iegādāties atsevišķi, taču Wiresoft piedāvā iespēju iegādāties programmu par saprātīgu cenu kā viena lietotāja versiju. Iegādājoties saņemat jaudīgu pārbaudītas teksta apstrādes programmatūras versiju, kuras priekšrocība ir tā, ka to bez obligātiem atjauninājumiem varat izmantot neierobežotu laiku.

Jaunas specifiskas Word funkcijas 2016. versijā

Word 2016 atšķiras no iepriekšējās versijas ne tikai ar esošo funkciju turpmāku optimizāciju, bet arī ar dažām jaunām funkcijām. To mērķis ir padarīt vēl produktīvāku un efektīvāku kopīgo darbu ar Word dokumentu komandā, tostarp mākoņa vidē, tostarp ar šādām funkcijām:

 • Reāllaika ievadīšana: Funkcija "Reāllaika ievadīšana" organizē vairāku lietotāju vienlaicīgu sadarbību vienā Word dokumentā, padarot to pārskatāmāku un vienlaikus vienkāršāku: tā parāda visas Word faila vietas, kurās konkrētais lietotājs pašlaik veic izmaiņas; tas nozīmē, ka tām var ne tikai sekot līdzi, bet arī nekavējoties pārbaudīt un vajadzības gadījumā arī labot.
 • Komentāru funkcija: Uzlabotā komentāru funkcija arī padara komandas atbalstīto teksta apstrādi programmā Word 2016 vēl praktiskāku: visi komentāri ir integrēti tieši attiecīgajā Word dokumentā, lai lietotāji uz tiem varētu arī tieši atbildēt. Tas novērš nepieciešamību šim nolūkam rakstīt e-pasta vēstuli, kuras saturs būtu jāielīmē atpakaļ attiecīgajā dokumentā.
 • Saglabāt piespraustajā mapē: Tagad mapi, kurā atrodas Word dokuments, var redzami piespraust dokumenta sānos. Tā priekšrocība ir tā, ka visi iesaistītie darbinieki tam var piekļūt vēl ātrāk un ērtāk, izmantojot džemperu sarakstu, kā arī visiem pārējiem tajā iekļautajiem dokumentiem.

Papildus šīm komandu atbalsta funkcijām Word 2016 piedāvā arī citas izmēģinātas un pārbaudītas funkcijas, kā arī papildinājumus teksta dokumentu grafiskai noformēšanai vai satura pārsūtīšanai no dokumentiem, kas nav Word dokumenti:

 • Vairāk Wordart stilu iespēju: Word 2016 tagad piedāvā ievērojami vairāk formatēšanas iespēju dažādiem iepriekš pieejamiem stiliem. Kad Wordart forma ir ievietota, ir pieejamas daudzas jaunas stila iespējas, lai to turpmāk rediģētu Formu tipu galerijā.
 • PDF programmā Word: Tagad ir vēl vieglāk pārsūtīt PDF saturu programmā Word 2016. Tā vietā, lai tekstu un attēlus darbietilpīgi kopētu, PDF failu var atvērt tieši programmā Word; šī funkcija ir īpaši praktiska, jo visus grafiskos elementus var arī tieši pārsūtīt un pēc tam brīvi rediģēt programmā Word, nevis vispirms tos darīt pieejamus, izmantojot citu programmu. Visbeidzot, attiecīgo Word dokumentu no programmas atkal var uzreiz saglabāt PDF formātā.

Jaunas vispārējas funkcijas programmā Word 2016, kā arī citās Office 2016 programmās

ProgrammāWord 2016 ir iekļautas arī dažādas jaunas funkcijas, kas nodrošina lietotājiem noderīgu atbalstu darbā ar tekstiem; dažas no tām ir pieejamas arī citās Office lietojumprogrammās, piemēram, Excel, PowerPoint u. c., un jo īpaši uzlabo teksta veidošanas efektivitāti.

Burvis "Tu vēlies" - "Tell Me"

Word 2016 lentē tagad ir iekļauts darbības palīgs ar nosaukumu "Tell Me" ("Tu vēlies"), ko norāda ikona spuldzītes formā, un tas ir īpaši praktisks palīgs iesācējiem vai iesācējiem. Lai izmantotu šo funkciju, lietotājs vienkārši ieraksta to, ko viņš vēlas izdarīt Word dokumentā, ievades laukā blakus spuldzītei, un "Pastāsti man" paskaidro, kur atrodas attiecīgā funkcija, vai sarežģītāku jautājumu gadījumā piedāvā papildu palīdzību, lai veiktu vajadzīgo darbību.

Vednis "Ieskats" - "Intelligent Lookup"

Ja lietotājs, rakstot vai lasot Word dokumentu, vēlas iegūt papildu informāciju vai pat atsevišķu terminu vai specifikāciju skaidrojumu, viņam vairs nav jāatstāj Word programma, lai pārslēgtos uz internetu un meklētu rezultātus tur. Tagad pietiek ar peli atzīmēt attiecīgo terminu vai tamlīdzīgu vārdu un ar klikšķi aktivizēt Bing atbalstīto inteliģento meklēšanu. Atbilstošie meklēšanas rezultāti tiek parādīti tieši Word logā sānos ar "Ieskatu".

Word dokumentu kopīgošanas vienkāršošana

Tagad Word dokumentu kopīgošana ar citiem ir vēl ātrāka un vienkāršāka: Lai to izdarītu, lietotājiem tikai lentē jānoklikšķina uz pogas "Kopīgot" un no pieejamajām opcijām jāizvēlas vēlamā. Šeit atsevišķiem adresātiem var piešķirt individuālas tiesības lasīt vai arī rakstīt utt.

"Versiju vēsture" sadarbībai programmā Word

Strādājot kopā ar Word dokumentu, jo īpaši, ja tas tiek darīts vienlaicīgi mākoņa režīmā, ir svarīgi sekot līdzi visām izmaiņām, ko tekstā veikuši dažādie dalībnieki. Versiju vēsture ir neaizstājams pamats. Izmantojot funkciju "Versiju vēsture", ir pieejamas arī iepriekšējās teksta versijas: Tas parāda vecākos rediģēšanas stāvokļus un padara tos atkal pieejamus rediģēšanai.

Jauni aprakstošo diagrammu veidi

Word 2016 piedāvā lietotājiem arī vairākus jaunus diagrammu veidus, kas integrēti vietnē Office un kurus var izmantot tekstā esošās statistiskās informācijas ilustrēšanai. Papildus TreeMap, ūdenskrituma un Pareto (kolonnu) diagrammām tie ietver arī tādus diagrammu veidus kā histogrammas, kā arī Sunburst un kastes diagrammas, kas ir īpaši piemērotas hierarhisku vai ekonomisku aprēķinu vizualizēšanai.

OneDrive integrācija programmā Word 2016

Microsoft OneDrive ir daudzpusīga mākoņkrātuve, kas paredzēta failu kopīgošanai tīmeklī un ko tagad var izmantot programmā Word 2016. Lietotāji var saglabāt Word dokumentus OneDrive, lai tiem piekļūtu no jebkuras vietas un no jebkuras atbilstošas ierīces. Tādējādi OneDrive nodrošina arī kopīgu darbu tiešsaistē ar Word failiem visās atrašanās vietās.

Datu aizsardzības pret datu zudumu izmantošana programmā Word 2016

Datu zudumu aizsardzība (DLP) ir pārbaudīts Microsoft rīks, kas definē un piemēro efektīvas politikas, lai novērstu datu zudumus. DLP tagad ir pieejams programmā Word 2016 visiem dokumentiem, kas pieejami pakalpojumos SharePoint Online un OneDrive for Business. Administratori īpaši izmanto aizsardzību pret datu zudumu, lai iestatītu politikas, kas aizsargā sensitīvus datus dokumentos. Piemēram, ja tiek konstatēts potenciāls drošības risks, DLP par to norāda lietotājam, nosūtot attiecīgus paziņojumus, un var arī novērst informācijas izpaušanu.

MS Word 2016 sistēmas prasības:

Word 2016 ir pieejams 32 bitu un 64 bitu versijā atbilstoši saistītajai Office paketei; atkarībā no versijas var atšķirties individuālās aparatūras prasības.

 • Operētājsistēma: Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2008 R2 vai jaunāka versija, procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: vismaz 1 GB RAM (32 bitu versija), 2 GB RAM (64 bitu versija)
 • Cietā diska vieta: 3 GB
 • Displejs: 1 024 x 768
 • Grafiskā karte: nepieciešama DirectX 10 grafiskā karte, lai nodrošinātu grafikas aparatūras paātrinājumu

Iegādājieties Word 2016 kā atsevišķu programmu no Office paketes no Wiresoft

MS Word parasti ir neatņemama Microsoft Office pakotņu sastāvdaļa, un to nav viegli iegādāties atsevišķi. Atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras pārdevēju, Word versiju 2016 var iegādāties no Wiresoft tiešsaistes veikala kā atsevišķu programmu: Tādējādi jums nav jāuzņemas nekādas abonēšanas saistības un nav jāievēro nekādi laika ierobežojumi, lietojot programmu. Tāpēc Word 2016 kā vienas programmas iegāde ir izdevīga arī ilgtermiņā, jo vēlāk nav nepieciešams lejupielādēt maksas atjauninājumus.

Šī Word 2016 Viena lietotāja licence ir identiska Word programmai, kas ir iekļauta arī attiecīgajā Office Suite 2016 komplektā. Tāpēc Word 2016 viena lietotāja licences iegāde ir izdevīga un ekonomiska alternatīva Office paketei, jo īpaši tiem lietotājiem, kuriem nav nepieciešamības pēc citām Office programmām, piemēram, ārštata darbiniekiem, studentiem vai maziem uzņēmumiem, bet kuri nevēlas iztikt bez šīs klasiskās teksta apstrādes programmas.

Word 2016 un visas pārējās Wiresoft Software Shop piedāvātās Microsoft programmatūras licences vienmēr ir oriģināli Microsoft produkti, kurus atkarībā no programmas varat iegādāties arī kā viena lietotāja pilnu versiju. Tās lielākoties nāk no uzņēmumu apjoma licencēm vai arī jau ir izmantotas. Tomēr jums kā lietotas programmatūras pircējam tas nenozīmē nekādus trūkumus attiecībā uz lietojamību. Katrs Wiresoft pieejamais programmatūras produkts ir iegādāts pilnīgi legāli, un to var lejupielādēt un izmantot uzreiz pēc apmaksas. Jebkura iepriekšējā īpašnieka jau izmantotās programmas instalācija ir dzēsta līdz ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft, tāpēc to var instalēt no jauna un tā ir 100% lietojama. Tāpēc Wiresoft ir pārbaudījis arī katras Word licences faktisko lietojamību. Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft nepiedāvā programmatūru pārdošanai, kas ir derīga tikai ierobežotu laiku, kā arī tā nav testa versija, ko var izmantot tikai ierobežotā apjomā.

Varat arī saņemt mūsu kompetentas konsultācijas par MS Word 2016, izmantojot e-pastu, tālruni un tērzēšanu, vai arī, ja jums ir jautājumi par jebkuras citas Office programmatūras iegādi.

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas