Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER
MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10605
 • CFQ7TTC0LFLX
 • Gada abonements
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€41 245,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER"

Microsoft 365 Enterprise E3 - pilnīgs risinājums jūsu uzņēmumam

Microsoft 365 Enterprise E3 ir visaptverošs produktivitātes un drošības rīku komplekts, kas izstrādāts īpaši uzņēmumiem. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc Microsoft 365 Enterprise E3 ir ideāla izvēle, lai maksimāli palielinātu jūsu uzņēmuma efektivitāti, sadarbību un datu drošību.

Microsoft 365 Enterprise E3 galvenās funkcijas

 1. Biroja lietojumprogrammas: Microsoft 365 Enterprise E3 ietver pazīstamās Office lietojumprogrammas, piemēram, Word, Excel, PowerPoint un Outlook, kuras var izmantot mākonī vai datorā.
 2. E-pasts un kalendārs: Exchange Online ļauj droši sūtīt, saņemt un pārvaldīt e-pastus, savukārt Outlook kalendārs ļauj efektīvi organizēt tikšanās.
 3. Sadarbības rīki: Microsoft Teams nodrošina spēcīgu platformu komandas sadarbībai, tostarp tērzēšanu, videokonferences un failu koplietošanu.
 4. Uzlabota drošība: Microsoft 365 Enterprise E3 ietver uzlabotas drošības funkcijas, piemēram, uz draudiem balstītu aizsardzību un identitātes pārvaldību, lai aizsargātu jūsu datus un lietojumprogrammas.

Microsoft 365 Enterprise E3 priekšrocības

 • Produktivitātes palielināšana: Izmantojot pazīstamās Office lietojumprogrammas un sadarbības rīkus, varat palielināt darbinieku produktivitāti un veicināt sadarbību.
 • Palielināt drošību: Microsoft 365 Enterprise E3 piedāvā uzlabotas drošības funkcijas, lai aizsargātu jūsu uzņēmuma datus no apdraudējumiem un ievērotu datu aizsardzības noteikumus.
 • Elastība un mērogojamība: Risinājums ir elastīgs un mērogojams, ļaujot jums pēc vajadzības pielāgot lietotāju un pakalpojumu skaitu.

Jūsu uzņēmuma komunikāciju un drošības nākotne ar Microsoft 365 Enterprise E3

Microsoft 365 Enterprise E3 ir būtisks risinājums uzņēmumiem, kas vēlas palielināt produktivitāti, veicināt sadarbību un vienlaikus droši aizsargāt savus datus un lietojumprogrammas. Ar šo platformu jūs esat ideāli sagatavoti digitālās transformācijas izaicinājumiem. Palieliniet savu darba procesu efektivitāti, paaugstiniet uzņēmuma datu drošību un nodrošiniet uzņēmuma komunikāciju un drošību nākotnē ar Microsoft 365 Enterprise E3. Tas ir pilnīgs risinājums, kas palīdz jums saglabāt konkurētspēju un gūt panākumus pastāvīgi mainīgajā biznesa IT pasaulē. Microsoft 365 Enterprise E3 ir biznesa programmatūras nākotne.

Papildu saites uz "MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas