Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10461
 • 6VC-00979
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€79,90 * €87,90 * (9,1% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS Device CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Izmantojot attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS) Windows Server 2022, saistītās lietojumprogrammas lietotājiem var padarīt pieejamas centralizēti. Lai lietotāji varētu tām piekļūt attālināti, izmantojot konkrētu Windows atbalstošu termināļa ierīci, ir nepieciešams Client Access License (Device CAL) ir nepieciešama šī ierīce, kas lietotājam dod tiesības tikai izveidot savienojumu ar Windows Server 2022 attālinātās darbvirsmas sesijas ietvaros . Pēc tam jebkurš darbinieks, kuram ir piekļuves tiesības attiecīgajai gala ierīcei, kas aprīkota ar RDS Device CAL, var piekļūt Windows serverim, piemēram, lai sniegtu atbalstu, piekļūtu citam datoram vai izmantotu virtuālās darbvirsmas infrastruktūru (VDI).

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL"

Jaunākā tālvadības darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2022

Izmantojot Windows Server 2022 attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS), saistītās lietojumprogrammas lietotājiem var nodrošināt centralizēti. Lai lietotāji varētu tiem piekļūt attālināti, izmantojot konkrētu galiekārtu ar Windows, šai ierīcei ir nepieciešama klienta piekļuves licence (ierīces CAL), kas atļauj savienojumu ar Windows Server 2022 tikai attālās darbvirsmas sesijas kontekstā. Jebkurš darbinieks, kuram ir piekļuves tiesības attiecīgajai gala ierīcei, kas aprīkota ar RDS ierīces CAL, var piekļūt Windows serverim, piemēram, lai sniegtu atbalstu, piekļūtu citam datoram vai izmantotu virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI).

Wiresoft vietnē jau varat atrast RDS Device CAL Windows Server 2022 kā lētu lietotu programmatūru. Varat arī brīvi izvēlēties jebkuru RDS ierīces CAL skaitu pielāgotai licencēšanai.

Kādas ir Windows Server 2022 RDS ierīces CAL priekšrocības?

Windows Server 2022 attālās darbvirsmas pakalpojumi ir īpaša servera loma, kas kontrolē attālo piekļuvi dažādām Windows lietojumprogrammām, kuras ir pieejamas, izmantojot atbilstošu Windows serveri, kas darbojas kā resursdators. Tikai lietotāji, kuriem ir atbilstoša klienta piekļuves licence, piemēram, galīgajai ierīcei, var neatkarīgi (attālināti) izmantot Windows serveri un ar tā starpniecību pieejamos pakalpojumus, izmantojot interneta savienojumu, izmantojot ar to aprīkotu datoru, klēpjdatoru utt.

Windows Server 2022 piedāvā arī daudzas jaunas funkcijas attālinātās darbvirsmas sesijām, kā arī optimizācijas tīkla drošības, konteineru izveides ar Windows un Kubernetes, datu un serveru migrācijas, glabāšanas un virtualizācijas jomās. Lai izveidotu un pārvaldītu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras, cita starpā ir pieejama jaunākā transporta slāņa drošības (Transport Layer Security) versija, programmatūras noteiktie tīkli (SDN), Storage Spaces Direct (SSD), kā arī Storage Replica, Virtual OSE, Hyper-V un Shielded Virtual Machines (SVM).

Windows Server 2022 atbalsta arī iegulto virtualizāciju, izmantojot AMD procesorus, jaunas pārraides kontroles protokola (TCP) versijas, RACK (Recent ACKnowledgment) un RSC (Receive Segment Coalescing) un pēc noklusējuma kā pārlūkprogramma tiek izmantots Microsoft Edge.

RDS CAL priekšrocības administratoriem

Administratoriem ir arī daudz praktisku priekšrocību, izmantojot RDS Device CAL Windows Server 2022, jo tās ievērojami samazina uzņēmuma galiekārtu pārvaldībai nepieciešamo darbu un tādējādi padara, piemēram, izvietošanu daudz efektīvāku. Programmatūru vai atjauninājumus var nodrošināt centralizēti uzņēmuma vidē, un tie vairs nav jāinstalē katrā gala ierīcē atsevišķi. Lietojumprogrammas ir pieejamas tikai serverī vai tiek atjauninātas, izmantojot to.

Lietotāju, kuri izmanto RDS ierīces CAL, individuālo piekļuvi var individuāli kontrolēt arī administrators, jo attālinātās darbvirsmas pakalpojumi ļauj piešķirt dažādas tiesības katram reģistrētajam darbiniekam. Tas ievērojami samazina kopējās darba staciju nodrošināšanas vai uzturēšanas izmaksas.

Attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL tipiskās priekšrocības lietotājiem

Tomēr vislielāko labumu no Windows Server 2022 RDS Device CAL izmantošanas daudzējādā ziņā gūst uzņēmuma darbinieki. Viņi gūst labumu no standartizētas Windows darba vides neatkarīgi no tā, kur atrodas reģistrētā galiekārta, ar kuru viņi tai piekļūst.

Šim nolūkam var izmantot arī vecākas galiekārtas, kurām ir vājāka veiktspēja vai aparatūra, kas parasti neatbilst Windows Server 2022 aparatūras prasībām. Tas ir tāpēc, ka, tiklīdz licencētais dators piekļūst konkrētai lietojumprogrammai, izmantojot ierīces CAL, attālās darbvirsmas sesijas ietvaros, izmantojot serveri, šī lietojumprogramma tiek izpildīta tikai serverī. Tas notiek neatkarīgi no citiem klientu savienojumiem, un attiecīgajam darbiniekam tiek rādīta tikai viņa paša sesija. Izmantojot Windows Server 2022 attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīces CAL, var samazināt vai izvairīties no jaunas aparatūras nodrošināšanas izmaksām; ir iespējams izmantot arī plānos klientus.

Microsoft licenču pārvaldība attālinātās darbvirsmas pakalpojuma CAL licencēm

Parasti jebkuras Microsoft servera programmatūras īstenošana vienmēr ir nodalīta no tās faktiskās lietošanas. Katrai piekļuvei Windows serverim - gan tiešai, gan attālai - vienmēr ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence (CAL). Microsoft regulē Windows Server programmu lietošanas piekļuves tiesības, izmantojot savu licenču pārvaldību, kuras pamatā ir klienta piekļuves licences (Client Access Licenses - CAL).

Tādējādi, piemēram, attālās darbvirsmas pakalpojumu ierīču licences nodrošina, ka Windows serverim var piekļūt tikai autorizēta galiekārta. Saskaņā ar Microsoft teikto tas garantē arī servera sniegto datu un pakalpojumu drošību, jo nereģistrētām galiekārtām, t. i., bez atbilstošas piekļuves licences, tiek liegta piekļuve serverī pieejamajiem pakalpojumiem vai datiem.

Microsoft piedāvā divu veidu tālvadības darbvirsmas pakalpojumu licences Windows Server 2022:

 • Ierīces CAL RDS, ar kuru piekļuves tiesības tiek piešķirtas īpašai gala ierīcei (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim)
 • RDS lietotāja CAL, kas piešķir piekļuves tiesības konkrētam lietotājam

Windows Server 2022 attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL sastāv no dažādiem komponentiem, kas kopā ļauj galiekārtai vai lietotājam izmantot Windows Server Services:

 • Faktiskā attālās darbvirsmas licencēšana regulē attiecīgās CAL izmantošanu un padara to pieejamu ierīcei vai lietotājam.
 • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators pārvalda visus darbvirsmas datorus vai programmas, kas ir pieejamas attālās sesijas laikā.
 • Attālās darbvirsmas savienojumu starpnieks pārvalda visus attālinātos savienojumus un atjauno tos sesijas pārtraukšanas gadījumā.
 • Attālās darbvirsmas vārtejs kontrolē piekļuvi Windows darbvirsmai publiskajā tīklā, izmantojot termināli.
 • Tīmekļa piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem nodrošina piekļuvi konkrētiem lietotājiem vai grupām, izmantojot tīmekļa portālu.

Kā jau norādīts, tālvadības darbvirsmas pakalpojumu lietojumprogramma Device CAL regulē piekļuves tiesības konkrētai galīgajai ierīcei, kas ir reģistrēta, izmantojot šo lietojumprogrammu. Licencēšanas laikā, kad pirmo reizi tiek izveidots savienojums starp galiekārtu un klienta datoru, šim datoram tiek piešķirta pagaidu piekļuves licence. Kad tā otro reizi izveidots savienojums ar serveri, izmantojot attālinātās darbvirsmas sesiju, tiek izdota pastāvīgā Ierīce RDS-CAL.

Kādas ir īpašās RDS ierīces CAL priekšrocības?

Pēc tam RDS ierīces CAL pārvalda atbilstošās piekļuves tiesības Windows serverim vai mitinātājam katram attālās darbvirsmas sesijai. Katrs darbinieks, kam ir atļauja vai iespēja izmantot šo galīgo ierīci - datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru u. c. -, var izmantot attālinātās darbvirsmas pakalpojumus, jo īpaši lokāli, neatkarīgi no servera atrašanās vietas. Tāpēc RDS Device CAL ir izdevīgāka, ja vairāki darbinieki izmanto vienu gala ierīci.

Versiju saderība ir svarīga Windows Server RDS ierīču licencēm (RDS Device CAL)

Licencējot RDS ierīces CAL, ir svarīgi nodrošināt, lai klienta piekļuves licences versija vienmēr būtu saderīga ar pašreizējo Windows Server versiju. Ir iespējama arī pazemināšana, bet ne atjaunināšana: tas ir tāpēc, ka RDS Device CAL 2022 ietver piekļuves tiesības Windows Server 2022, kā arī vecākām servera versijām, piemēram, 2019, bet ne nākamajām augstākām servera versijām. Tāpēc iepriekšējo RDS Device CAL versiju nevar izmantot attāliem savienojumiem ar Windows Server 2022.

Plašāka informācija par RDS ierīču licencēm operētājsistēmai Windows Server 2022

 • RDS ierīces CAL ir fiziski piešķirts konkrētai galīgajai ierīcei, nevis atsevišķam lietotājam
 • Katru RDS ierīces CAL izseko attiecīgais licences serveris neatkarīgi no tā reģistrācijas Active Directory
 • Uz laiku pieejamā RDS ierīces CAL ir derīga no 52 līdz 89 dienām
 • Iepriekš definēto ierīces CAL skaits nedrīkst pārsniegt

Secinājumi par RDS ierīces CAL

Tāpēc tas, kurš tālvadības darbvirsmas pakalpojumu CAL tips Windows Server 2022 nodrošina lielākas priekšrocības uzņēmumā, ir atkarīgs no konkrētā gadījuma vai uzņēmuma lieluma. Īpaši, ja vairāki darbinieki pārmaiņus izmanto galīgo ierīci, piemēram, maiņu darbā, tad RDS Device CAL piedāvā vairāk izmantošanas iespēju un tāpēc jums ir nepieciešams mazāk klienta piekļuves licenču.

Tā kā nav iespējams vēlāk nomainīt RDS ierīces CAL pret lietotāja CAL un otrādi, lēmums par viena veida klienta piekļuves licencēšanu jāpieņem iegādes brīdī. Tāpēc jautājiet Wiresoft darbiniekam par jums piemērotāko licencēšanu ar Remote Desktop Services CAL.

Jūsu pircēja drošība ar Wiresoft par izmantotajām RDS ierīču CAL Microsoft Windows Server 2022

Pašreizējās ierīces licences licencēm Remote Desktop Services for Windows Server 2022 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā kā lietota programmatūra, sākot no vienas klienta piekļuves licences. Ieguvums ir ne tikai zemāka CAL lietotas programmatūras cena salīdzinājumā ar salīdzināmu jaunu programmatūru, bet arī pircēja drošība, jo ir šādas priekšrocības:

 • Iegādājoties vienu vai vairākas lietotas RDS ierīces CAL, Wiresoft klienti saņem oriģinālās Microsoft atsevišķās licences, kuras uzņēmums iepriekš iegādājās un pārdeva Wiresoft.
 • Juridiskais pamats tā saukto lietoto klientu piekļuves licenču likumīgai tirdzniecībai ar Microsoft Windows Server 2022 attālās darbvirsmas pakalpojumiem ir piemērojamie tiesību akti, kas skaidri atļauj to tālākpārdošanu, kā arī pirkšanu un izmantošanu.
 • Ja Wiresoft pārdod tālāk, RDS ierīces CAL Windows Server 2022 tiek atzīmēta kā lietota, lai gan "lietota" nenozīmē nekādus šīs klienta piekļuves licences funkcionalitātes ierobežojumus.
Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas